Hakkımızda

Bir şekilde sitemizi ziyaret eden dostlarımızın ışığa ve yüce birlik bilincine,evrensel sevgiye ulaşmalarını en kalbi duygularımla temenni ediyorum.

Her bedenli ruhsal varlığın yaşam deneyimine sonsuz saygımız var.Reiki ile tanışıp hayatlarında değişimi isteyen dostlar için biz burdayız.

Türkiye'nin bir çok ilinden ve dünyanın bir çok ülkesinden binlerce kişiyle uzaktan çalıştık.Onların uyumlamalarını yaptık reiki ve diğer enerjilere.Uyumlama alan dostlar hayatlarındaki muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar.Hayatları değişti.Hergün böyle bir enerji ile tanıştıkları için şükrediyorlar.

Reiki'yi evinize getirdik.Dünyanın neresinde olursanız olunuz fark etmez.Kendi evinizin rahat ortamında trafiğe çıkmadan zaman ve iş kaybınız olmadan Reiki'ye uyumlanacaksınız.Uyumlamanızın olmaması diye bir şey söz konusu değildir.Uzaktan uyumlama başarımız yüzde yüzdür.Başarımız yüzde yüz olmasaydı Facebook'taki sayfalarımızda ve gruplarımızda ve internet sitemizde iletişim adresimizle açık ve net bir şekilde ortada olamazdık zaten.Biz uyumlamanızı yapıp ortadan kaybolacak biri değiliz.
Biz facebook'ta sayfalarımız ve gruplarımızla Türkiye'nin bütün illerinden ve dünyanın bir çok ülkesinden binlerce üyesi olan Reiki ile ilgili en büyük topluluğuz.

Reiki, İlahi şifanın insan kullanımına sunulmuş en yalın halidir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal boyutta insanı şifalandıran, insanın kendi değerinin farkına varmasını sağlayan, insanı ışıkla ve sevgiyle tekrar tanıştırıp, ona zaten yapısında var olan değerlerini hatırlatan, her anlamda tekamülümüze imkan kılan bir öğretidir, bir felsefedir, bir şifa yöntemidir, bir uygulamalı tekniktir, pozitivizm, kimine göre de bir mucizeler deryasıdır.Aslında hayatta olanın değil, olması gerekenin ta kendisidir...

Reiki öğrenmek için herhangi bir önkoşul gerekmez. Ruhsal, derin çalışmalarla alakalı olsa da hiç bir yoğun konsantrasyon, sert disiplin, mutlak meditatif ön hazırlık gerektirmez. Reiki hayatı zorlaştırmak değil, kolaylaştırmak için vardır.Çalışmaları derin boyutlarda yapmak çok faydalıdır ancak şart değildir.

Bu ruhsal gelişim yolunda bana ulaşan dostlarımı bir kardeşim gibi gördüm.Bizler bu evrende kendimizi ayrı ayrı zannetsekte bir bütünün parçalarıyız aslında.Nasıl insan vücudundaki milyarlarca hücre bir insanı meydana getiriyorsa bizlerde evrenin o muhteşemliği içinde o bütünden bir parçayız.

Evrendeki o muhteşem birliğe hizmet ediyoruz.Kimsenin kimseden bir üstünlüğü yok.Herkes yüce plan gereği tam olması gerektiği gibi olması gereken yerdedir. Nasıl insan vücudundaki kalbi çalıştıran hücreler nerde olduklarını bilmedikleri halde kalbi çalıştırıyor ve insanın yaşamasını hizmet ediyorsa ve diğer organlardaki ve tüm bedendeki hücreler bulundukları yerde hizmet ediyor ve insanı yaşatıyorlarsa bizlerde bu evrende hepimiz olmamız gereken yerdeyiz.Bizler bulunduğumuz yerde olmasak bir eksiklik var demektir. O halde hepimiz bulunduğumuz yerde çok değerliyiz.Kimsenin kimseden ne üstünlüğü ne de eksikliği var.

Büyüklük Allaha mahsustur.Reiki her yerde var olan yaşam enerjisidir. Reiki’nin de kaynağı her şeyin sahibi olan yüce Allahtır.Onun dışında zerre varlık yoktur.

Evren bir bütündür. Ayrılık kavramı insanın zihnindedir. Bu bütünün içindeyiz hepimiz.Bizler bir birimizden ayrı olmadığımıza göre bir bütünün parçaları olduğumuza göre reiki de bu yüzden işte mesafe kavramı yoktur.

Reiki de uzaktan insiye ile yakından arasında hiçbir fark yoktur.Fiziksel bedene yapılan uyumlama ile hiçbir farkı olmayan uzaktan uyumlama öğrenciye vakit ve maddi açıdan kolaylıklar sağlar..Nasil uzağa Reiki verilebiliyorsa uzaktan da uyumlama pekala olur.

Bu ruhsal gelişim yolunda ilerlemek isteyen dostların yanındayız her zaman.

Herkes Reiki öğrenip kullanabilir mi?
Evet bir Reiki Master’den uyumlamasını alan herkes reiki enerjisini kullanmaya başlar.Kendine başkalarına reiki şifa enerjisi vermeye başlar. Reiki öğrenmek için herhangi bir ön koşul gerekmez. Uyumlamasını alan herkeste çalışır.

Reiki uyumlamanızı uzmanından almanız önemlidir.Her bu işi yaptığını söyleyen kişi size doğru rehberlik yapabilecek kişi olmayabilir.Uyumlama sonrasındaki rehberlik ise en az uyumlama kadar önemlidir Yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişiyi reiki ve diğer enerjilerle tanıştırmış ve uyumlamalarını yapmış olan Reiki Master Mehmet ASLAN' dan uyumlama alarak siz de şifacı olabilir, kendinize ve başkalarına şifa enerjisi vermeye başlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar bir çok hekim arkadaşla da çalıştık.Onları Reiki ve diğer enerjilere uyumladık. Onlara hekim olmaları dolayısıyla her birine şu soruyu sordum.

Neden Reiki ?
Cevap olarak dediler ki: "Fiziksel bir rahatsızlığı iyeleştirmek için antibiyotik verebiliyorsunuz ama ruhsal yaralar ve bilinç altındaki izlerini antibiyotikle tedavi etme imkanımız yok. O yüzden reiki uyumlaması alıp kendi yaşamımda kullanmak istiyorum" cevabını aldım.

Reiki ve Din ilişkisi
Reiki bir din ve inanç sistemi değildir , bunu unutmayınız . Reiki öğretisinin Dünya üzerindeki herhangi bir inanç sistemi ile ilişkisi yoktur Dünya üzerinde milyonlarca insan Reiki uyumlaması almış durumdadır ve bu insanlar farklı toplumlardan farklı kültür yapılarında ve farklı dinsel inançlara sahiptirler .

Reiki insanların kendileri ve inançları arasındaki ilişkiyi desteklemekte ve beslemektedir.Evrende varolan enerji Yaradan' a aittir , her kim ve ne olursak olalım ondan geleni kullanırız.Bu nedenle Reiki enerjisini belirli bir tanım ve dinsel bağlantı içine sokmak doğru olmayacaktır.

Forum bölümüne geçerek forumumuza üye olarak uzaktan şifa çalışmasına katılan dostların yorumlarını okuyabilirsiniz. Facebook sayfalarımızı beğenerek bizi takip edebilirsiniz.

Reikinin prensipleri
Bugün sana verilen nimetler için şükret ,
Bugün hiçbir şey için endişelenme ,
Bugün hiçbir şey için öfkelenme ,
Bugün dürüst ol,
Bugün tüm varlıklara karşı nazik ve saygılı ol,
Bugün aileni,öğretmenlerini sev ve say
Bugün ekmeğini helal kazan,
Başkalarını kendin gibi sev...


 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...