Gümüş Mor Alev ile Bilinçaltı Arınması

Bu çalışma her insanın mutlaka yapması gereken bir çalışma. Bilinçaltınızdaki sizi geriye geriye çeken size hizmet etmeyen çöp inançlardan kurtulun.

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile 21 gün sürecek bir arınma çalışması başlatıyoruz. Enerjilerde mesafe kavramı yoktur. Kendi evinizden katılabilirsiniz. Bu çalışmalarımıza Türkiye'nin değişik illerinden yurt dışından arkadaşlar katılıyorlar. Uzaktan çalışmaları ilk defa yapmıyoruz. On yıldır sürekli yaptığımız çalışmalar. O yüzden yararlarını çok iyi biliyoruz. Katıldığınızda siz de çok yararlandığınızı göreceksiniz.

Bilinçaltı nedir ? Bilinçaltı anne karnından başlar. Bir bebek anne karnında iken bile annenin yaşadıklarından etkilenir. Dünyaya geldikten sonra nasıl bir ailede dünyaya geldi. Ona nasıl davrandılar. Cesaret verici, onurlandırıcı, başarıya yöneltici mi yoksa cesaretini kırıcı ve olumsuz ifadelerle mi ona hitap ettiler. Bunların hepsi bilinçaltına kaydedilir. Yani anne karnından başlayıp kişi şuanda kaç yaşında ise bu yaşına kadar yaşamış olduğu her şey bilinçaltına kaydedilir.
Bir mıknatıs nasıl metali çekiyorsa siz de bilinçaltınızdaki bu olumlu olumsuz kayıtlara göre olumlu ya da olumsuz olayları kendinize çekersiniz.

Bilinçaltınızdaki olumsuz kayıtlardan kurtulunca da kendinize olumlu olay ve kişileri kendinize çekersiniz.

Bilinçaltı yaşamınızda size yön veren bir pusula gibidir. Onun görüş açısını değiştirin. Blokajlardan ve olumsuz kayıtlardan arının ki olumlu olay ve kişileri kendine çeksin.

Bu çalışma sizde nasıl değişiklikler oluşturacak;

1. Hangi nedene bağlı olura olsun sizdeki stres sıkıntı ve üzüntü gibi duyguları bilinçaltınızın derinliklerine kadar, DNAlarınıza kadar inerek şifalandıracaktır.

2. İçinden çıkamadığınız bir durum mu var? Gümüş Mor Alev Enerjisi zihninizdeki karmaşayı çözecek ve size doğruyu gösterecek iç sesinizi duymanızı sağlayacak ve size yol gösterecektir. Çünkü insan zihni sıkıntılı olduğu zaman iç sesinden gelen rehberliği duyamaz. Nasıl bulanık bir suda suyun içindeki taşları göremiyorsak sıkıntılı ve stresli bir zihinde aynen böyle karmaşa içindedir. Durgun bir suda nasıl suyun içindeki parlak taşları cam gibi görebiliyorsak sakin ve stressiz bir zihin ile de iç sesinizin rehberliğini daha iyi duyabilecek ve yanlışlardan korunabilecek aynı zamanda başkalarının niyetlerini de görebileceksiniz. Böylece kendinizi yanlış yapmaktan ve hatalar yapmaktan yada başkaları tarafından manipüle edilmekten korunabileceksiniz. Çünkü karşı tarafın niyetinin ne olduğunu anlayıp bileceğiniz için kendinizi koruyacaksınız.

3.Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin bilinçaltınıza DNAlarınıza kadar inerek sizi stres ve sıkıntıdan arındıracağı için bedeninizin bu olumsuz düşüncelere harcadığı enerjiyi durduracak ve kendinizi daha pozitif ve daha enerji dolu hissedeceksiniz.

4.Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin üzerinizdeki tüm negatiflikleri temizler. Nazar, göz, enerji düşüklüğü yada diğer bir ifade aile yıldızım düşük denilen enerji düşüklüğü, yada size bilerek yaptırılmış olan büyü gibi negatif enerjileri temizler bunların etkilerinden sizi kurtarır.

Gümüş Mor Alev Enerjisi insandaki stres, sıkıntı ve üzüntü gibi tüm negatif duyguları pozitife çeviren dönüştürücü bir enerjidir.Bilinçaltının olumsuz kalıplarını çözerek sizi özgürleştiren ve arından bir enerjidir.Ayrıca Panik atak vb. ruhsal sıkıntılarda da oldukça başarılı bir uygulamadır.

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spritüel enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.

5- GMA temizleyici bir enerji frekansıdır.

6- GMA’ nın fiziksel, zihinsel, duygusal ve spritüel düzeyde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme yada dönüştürme gücü vardır.

7- Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir.

8- Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fizik bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir.

7- Gümüş Mor Alev Enerjisi kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar.

8- Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı arttırır, kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.

9- Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz.

10- Gümüş Mor Alev Enerjisi sezgilerimizi geliştirir.

11- Gümüş Mor Alev Enerjisi Özel ilişkilerinizdeki sorunları çözer ve şifalandırıır.

Aşağıdaki telefonumuzdan bize ulaşarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

21 GÜNLÜK BİLİNÇALTI ARINMASI ÇALIŞMASINA NASIL KATILACAKSINIZ?
Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz.Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile 22.00’ e 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİNİ kabul edeceksiniz. Nasıl niyet edeceksiniz, nasıl katılacaksınız kayıt yaptıran arkadaşları ayrıca bilgilendirip yönlendireceğiz zaten. Öncelikle her gün 22.00’ e 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün 22.00- 22.30 arası evrenin bolluk ve bereketinin size akması için ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için 21 gün boyunca fiziksel ve ruhsal arımanız için Bolluk Bereket GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ gönderiminde bulunacağız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek size bolluk bereketin akmasını engelleyen ve hayatınızda olmasını istediklerinizin oluşmasını engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır.21 gün kuralı önemlidir. Bu yüzden 21 gün yapılır.

SORU: 21 gün süren bu çalışma neden ücretli?
CEVAP: Bu enerjinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinç altınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı sağlayan 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur.Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir.Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
SORU: 21 gün boyunca her gün 23.00- 23.30 arası ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor. Bir işim çıkarsa eve gelemezsem ya da bir misafirim gelir ayrı bir odaya çekilemezsem ne olacak?Böyle bir çalışmaya katılmak istiyorum ama bazı günler bu saatlerde evimde ayrı bir odaya 30 dakika çekilecek kadar müsait olamayabilirim. Bu durumda katılabilir miyim?
CEVAP: Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra işinize devam edebilirsiniz.. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten.Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz.A CİL DURUMLAR İÇİNDİR BU SADECE.MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.SORU: Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum.Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim.
CEVAP: Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra Örneğin; İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.

SORU: Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?
CEVAP: Evinizde internet olmasına gerek yoktur.Enerjiler internet üzerinden gönderilmez.

SORU: Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?
CEVAP: Önceden herhangi bir enerji uyumlaması almış olmanız gerekmiyor.Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.

SORU: Böyle bir şeye ilk defa katılacağım ve çok merak ediyorum.Ne dersiniz ?
CEVAP: Enerjier gerçektir.Evren bir bütündür.Varlıklar arasınada görünmez bağlar vardır.Reiki pozitif bir bilimdir.Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişi reikiyi kullanıyor ve ondan yararlanıyor.

Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Reiki enerjileri zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. . İnternationale Reiki Master Mehmet Aslan olarak 2003 yılından bu yana bu işi yapıyorum. Enerjiler konusunda engin bir deneyim kazandırdı bu geçen yıllar bana. Şimdiye kadar ABD dahil dünya da Türkiye de binlerce kişi ile çalıştık onları Reiki ve diğer enerjiler ile tanıştırdık. Binlerce yüreğe dokunduk. Binlerce kişinin Reiki enerjisini kullanmaya başlamasına vesile olduk. Rabbim bunu bana nasip etti.

AŞAĞIDAKİ YAZIYI DİKKATLİCE OKUYUNUZ LÜTFEN

AĞIR AĞIR ÖLÜR ALIŞKANLIĞININ KÖLESİ OLANLAR
Ağır ağır ölür alışkanlığının kölesi olanlar, her gün aynı yoldan yürüyenler, yürüyüş biçimini hiç değiştirmeyenler, giysilerinin rengini değiştirmeye yeltenmeyenler, tanımadıklarıyla konuşmayanlar.

Ağır ağır ölür tutkudan ve duygulanımdan kaçanlar, beyaz üzerinde siyahı tercih edenler, gözleri ışıldatan ve esnemeyi gülümseyişe çeviren ve yanlışlıklarla duygulanımların karşısında onarılmış yüreği küt küt attıran bir demet duygu yerine “i” harflerinin üzerine nokta koymayı yeğleyenler.

Ağır ağır ölür işlerinde ve sevdalarında mutsuz olup da bu durumu tersine çevirmeyenler, bir düşü gerçekleştirmek adına kesinlik yerine belirsizliğe kalkışmayanlar, hayatlarında bir kez bile mantıklı bir öğüde aldırış etmeyenler.

Ağır ağır ölür yolculuğa çıkmayanlar, okumayanlar, müzik dinlemeyenler, gönlünde incelik barındırmayanlar.

Ağır ağır ölür özsaygılarını ağır ağır yok edenler, kendilerine yardım edilmesine izin vermeyenler, ne kadar şanssız oldukları ve sürekli yağan yağmur hakkında bütün hayatlarınca yakınanlar, daha bir işe koyulmadan o işten el çekenler, bilmedikleri şeyler hakkında soru sormayanlar, bildikleri şeyler hakkındaki soruları yanıtlamayanlar.

Deneyelim ve kaçınalım küçük dozdaki ölümlerden, anımsayalım her zaman: yaşıyor olmak yalnızca nefes alıp vermekten çok daha büyük bir çabayı gerektirir

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...