Yüksek Titreşimli Bio Enerji

PERSONAL BIO FORCE VIBRATION yüksek titreşimli bio enerji türüdür. Bu enerji ile vücudundaki hücresel yapı ve karaciğerin yeniden programlanıyor, temizleniyor ve aktive ediliyor. Bu efekt bir anti-aging (yaşlanma karşıtı) efektidir, ve karaciğerde oluşmaktadır. Bunun aktive edilmesi ile birlikte bir süreç oluşuyor, ki bu yaslanma sürecini geciktiriyor. Yaslanma sadece hücresel bazda degil ayni zamanda DNA bazda da olmaktadir.

Bu titreşim karaciğerine akacaktır ve hızlı şekilde toksik maddelerden temizleyecektir, bu sadece fiziksel değil, ayni zamanda duygusal boyut da da temizleme sağlayacaktır. Karaciğer, duygusal hislerin kayıt edildiği organdır. Duygusal blokajlar/tıkanmalar ve bastırılmış hisler karaciğerimizde kayıt edilir. Bu da neden bu kadar çabuk yaslandığımızın nedenleri arasındadır; bu sebeple karaciğerimiz problemler yaratmaya baslar.
Bunların dışında PERSONAL BIO FORCE VIBRATION enerjinin aşağıdaki özellikleri vardır:

* Bağışıklık sistemini destekler
* Zayıflamaya yardımcı
* Enerjimizi ve canlılığımızı güçlendirir
* Ve diğer iyi özellikler

UYUMLAMA ÜCRETİ : 250 TL
UZAKTAN UYUMLAMA İLE YAKINDAN ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR

Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Enerjiler zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur. İnternationale Reiki Master Mehmet Aslan olarak 2003 yılından bu yana bu işi yapıyorum. Enerjiler konusunda engin bir deneyim kazandırdı bu geçen yıllar bana. Facebook sayfalarımızda 750.000 ( Yedi yüz elli bin ) in üzerinde kişi bizi takip ediyor. Ayrıca İnternet Sitemizin Forum bölümünde ise 250.000 ( İki yüz elli bin) kayıtlı reiki ile ilgilenen üyelerimiz var. Şimdiye kadar ABD dahil dünya da Türkiye de binlerce kişinin uyumlamasını yaptık ve kişileri Reiki enerjisi ile ve diğer enerjilerle tanıştırdık. Binlerce yüreğe dokunduk. Binlerce kişinin Reiki enerjisini kullanmaya başlamasına vesile olduk.

Enerji uyumlamalarınızı uzmanından almanız çok önemlidir.

Uzaktan uyumlama pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ive enerjilerle yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır.

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.

Dünyada ve Türkiye de binlerce kişiyi reiki ve diğer enerjilere uyumlamış olan İnternationale Reiki Master Mehmet ASLAN'dan uyumlama almanın farkını yaşayın.


 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...