21 Günlük Cazibe Çekim Reikisi

Bir Kişiyi "Çekici" Yapan Nedir?

Bir kişiyi çekici yapan nedir? Bu aslında bir çok kişi tarafından fiziksel olarak algılanır. Fiziksel güzellik ya da erkek açısından ise kaslı güçlü kuvvetli olmak şeklinde algılanır. Aslında tam olarak bu değildir. Aslında bir şiyi çekici yapan ister bayan ister erkek olsun yaydığı enerjidir. Yaydığı pozitif enerjidir. Bu arada Çekici dediğimde Demek istediğim, bir kişi bir odaya girdiğinde odadaki insanların farkettiği o özel kıvılcıma veya o özel “şeye” sahip olmaktır. Bu “manyetik kişilik” veya “başarı aurası”dır.

Peki gerçekten çekici ve başarı aurası yüksek bir kişi nasıl oluruz.

Bu tamamen enerji ile ilgili bir şeydir.

1. Enerjiniz ne kadar iyi olursa, sizin olaylara ve hayata tepkileriniz de daha iyi olacaktır ve daha iyi sonuçlar olacaktır.

2. Yaratıcı veya Evren, nasıl ifade etmek isterseniz, negatif bir alanda olsanız bile sık sık pozitif şeyler verecektir. Buna “lütuf” denir. Sizin enerjinizin güzel olmasının sonucudur bu lutuf dediğimiz güzellikler.

3. Bazen kendimize negatif şeyleri çekmekten daha çok zaten var olan pozitif şeyleri bloke ediyoruz. Enerjimiz güzel olmadığında bazen negatif şeyleri kendimize çekeriz bazen de hiçbir ilerleme kaydedemeyiz ve var olan pozitif şeyleri bloke ederiz. Var olanı bile bozar yok ederiz. İşte yine aynı konu. Enerjimiz kötü ya da negatif o yüzden.

Peki çözüm ne diyorsunuz şimdi içinizden. Şimdi çözüme gelelim. Şimdi çözümü konuşalım.

Negatif enerji alanınızın dengelenmesi gerekiyor enerjilerle. Negatif enerji alanınız dengelendiğinde siz bir cazibe merkezi olursunuz. Sizden yayılan pozitif enerji başkaları tarafından hissedilecek ve onları etkileyecektir. İnsan enerjisel boyutta bir radyo istasyonu gibidir. Bilerek ve bilmeyerek sürekli sizden dalga dalga adeta radyo istasyonunun yayın yaptığı gibi enerji yayılır evrene. Siz aklınızdan geçenlerin duyulmadığını ve hissedilmediğini düşünüyor olabilirsiniz ama yanılıyorsunuz. Sizden çıkan düşünceler dalga dalga yayılmaktadır. Burada kastettiğim zihninizdeki sadece sizin bildiğiniz başka hiç kimsenin bilmediğini sandığınız sessiz düşüncelerden ve enerji alanından bahsediyorum.

Yapılması en zor olan şeylerden birisi, parlak bir gelecek inşa etmeye çalışırken, geçmişin negatifliklerini göz ardı etmektir. Çekim Reikisi size yardım etmek için burada, geçmişin negatif etkilerinden kurtulmak için enerjiyi kullanmak, auranızı güçlendirmek için burada.

Enerji boyutunda kendinizi iyileştirdikten sonra dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de inanmaktır. Kendinize inanmak ve her şeyin mümkün olabileceğine inanmaktır. Hayatınıza çekmek istedikleriniz ile ilgili niyetlerinizi yapıp o niyetlerin enerjisini evrene göndermektir.

4. Genel olarak, bir başkasının özgür iradesiyle çakışmadığı sürece ne istersek elde edebiliriz.

Buraya kadar CAZİBE-ÇEKİM REİKİSİ ile ilgili genel bilgi verdik. Şimdi gelelim;

BU AY Kİ ÇALIŞMAMIZ SÜPER İNDİRİMLİ

21 günün toplam ücreti sadece 200 TL'dir.

21 GÜNLÜK CAZİBE- ÇEKİM REİKİSİ GÖNDERİMİNE NASIL KATILACAKSINIZ?
Enerjilerde mesafe kavramı yoktur.Reiki enerjileri zamandan ve mekandan bağımsız çalışır.Kendi evinizden katılabilirsiniz. Çalışmamız 21 Gün sürecektir.

Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz.Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile 23.00’ a 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen CAZİBE- ÇEKİM REİKİSİNİ kabul edeceksiniz. Bununla ilgili bir niyet cümlemiz var. Bu niyet cümlesini kayıt yaptıran arkadaşların telefonuna SMS olarak göndereceğiz. Öncelikle her gün 23.00’ e 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün 23.00- 23.30 arası CAZİBE VE ÇEKİM ve BAŞARI auranızın yükselmesi için CAZİBE- ÇEKİM REİKİSİ gönderiminde bulunacağız 21 gün boyunca Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek istediğiniz şeyleri hayatınıza çekmenizi engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır.21 gün kuralı önemlidir. Bu yüzden 21 gün yapılır.

Katılmayı dileyen arkadaşlar aşağıdaki telefonumuzdan bize dönerlerse çalışma ile ilgili bilgi verildikten sonra telefonlarına SMS ile göndereceğimiz hesap numarasına ücreti yatırabilecekler. Verdiğimiz hesap numarasına İnternet üzerinden EFT ya da HAVALE yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapma imkanınız yoksa verdiğimiz garanti İban numarasına bankamatikten şubeye gitmeden, sıra beklemeden kendiniz mesai saatlerinden sonra bile dışarıdan yatırabilirsiniz.

SORU: 21 gün süren bu çalışma neden ücretli?
CEVAP: Reikinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinç altınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur.Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir.Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır.

NOT: Uzaktan şifa çalışmalarına katılan dostların yüzlerce yorumunu dilerseniz internet sitemizin üst tarafındaki menülerin içinden ÖNCEKİ ÇALIŞMALARIMIZA KATILANLARIN YORUMU butonuna okuyabilirsiniz.

21 gün kuralı çok önemlidir. 21 gün kuralı doğada da vardır. Bir civcivin yumurtadan çıkma süresi de 21 gündür.21 günlük bu bolluk ve bereket çalışmasından sonra hayatınızda elde etmek istediğiniz şeyin kapıları size açılacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR
SORU:Enerjilere inanıyorum. Fakat şöyle bir soruda aklıma geliyor.Sormadan edemeyeceğim. İnsanın niyetlerinin yerine gelmesini sağlayan Allah değil midir?
CEVAP: Elbette her şeyin sahibi ve kaynağı Allahtır.Ama bu dünyada her şey sebepler zinciri ile meydana gelmektedir.Şöyle bir örnekle açıklık getireyim; Nasıl ki hasta olduğunuz da doktora gidiyorsunuz. İsmini bile zor telaffuz ettiğiniz yabancı bir firmanın çıkardığı ilacı kullanıyor ve şifa buluyorsunuz. Ben doktora da gitmem, ilaçta kullanmam.Kaderimde ne varsa o olsun. Öleceksem öleyim, kalacaksam kalayım diyor musunuz? Elbette demiyorsunuz. İşte enerjilerde sizin fiziksel ruhsal arınmanız ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için bir araçtır.Oldukça etkili bir araçtır.

Bu enerjiler sayesinde yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün oluyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.

SORU: Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum.Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim.
CEVAP: Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra Örneğin; İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.

SORU: 21 gün boyunca her gün 23.00- 23.30 arası ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor. Bir işim çıkarsa eve gelemezsem ya da bir misafirim gelir ayrı bir odaya çekilemezsem ne olacak?Böyle bir çalışmaya katılmak istiyorum ama bazı günler bu saatlerde evimde ayrı bir odaya 30 dakika çekilecek kadar müsait olamayabilirim. Bu durumda katılabilir miyim?
CEVAP: Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz niyetlerinizi yaparak katılabilirsiniz. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten.Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz.Çalışma saati geldiğinde bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra kendi niyetlerinizi de yapar sonra da ne iş yapıyorsanız ona devam edebilirsiniz.ACİL DURUMLAR İÇİNDİR BU SADECE.MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.

SORU: Böyle bir çalışmaya katıldığım zaman sadece maddi konularla ilgili mi niyetlerimi yapabiliyorum ?
CEVAP: Niyetlerde herhangi bir sınırlama yoktur. Hayatınızda olmasını istediğiniz birden fazla maddi veya manevi ya da başka hayatınızda nelerin olmasını istiyor, hayatınıza neleri çekmek istiyorsanız onlarla ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz.Bolluk Bereket Enerjisine katılırken maddi konularla ilgili, işinizin daha iyi olması ile ilgili,yeni iş imkanları ile ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz.Bolluk berereket demek sadece maddi konularda bolluk bereket demek değildir. Sağlık da bir bolluk berekettir. Huzur da bir bolluk berekettir.Hayatınızda neyin olmasını istiyorsanız o sizin bolluk bereketinizdir.Hayatınızda olmasını istediğiniz her şey için niyetlerinizi yapabilirsiniz.

SORU: Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?
CEVAP: Evinizde internet olmasına gerek yoktur.Enerjiler internet üzerinden gönderilmez.

SORU:Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?
CEVAP: Önceden herhangi bir enerji uyumlaması almış olmanız gerekmiyor.Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.

SORU: Böyle bir şeye ilk defa katılacağım ve çok merak ediyorum.Ne dersiniz ?
CEVAP:Enerjier gerçektir.Evren bir bütündür.Varlıklar arasınada görünmez bağlar vardır.Reiki pozitif bir bilimdir.Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişi reikiyi kullanıyor ve ondan yararlanıyor.

En yüksek hayrınıza olmasını diliyorum...

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...