Yapılan Yanlışlar

Reikiye yeni başlayacak arkadaşlar Reiki ile ilgili bilgi edinmeye çalışırken bu konunun uzmanından bilgi edinmek yerine kulaktan dolma bilgilere itibar etmeleri oluyor.Nasıl ki mutfağınıza dolap yaptıracağınız zaman marangozu, dişin ağrıdığı zaman dişçi koltuğunu ve göz probleminde göz doktorunu vb. tercih ediyorsanız Reiki gibi bir konuda da bu konun uzmanını tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.Ruhsal gelişim yolunda ilerlerken bu yollardan önceden geçmiş size doğru rehberlik yapabilecek birini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Bazı kişilerde Reiki enerjisinin var olup olmadığına inanmıyorlar.Reiki Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişinin kullandığı bir gerçektir.Bir meyve olgunlaşmadan dalından düşmez elbette.Biz bu kardeşlerimizin de ileride bir şekilde Reiki ile tanışacaklarını biliyoruz.Belki şimdi tam vakti değil onlar için o yüzden inanmamayı tercih ediyorlar.

Diğer bir konu ise uzaktan uyumlama (İNSİYE) konusu. Reiki de mesafe kavramı yoktur.Uzaktan ile yakından uyumlama arasında hiç bir fark yoktur.

Facebook' ta bizim birden fazla sayfamız ve bu sayfalarda 800.000 ( Sekiz yüz bin ) kişi bizi takip ediyor. Türkiye'nin bir çok ilinden ve bir çok ülkeden binlerce kişinin uyumlamasını yaptık şimdiye kadar ve bu güzel enerjiden yararlanmaya başladılar.Hayatları değişti.Böyle bir enerji ile tanıştıkları için müteşekkirler.

Yine bir başka konu ise yıllardır Reiki üzerinde çalışan kendimizi bu konuya adayan biri olarak bize ulaşan kişileri kesinlikle yanlış yönlendirmeyeceğimizdir. Çünkü biliriz ki evrende hiç bir şey yok olup gitmez. İyi de kötü de misliyle sahibine geri döner.

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...