Mucize Metatron

İki insiyasyondan oluşur.

Bu uyumlama (İNSİYE) yi alabilmek için Yükseliş Enerjisi 9.9.9 Frekansı ile Avatar Işığı uyumlamalarını önceden almış olmanız gerekir.

Senin DNA kodlaman açılacak.

İlahi arınma gerçekleşiyor. İlahi arınma sende enerjiyi öyle uyandıracak ki, akıl ve ozalit kopya arasındaki İlahi Ruh, kendi işlemine başlayacak. Bu senin için büyük heyecan olacak. Boyutun değişecek.

Aktivasyon ruhumuzu arındırıyor, bütün enerjimizi açıyor, benzersiz bir yoğunlukla saflaştırıyor, endokrin sistemimizi, çakralarımızı tesviye ediyor ve birleşmiş bir çakra oluşturuyor.

Bağışıklık sistemi kuvvetleniyor ve senin bedenin toksinlerden arınıyor. Tüm enerjik bloke olmuş örnekler kaldırılıyor.

Senin hücrelerin şimdi daha hızlı iyileşmeye muktedir. Senin hücre içi mübadelen daha güçlü oluyor ve sen çizgisel zamandan çıkma sürecine başlıyorsun.
Aynı zamanda senin artık daha çok enerjin var, sen kendini daha genç hissediyorsun ve ruhsal sözleşmeye sahip olduğunu daha çok anlıyorsun.

Senin bilinç süreçlerin daha hızlı bir şekilde çözümlenecektir ve artık zihnine hizmet etmeyen tüm şeyler azat edilecek, senin bedenin ve bilincinle vedalaşacaktır.


KılavuzunReiki forumlarda paylaşımı yasaktır. Bu dosyayı Masterler İnsiyasyondan sonra öğrencileri ile paylaşabilirler sadece. Öğrencilerde bu hassasiyete uygun davranmakla yükümlüdürler.

İki İnsiyasyondan oluşur

İNSİYASYON ÜCRETLERİ
1. İnsiyasyon 250 TL
2. İnsiyasyon 250 TL


İnsiyasyon alanlara Internationale sertifika verilir.

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...