Diğer enerjiler için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz
Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi

BU AKŞAM SAAT  23.00 DE BAŞLAYACAK. .HER AKŞAM SAAT  23.00 DE  BAŞLAYIP 23.30 DA BİTECEK.


Kaydınızı yaptırmak için geç kalayınız.

Bu ayki çalışmamız çok özel bir program. Hem Ramazan Ayı'nın   enerjisi hem de bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi var bu çalışmamızın içinde. Bu zamanlama yılda bir kere denk gelen bir zaman. Bugün karşınıza çıkan bu yazı boşuna çıkmadı.  Lütfen  kendiniz için on dakikanızı ayırınız ve sonuna kadar okuyunuz.

Eğer muradınız size verilmiş olmasaydı onu istemek aklınıza bile gelmezdi.Daha iyi yaşamayı arzu ediyorsanız istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaya çekinmeyiniz.Sonuçta biz buraya yaşamaya ve her şeyi deneyimlemeye geldik.Evrende herkese yetecek kadar bolluk bereket var. Yeter ki biz istemesini bilelim ve çekmesini bilelim.

Bu enerjinin özelliği sadece maddi konularda bolluk demek değildir. Kimine göre sevdiğine kavuşmaktır bolluk. Kimine göre çok istediği bir arzunun gerçekleşmesidir. Kimine göre de maddi bolluktur. Yani bu enerji hayatınızda olmasını istediğiniz tüm niyetleriniz üzerinde etkilidir.

Yukarıdaki sesli anlatım videosu çalışır durumdadır. İnternet hızınıza bağlı olarak ya da yoğunluk durumuna göre geç açılabilir. Tekrar deneyebilirsiniz dinleyemediyseniz.

Önceki çalışmalarımıza katılanların yorumları için aşağıdaki butona tıklayınız.

Katılanların YorumlarıKAYDINIZI YAPTIRMAK İÇİN GEÇ KALMAYINIZ

Her akşam 23.00 de başlayacak ve 23.30 da bitecektir. 21 Gün sürecektir.

KATILIM ŞARTLARI:

21 günün toplam ücreti 300 TL


Katılmayı dileyen arkadaşlar aşağıdaki telefonumuzdan bize dönerlerse  telefonlarına SMS ile göndereceğimiz hesap numarasına ücreti yatırabilecekler. Verdiğimiz hesap numarasına İnternet üzerinden EFT ya da HAVALE yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapma imkanınız yoksa verdiğimiz hesap numaralarına bankamatikten şubeye gitmeden, sıra beklemeden kendiniz mesai saatlerinden sonra bile dışarıdan yatırabilirsiniz. Hesap numaramızın olduğu bankalar. Garanti Bankası, Ziraat Bankası, YapıKredi Bankası ve Deniz Bank.

SORU: 21 gün süren Bolluk Bereket Enerjisi gönderimi neden ücretli?

CEVAP: Reikinin  bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur.Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır.21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir, bu çalışmaya büyük emek verilmekte ve büyük zaman  harcanmaktadır..Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır.O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


21 gün kuralı çok önemlidir. 21 gün kuralı doğada da vardır. Bir civcivin yumurtadan çıkma süresi de 21 gündür. 21 günlük bu bolluk ve bereket çalışmasından sonra hayatınızda elde etmek istediğiniz şeyin kapıları size açılacaktır.


21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ENERJİSİ GÖNDERİMİNE NASIL KATILACAKSINIZ?

Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz.Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile 23.00 ’ e 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen bolluk bereket enerjisini kabul edeceksiniz. Katılanları ayrıca detaylı olarak nasıl katılacakları konusunda bilgilendireceğiz. Öncelikle her gün 23.00' e 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün 23.00- 23.30 arası evrenin bolluk ve bereketinin size akması için ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için 21 gün boyunca Bolluk Bereket Enerjisi gönderiminde bulunacağız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek size bolluk bereketin akmasını engelleyen ve hayatınızda olmasını istediklerinizin oluşmasını engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır. 21 gün kuralı önemlidir. Bu yüzden 21 gün yapılır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

SORU:Enerjilere inanıyorum. Fakat şöyle bir soruda aklıma geliyor.Sormadan edemeyeceğim. İnsanın niyetlerinin yerine gelmesini sağlayan Allah değil midir?

CEVAP: Elbette her şeyin sahibi ve kaynağı Allah'tır.Ama bu dünyada her şey sebepler zinciri ile meydana gelmektedir.Şöyle bir örnekle açıklık getireyim; Nasıl ki hasta olduğunuz da doktora gidiyorsunuz. İsmini bile zor telaffuz ettiğiniz yabancı bir firmanın çıkardığı ilacı kullanıyor ve şifa buluyorsunuz. Ben doktora da gitmem, ilaçta kullanmam.Kaderimde ne varsa o olsun. Öleceksem öleyim, kalacaksam kalayım diyor musunuz? Elbette demiyorsunuz. İşte enerjilerde sizin fiziksel ruhsal arınmanız ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için bir araçtır.Oldukça etkili bir araçtır.

Bu enerjiler sayesinde yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün oluyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.


SORU: Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum.Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim.

CEVAP: Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra Örneğin; İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.


SORU: 21 gün boyunca her gün 23.00- 23.30 arası ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor. Bir işim çıkarsa eve gelemezsem ya da bir misafirim gelir ayrı bir odaya çekilemezsem ne olacak?Böyle bir çalışmaya katılmak istiyorum ama bazı günler bu saatlerde evimde ayrı bir odaya 30 dakika çekilecek kadar müsait olamayabilirim. Bu durumda katılabilir miyim?

CEVAP: Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz niyetlerinizi yaparak katılabilirsiniz. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten.Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz.Çalışma saati geldiğinde bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra kendi niyetlerinizi de yapar sonra da ne iş yapıyorsanız ona devam edebilirsiniz.ACİL DURUMLAR İÇİNDİR BU SADECE.MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.


SORU: Böyle bir çalışmaya katıldığım zaman sadece maddi konularla ilgili mi niyetlerimi yapabiliyorum ?

CEVAP: Niyetlerde herhangi bir sınırlama yoktur. Hayatınızda olmasını istediğiniz birden fazla maddi veya manevi ya da başka hayatınızda nelerin olmasını istiyor, hayatınıza neleri çekmek istiyorsanız onlarla ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz.Bolluk Bereket Enerjisine katılırken maddi konularla ilgili, işinizin daha iyi olması ile ilgili,yeni iş imkanları ile ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz.Bolluk berereket demek sadece maddi konularda bolluk bereket demek değildir. Sağlık da bir bolluk berekettir. Huzur da bir bolluk berekettir.Hayatınızda neyin olmasını istiyorsanız o sizin bolluk bereketinizdir.Hayatınızda olmasını istediğiniz her şey için niyetlerinizi yapabilirsiniz.


SORU: Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?

CEVAP: Evinizde internet olmasına gerek yoktur.Enerjiler internet üzerinden gönderilmez.


SORU:Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?

CEVAP: Önceden herhangi bir enerji uyumlama almış olmanız gerekmiyor. Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.


SORU: Böyle bir şeye ilk defa katılacağım ve çok merak ediyorum.Ne dersiniz ?

CEVAP:Enerjier gerçektir.Evren bir bütündür.Varlıklar arasında görünmez bağlar vardır.Reiki pozitif bir bilimdir.Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişi reikiyi kullanıyor ve ondan yararlanıyor. Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Reiki enerjileri zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. . İnternationale Reiki Master Mehmet Aslan olarak 2003 yılından bu yana bu işi yapıyorum. Enerjiler konusunda engin bir deneyim kazandırdı bu geçen yıllar bana. Şimdiye kadar ABD dahil dünya da Türkiye de binlerce kişinin uyumlamasını yaptık ve kişileri Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Binlerce yüreğe dokunduk. Binlerce kişinin Reiki enerjisini kullanmaya başlamasına vesile olduk.


UZAKTAN ENERJİ GÖNDERİMİ MÜMKÜNDÜR?

Uzaktan enerji gönderimi pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan enerjiyi denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.)

İlk defa böyle bir çalışmaya katılacaklar hiç denemedikleri için bilemeyebilirler sadece. Bunu bilmenin yolu da katılıp görmekten geçer.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Enerjiler niyetiniz ne ise ona göre çalışır.


21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ENERJİSİ GÖNDERİMİ ÇALIŞMASININ AMACI


1.Bolluk ve bereket konusundaki bütün negatif inançları, tutumları, şartlanmaları temizlemek.
2.Kişinin enerji alanını temizlemek ve daha çok bereketi hayatına çekmesi için pozitif enerjilerle yüklemek.
3.Daha fazla bolluk-bereketi hayatınıza çekmek.
4.Size bolluk ve bereketin gelmesine engel olan negatif blokajları temizlemek.
5.Bolluğunevrensel yasaları ile sizi uyumlu hale getirmek.
6.Hayatınızda başarıya ulaşmanızın önündeki negatif blokajları temizlemek.
7.Ailenizden size gecen bolluk bereket ve başarı ile ilgili blokajları, negatif desenleri temizlemek.
8.Maddi konularla ilgili endişelerden sizi arındırmak.
9.Tıkanmış mali akışı sağlamak.
10.Daha fazla mali başarıya sahip olmanızın önündeki engelleri, olumsuz duyguları ve düşünceleri temizlemek.
11.Çakra- aura sisteminizde bulunan ve refahınızı olumsuz etkileyen,olumsuz enerjileri temizlemek.
12.Özellikle yaşadığınız maddi sorunlarda, sorunun nerede olduğunu bilmediğiniz durumlarda, bu sorunu bulmak ve temizlemek.
13.Sizi bolluk bereket konusunda olumsuz etkileyen, tüm negatif enerjileri temizlemek


BİLİNMESİ GEREKEN TEMEL İLKELER

1) Hepimiz tek bir sınırsız güç ile çalışırız.
2) Sır, ne istediğini bilmek, doğru şekilde istemek ve umutla beklemektir.
3) Zihninizden ne geçiriyorsanız, onu çekersiniz.
4) Bizler mıknatıs gibiyiz, benzer benzeri çeker. Düşündüğünüz şey olursunuz ve düşündüğünüzü çekersiniz.
5) Her düşüncenin bir frekansı vardır. Düşünceler manyetik enerji gönderirler.
6) İnsanlar arzu etmedikleri şeyleri düşünürler ve arzu etmediklerinin çoğunu çekerler.
7) Düşünce = Yaratım. Eğer bu düşünceler güçlü duygulara bağlı ise, o duygu, yaratımı hızlandırır.
8) Baskın olan düşüncelerinizi çekersiniz.
9) Her zaman hastalıktan söz edenler hasta olurlar, her zaman bolluktan söz edenler bolluk içinde olurlar.
10) Güzel düşünce, insanın kendisini ve içine doğduğu hayatı güzelleştirir. Güzel düşünün, güzelleşin.
11) İçine zihnin girmediği bir evrene sahip olamazsınız.
12) Düşüncelerinizi dikkatle seçin; siz yaşamınızın şaheseri, başyapıtısınız.
13) Bütün sanat başyapıtları, mimari eserler önce düşüncede tasarlandı, sonra hayata aktarıldı.
14) İyi dileklerde bulunun, kötü bir şeyle karşılaşsanız bile… Her şerde bir hayır vardır çünkü.
15) Düşünceleriniz, zamanla inançlarınız halini alır.
16) Duygularımızın arkasındaki tüm “nedenleri” karmakarışık etmeye gereksinim yok. İki kategori var, iyi hisler ve kötü hisler.
17) İyi hisler getiren düşünceler doğru yolda olduğunuz anlamına gelir. Kötü hisler getiren düşünceler doğru yolda olmadığınız anlamına gelir.
18) Düşündüğünüz şey her ne olursa olsun, gerçekleşme sürecinde olanın mükemmel bir yansımasıdır.
19) Hissettiğiniz şeyi tam olarak elde edersiniz.
20) Mutlu hisler daha çok mutlu durumları çeker.
21) Arzu ettiğiniz şeyi hissetmekle (orda olmasa bile) işe başlayabilirsiniz. Evren şarkınızın doğasına karşılık verecektir.
22) Düşünce ve hislerinizde neye odaklanırsanız , deneyiminize onu çekersiniz.
23) Düşündüğünüz ve hissettiğiniz şey ve tezahür eden şey daima birbirine uyar. İstisna yoktur.
24) Neşeli olan bir şeyi düşünerek veya bir şarkı söyleyerek ya da mutlu bir deneyimi hatırlayarak anında duygunuzu değiştirebilirsiniz.
25) Tüm arzularınız için şu cümleyi kullanarak başlayın: “Şimdi çok mutluyum ve minnettarım.”
26) Evren sürati sever. Ertelemeyin, ikinci bir tahminde bulunmayın, şüpheye düşmeyin.
27) Fırsat çıktığında eyleme geçin.
28) Hiçbir şeyiniz olmadan başlayabilirsiniz, hiçbir yolunuz olmayabilir, size bir yol sunulacaktır.
29) Evrene göre kural yoktur. Ona şimdi sahip olduğunuz hisleri sunarsınız, evren de buna yanıt verir.
30) Düşündüğümüz ve teşekkür ettiğimiz şeyi meydana getiririz.
31) Gözünüzde canlandırın. Onu görün, hissedin! Burası eylemin başladığı yerdir.
32) Onaylayıcı bir düşünce, negatif bir düşünceden 100 kat daha güçlüdür.
33) Görsel bir pano yapın: Çekmeyi arzu ettiğiniz şeylerin resimlerinden oluşsun. Her gün ona bakın ve zaten bu arzularınızın gerçekleştiğin hissine sahip olun.
34) Neyi arzu ettiğinize karar verin, ona sahip olabileceğinize inanın, onu hak ettiğinize inanın, onun sizin için mümkün olduğuna inanın.
35) Gözlerinizi kapatın ve arzu ettiğiniz şeye sahip olduğunuzu gözünüzde canlandırın ve o hissi yaşayın.
36) İlham edilmiş bir düşünceniz olduğunda, ona güvenmeli ve eyleme geçirmelisiniz.
37) Kendinize, başkalarının size davranmasını istediğiniz gibi davranın, kendinizi sevin, sevilirsiniz.
38) Kendinize karşı sağlıklı bir saygınız olsun.
39) Düzenli olarak etkileşimde olduğunuz ve birlikte çalıştığınız kişiler için bir not defteri edinin ve o insanların her birinin pozitif yanlarını yazın.
40) Realitenizi yaratan, sadece sizsiniz.
41) Başka hiç kimse sizin için düşünemez veya hissedemez. Sadece siz…
42) Kendi sağlığınız için evrene teşekkür edin. Gülün. Stressiz mutluluk, sizi sağlıklı tutar.
43) Bedeninizin parçaları her gün, her hafta değişir. Birkaç yıl içinde yepyeni bir bedene sahip oluruz.
44) Kendinizi yeni bir bedende yaşarken görün. Umutlu, sağlıklı, mutlu, daha mutlu biyokimya…
45) Dingin olmayı öğrenin; dikkatinizi, deneyimlemeyi arzu ettiğiniz şeye odaklayın.

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...