İç İyileştirici

Enerjilerde mesafe kavramı yoktur.Uzaktan uyumlama ile yakından arasında hiçbir fark yoktur.

Ta çocukluğumuzdan korkularla, kaygılarla ve kendi velilerimizin ve atalarımızın olumsuz örnekleriyle karşılaşmaktayız. Bununla birlikte, biz eski inkarnasyonlarımızın belirli bir şeklini biliyoruz ve üzerine velilerimizden ve diğer yetiştiricilerden öğrendiklerimizi de üzerine ekliyoruz. Bunların hepsi enerjimizi vücudumuza ve çeşitli organlarımıza götüren meridyenlerimizin kapanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de, zamanla biz sadece organlarımızın enerjisiz kalmasına değil, aynı zamanda enerji yetersizliği ile kan dolaşımının azalmasına, oksijensiz kalmasına besleyici maddelerden yoksun kalmasına neden olmaktayız. Bunun sonucu olarak hastalığa neden olabilecek fiziksel semptomlar oluşabilir.

Ruhumuzda sağlıklı olmamızı sağlamaktan, sağılığımızı yenilemekte sorumlu olan İç İyileştirici mevcuttur. O, bizim iç iyileştirici gücümüzün toplamının göstergesidir. Astrolojide o balık burcuna denk gelmektedir.
O, bizim insanlara elimiz veya düşüncelerimizle verebileceğimiz İç iyileştiricinin Evrensel İyileştirici Gücüyle, iyileştirici enerjiyle, aynı zamanda bitkiler, kayalar, çiçekler, su ve çiçek
özleri gelen iyileştirici güçleri ile ilişkilidir.

İç İyileştiricinin etkisi çok yumuşaktır, o, senin aurandaki yabancı enerji girişi ile enerji alanında ortaya çıkan ağrılı (hastalıklı) uyarılara neden olabilen bütün hasarlı kısımları kapatıyor. O, özellikle zayıf veya enerjinin sağlanmadığı organları hedef alır ve bu fiziksel semptomlarla senin bünyeni sağlıklı tutman için dikkatini desteğe ihtiyacın olduğu yönüne çekmektedir.


Enerjinin uyumlu akışı iki yönde akar:

1. Sen kendi Taç çakran aracılığıyla uzaydan ferahlatıcı, ilham verici enerjiyi alıp, onu ayak çakralarınla yerden, meridyenler ve çakralardan geçiriyorsun.

2. Diğer taraftan sen de çakraların aracılığıyla ayaklarından vücuduna, Taç çakrandan uzaya yenileyici, uyumlu enerji toprak enerjisi akmaktadır.

İç İyileştirici düzenli enerji akışına, aynı zamanda onun bünyenin tamamında orantılı şekilde dağılımına önem vermektedir.

Korku, bloke eden zihinsel kalıpları vb. meridyenlerde kaya gibi yüklenerek bu akışı yavaşlatırlar. Bu durumu İç İyileştirici sana fiziksel rahatsızlıklarla, kendi faaliyetlerini yürütmede engelle karşılaştığını belirterek gösterir. Sen vücudunda gösterilen mesajlara başvuruda bulunduğun ve uygun şekilde davrandığın zaman ablukaların giderilmesine ve kendini iyileştirme sürecine yardım etmiş olursun. Vücudunu sevmen, bilinçli şekilde beslenmen, doğal ve enerjik iyileştirme yöntemlerini kabul etmen, enerji ablukalarının giderilmesi seni İç İyileştirici ile irtibata geçirecektir.

Kısa süreliğine indirimli ücreti 250 TL

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...