Merkaba - İlahi Işın

Enerjilerde mesafe kavramı yoktur.Uzaktan uyumlama ile yakından arasında hiçbir fark yoktur.

Senin Mekaba`n (Merkabah`ın)– Allah ile doğrudan iletişiminizdir. Bu hayatın iksiri olup, sahip olduğun en değerli şeydir. Ondan sizin tüm yaşam enerjiniz akmaktadır. O, kalbinizi atmaya, sizi hissetmeye zorunlu kılmakta ve gerçekte size kim olduğunuzu göstermektedir. O çok güzeldir.

Sen kendi Merkabah`ınla uyanıyorsun, nitekim senin ruhun Merkabah`ında konuşlanmaktadır. O, senin uyanış alanındır. Senin Merkabah`ın ışıklıdır, o renklerle doludur ve hareketlidir. Ama senin Merkabah`ın hayal edebileceğinden daha fazlasını içerir.

Bu hayatta kalmanızı sağlar, onda senin için gerekli her şey muhafaza edilmektedir. Onda senin için gerekli alan, senin İlahi ışının, senin ruhun bulunmaktadır.

Bunların hepsi senin Merkabah`ına iplerle birleşmiştir, senin Merkabah`ınla derin bağının olduğu her zaman o harekette ve titreşimde oluyor. Tüm anılar, ruhunun tüm bilgeliği onun içinde korunmaktadır. Nitekim senin Merkabah`ın her zaman senin içindedir ve Merkabah zaten senin kendindir. Bu, senin ne olduğun, seni Allah ile yıldızlarla, meleklerle, kozmik velilerinle bağlayan bir varlıktır.

Bu aktivasyonu aldığın zaman yani bu enerjiye uyumlandığın zaman senin Merkabah`ın sana uygun şekilde Melek Metatron tarafından genişletilecek ve vibrasyon şekline getirilecektir. Kendi Merkabah`ınla sen uyanacaksın ve nitekim senin Ruhun Merkabah`ında konuşmaktadır.

Melek Metatron senin Merkabah`ında senin ruhsal alanını aktive eder.

Bunların hepsi senin Merkabah`ında saklıdır, sana akacaktır ve senin Merkabah`ın seni bu andan Uyanışa hazırlamaktadır.

İNSİYASYON ÜCRETİ 250 TL

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...