Fülhorn Reiki (Dileklerinizin Yerine Gelmesi İçin)

Her insanın bolluk bereket içinde yaşamaya hakkı vardır. Ancak çoğu zaman olumsuz düşünceler, çeşitli blokajlar/tıkanmalar, karma tıkanmaları veya hayat telaşı buna engel olabilir. Bu demek değildir ki, hayatını kısıtlı veya yoksul içinde yaşaman gerekiyor. Fakat bu enerjiye uyumlanma sayesinde ve tabiki de olumlu yönde değiştirilmiş düşünceleriniz ile mümkün; çünkü her uyumlamada yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün olabiliyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.

Füllhorn sistemine uyumlama ile, zenginliği ölçülemez olan Fortuna ile bağlantıya geçilir.

Ne kadar çok ve sıklıkla bu sistemi kullanırsanız, o kadar kolay gerçekleşir dilekleriniz. Başarısını hızlı bir şekilde gözle görmek için, küçük dileklerle başlanması önerilir; küçük dileklerle başlamak çok kısa zamanda, hızlı başarı sağladığını gösterecektir. Küçük dileklerle başlamak tabiki illa şart değildir, sadece küçük başarıları kısa zamanda görmek güzeldir, ve böylece her dileğinizin gerçekleşebileceğini öğrenmiş olacaksınız.
Başarılı bir şekilde bu sistem ile çalışmak için; dilediğiniz şeyi, nesneyi, durumu...(ihtiyacınız olan her ne ise) imgeleyin, hayal edin. Ne kadar çok ve ne kadar net bir şekilde dileğinizi imgelerseniz,o kadar çabuk dileğiniz gerçekleşecektir.

Dileğinizi imgelerken detayları ile imgeleyin : rengi nedir, ona sahip olduğunda neler hissediyorsun... dileğinizi isterseniz çizebilirsiniz, veya dergiden, gazeteden vs. kesebilir ve dileklerinizi bir deftere yapıştırabilirsiniz, böylece dilek günlüğü oluşturmuş olursunuz ve zamanla gerçekleşmiş dileklerinizi oldu diye işaretleyebilirsiniz.

UYUMLAMA ÜCRETİ : 250 TL

UZAKTAN UYUMLAMA İLE YAKINDAN UYUMLAMA ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR
Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Enerjiler zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur. İnternationale Reiki Master Mehmet Aslan olarak 2003 yılından bu yana bu işi yapıyorum. Enerjiler konusunda engin bir deneyim kazandırdı bu geçen yıllar bana. Facebook sayfalarımızda 800.000 ( Sekiz yüz bin ) in üzerinde kişi bizi takip ediyor. Ayrıca İnternet Sitemizin Forum bölümünde ise 250.000 (İki yüz elli bin) kayıtlı reiki ile ilgilenen üyelerimiz var. Şimdiye kadar ABD dahil dünya da Türkiye de binlerce kişinin uyumlamasını yaptık ve kişileri Reiki enerjisi ile ve diğer enerjilerle tanıştırdık. Binlerce yüreğe dokunduk. Binlerce kişinin Reiki enerjisini kullanmaya başlamasına vesile olduk.

Enerji uyumlamalarınızı uzmanından almanız çok önemlidir.Bunu sürekli yazmamıza rağmen ne yazık ki bu işin tam ehli olmayanlardan uyumlama alabiliyor arkadaşlar. Sonra iki üç ay sonra bize dönüyorlar " Hocam ben sizin sayfalarınızı takip ediyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başka bir yerden uyumlama aldım ama yararlanamadım ve bana doğru rehberlik yapılmadı ya da tam ehli olmadığı için bana doğru rehberlik yapamadı rehberim. Şimdi çok eksiklerimin olduğunun farkına vardım.Ben uyumlamamı kabul ederseniz sizden tekrar almak istiyorum.Bana yardım edin lütfen." diye bize dönüyorlar. Bizi takip eden arkadaşlara bu durumu bildirmeyi bir görev sayıyorum kendime o yüzden yazıyorum bu yazıyı.

Uzaktan uyumlama pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ive enerjilerle yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır.

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.


 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...