Usui Reiki 2. Derece

Uzaktan Uyumlama (İnsiye)

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz? Kabul edişimizin en büyük sebebi yine bizler yani reiki masterler.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların yorumlarını sol taraftaki forum üye girişinden forumumuza üye olarak görebilirsiniz. Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisisınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.)
Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

Usui Reiki 2. derece Reikinin en önemli derecelerinden biridir.Reiki ikinci dereceyi japonlar sırra erme diye ifade ederler. Çünkü Reiki 2. dereceye geçen kişi artık mesafe kavramı olmadan kendinden uzaktaki birine enerji gönderebilir. Kilometrelerce uzaktaki hatta dünyanın bir ucundaki kişiye bileenerji gönderebilir.

Ayrıca Reiki 2. derecede semboller verilir ve bunlara uyumlanır kişi.
1. Sembol : Güç sembolüdür. Enerjinin gücünü arttırıcı özelliği vardır. Arındırıcıdır,koruyucudur ve şifalandırıcıdır.
2. Sembol: Mental semboldür.

Bilinçaltı arınması yapmaya yarayan ve bilinçaltına olumlu mesajlar yerleştirmeye yarayan semboldur. Anne karndaki yaşamınızdan başlayıp şimdiki yaşınıza kadar bilinçaltınızdaki tüm olumsuz kayıtları arındırıp şifalandırabilir ve böyle geçmişin ağır yükünden kurtulup özgürleşebilirsiniz.

Bilinçaltı arınması nedir?

Bir bebek anne karnında bile annenin yaşadıklarından etkileniyor. Dünyaya geldikten sonra ise nasıl bir ailede dünyaya geldi ise o ailenin ona karşı tutumları bilmeyerek yaptığı yanlış davranışlarından başlayarak şimdiki yaşına kadar başından geçen tüm olumsuz olaylar bilinçaltına yerleşiyor ve kişinin şimdiki hayatından zevk almasını engellediği gibi geleceğe yürürken de bu bilinçaltı kayıtları ona çelme takan engeller olarak duruyor.Reiki 2. derece çalışmaları sizin geçmişinizde bilinçaltınıza yerleşmiş olan olumsuz kayıtlardan arındır ve sizi özgürleştirir.

Ayrıca fiziksel beden de meydana gelen tüm rahatsızlıklar aslında önce ruhsal boyutta başlar.

Çözülemeyen sorunlar, stres, sıkıntı, bilinçaltının olumsuz kayıtlarının oluşturduğu bu durumlar belli bir süre çözülemez ise bu defa fiziksel bedende bir hastalık olarak ortaya çıkıyor. Reiki 2. derecede bilinçaltı arınması bu açıdan da çok önemli.

3. SEMBOL : Uzaklık sembolü. Bu sembol ile de sizden uzaktaki kişilere uzaktan Reiki enerjisi gönderebilirsiniz.

Usui Reiki 2. Derece Uzaktan Uyumlama ( İNSİYE) Eğitimi: 300 TL

Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin e-posta adresinize gönderiyorum.İhtiyaç olduğunda telefondan size her zaman rehberlik yapabiliyoruz.Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz.Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye geçebiliyoruz.

İnsiyasyon alanlara Internationale sertifika verilir.

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...