Gümüş Mor Alev Enerjisi

Uzaktan uyumlama yapılır.

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spritüel enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.

Saint Germain yükselmiş üstatlar denilen, yani bedeninin titreşim frekansını yükselterek ölüm dediğimiz fiziksel bedenden ayrılma olayından geçmeden ebedileşen kişilerden biridir. Asırlardan beri zaman zaman fiziksel bedenine dönerek dünyaya geri geldiğine, bazı siyasal akımları etkilediğine, kötü olayları önlediğine inanılır. Fransız İhtilali’nden önce Kral 16. Louis ve Marie Antoinette’i olacak hadiseler konusunda uyardığı, fakat sözünü dinletemediği söylenir. O zamanlar Kont St. Germain olarak bilinen bu kişinin sarayı Fransa’da hala mevcut olup, bu aristokrat ailenin Üstat St. Germain ile ilişkisi olduğu rivayet edilir. Bilgilere kanal olma olayının ilkleri St. Germain ile başlamıştır. 1934 yılında, St. Germain Amerika’da yaşayan Godfre Ray King adlı kişi ve karısına gözükmüş ve Ben’im Öğretileri olarak bilinen tebliğleri vermeye başlamıştır.
Verdiği mesajlarda, insanların binlerce yıldır yarattığı negatif enerjilerin dünyayı çok olumsuz olarak etkileyeceği, Tanrı’nın ışığının ve yüksekmiş üstatların enerjisinin, insanlığı aydınlığa çıkaracağı ve Tanrı’ya yaklaştıracağı belirtilmektedir. Godfre King’in evinde verilen tebliğler sırasında St. Germain’in kendi eterik bedeni ile dokunulabilecek şekilde gözüktüğüne yüzlerce kişi şahit olmuştur. St. Germain bütün ahenksizliği, rahatsızlığı, hastalığı eriten ve enerjiyi rafine eden Mor Alev enerjisinin kaynağı olarak bilinir. Birçok problem St. Germain’in adına Mor Alev ve Gümüş Mor Alev’in kullanılmasıyla ortadan kaldırılabilir.

Saint Germain’in verdiği tebliğlerden bir tanesine göre, onun enerjisi altında olan Mor Alev ve Gümüş Mor Alev ile bütün negatifliği eriterek enerjimizi yeniden saflaştırabiliriz. Mor Alev’i kendimize, başkalarına ve hatta mekanlara uygulayarak negatifliği ortadan kaldırabiliriz, hastalıkları iyileştirebiliriz. Mor Alev ve Gümüş Mor Alev Saint Germain ve diğer üstatlar tarafından programlanmış temizleyici bir enerji frekansıdır.

Gümüş Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualarla çağırılabilir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gümüş Mor Alev’in fiziksel, zihinsel,duygusal ve spritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme, ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar gibi formlarda olabilir, bunların hepsi bizim normal yapımızdaki güzelliği ve sevinci yaşayabilmemiz engeldirler.

Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir. Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Gümüş Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer. Elektronların titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrı’dan bize gelmiş olan saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız.

Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fizik bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir. Kimi kez karmamız kendini ağır biryük gibi hisseder, ama Mor Alev’i davet ettiğimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar. Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı arttırır, kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.

Gümüş Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar, meditasyon ve göz önündecanlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız.

Gümüş Mor Alev uyumlaması, hem uyumlamayı alan, hem de veren için bir zevktir. Herkes, bir iç dönüşümün yanı sıra kendine özgü bir deneyim edinir. Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz ve kendinizden daha çok başkalarına ilgi gösterirsiniz. Sezginiz arttıkça birdenbire melekleri, ruhsal rehberleri fark edersiniz, zaten rehberlerle çalışıyorsanız, o zaman onlarla olan spritüel bağınız daha da güçlenir.

 

Bu çalışma sizde nasıl değişiklikler oluşturacak;
 
 1. Hangi nedene bağlı olura olsun sizdeki stres sıkıntı ve üzüntü gibi duyguları bilinçaltınızın derinliklerine kadar, DNAlarınıza kadar inerek şifalandıracaktır.
 
 2. İçinden çıkamadığınız bir durum mu var? Gümüş Mor Alev Enerjisi zihninizdeki karmaşayı çözecek ve size doğruyu gösterecek iç sesinizi duymanızı sağlayacak ve size yol gösterecektir. Çünkü insan zihni sıkıntılı olduğu zaman iç sesinden gelen rehberliği duyamaz. Nasıl bulanık bir suda suyun içindeki taşları göremiyorsak sıkıntılı ve stresli bir zihinde aynen böyle karmaşa içindedir. Durgun bir suda nasıl suyun içindeki parlak taşları cam gibi görebiliyorsak sakin ve stressiz bir zihin ile de iç sesinizin rehberliğini daha iyi duyabilecek ve yanlışlardan korunabilecek aynı zamanda başkalarının niyetlerini de görebileceksiniz. Böylece kendinizi yanlış yapmaktan ve hatalar yapmaktan yada başkaları tarafından manipüle edilmekten korunabileceksiniz. Çünkü karşı tarafın niyetinin ne olduğunu anlayıp bileceğiniz için kendinizi koruyacaksınız.
 
 3.Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin bilinçaltınıza DNAlarınıza kadar inerek sizi stres ve sıkıntıdan arındıracağı için bedeninizin bu olumsuz düşüncelere harcadığı enerjiyi durduracak ve kendinizi daha pozitif ve daha enerji dolu hissedeceksiniz.
 
 4.Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin üzerinizdeki tüm negatiflikleri temizler. Nazar, göz, enerji düşüklüğü yada diğer bir ifade aile yıldızım düşük denilen enerji düşüklüğü, yada size bilerek yaptırılmış olan büyü gibi negatif enerjileri temizler bunların etkilerinden sizi kurtarır.
 
 Gümüş Mor Alev Enerjisi insandaki stres, sıkıntı ve üzüntü gibi tüm negatif duyguları pozitife çeviren dönüştürücü bir enerjidir.Bilinçaltının olumsuz kalıplarını çözerek sizi özgürleştiren ve arından bir enerjidir.Ayrıca Panik atak vb. ruhsal sıkıntılarda da oldukça başarılı bir uygulamadır.
 
 Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spritüel enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.
 
 5- GMA temizleyici bir enerji frekansıdır.
 
 6- GMA’ nın fiziksel, zihinsel, duygusal ve spritüel düzeyde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme yada dönüştürme gücü vardır.
 
 7- Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir.
 
 8- Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fizik bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir.
 
 7- Gümüş Mor Alev Enerjisi kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar.
 
 8- Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı arttırır, kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.
 
 9- Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz.
 
 10- Gümüş Mor Alev Enerjisi sezgilerimizi geliştirir.
 
 11- Gümüş Mor Alev Enerjisi Özel ilişkilerinizdeki sorunları çözer ve şifalandırıır.Gümüş Mor Alev Enerjisi Uzaktan Uyumlama (İNSİYE) Eğitimi: 250 TL


Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin e-posta adresinize gönderiyorum.İhtiyaç olduğunda telefondan size her zaman rehberlik yapabiliyoruz.Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz.

İnsiyasyon alanlara Internationale sertifika verilir.


 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...