Yeni Dönemin Genetik Şifresi

Enerjilerde mesafe kavramı yoktur.Uzaktan uyumlama ile yakından arasında hiçbir fark yoktur.

İyileşme durumu, bütünlük - bunların hepsi sadece kendimizde gerçekleşir. Bu, tüm Varlığın İlahi Kaynak ile bağlantısı üzerinden gerçekleşir. Tüm Varlığın bütünlüğünde, olması gereken, öncelikle birimlerin aydın bağlantısının sağlanmasıdır. Senin kendini iyileştirme gücünün, İlahi enerjinin bünyende öyle bir dolaşımı sağlanmalı ki, onlar tekraren kendi görevini yerine getirebilsin.

Senin İlahi uyumun senin hem de insani Varlığını değiştiriyor, çünkü sen insan vücudunda İlahi parçasın. Senin insani vücudunda senin ilahi uyumun ile senin için uygun olan İyileşme-Bütünlük oluşur.

Yeni Dönemin genetik şifresi senin yaşam matrisinin genetik şifresinin yeniden programlaştırılmasıdır. Senin Tanrısal düzenine karşı çıkıp Tanrısal Kaynakla bağlantı kurmandır.
İnsan vücudunun yeniden programlanmasıyla iyileşmenin görünen durumu bu

Tanrısal Eylemin yeni boyutuna kuantum atılımı olup, Yükselmeye hizmet etmektedir. Bu Işın tekniği herhangi bir fiziksel temas olmadan, sadece ilahi dünyanın ve kendi ilahiliğinin güç ve kuvveti ile gerçekleştir.

Bu büyük enerji aydınlanma – yeniden programlanma ile sen kendi Ruhuna seyahat edebileceksin.

Bu aynı zamanda Aşkın derine işleyen özel enerjisidir ve o, seni koruma alanında, dünyada saracak ve böylece kendini iyileştirme – kendinde bütünleşme gerçekleşecek. Bu Dünya gezegeni insanları için en önemli eylemdir ve Var olan ne varsa, ne zaman kendini iyileştirme ile bütünlük gerçekleşir, bu hem de dış dünyada da gerçekleşir (içeride ne varsa, dışarıda da o vardır).

Yeniden programlama sürekli şekilde çalışır ve aşağıdakilere neden olur:

- Ruhsal, zihinsel ve fiziksel düzeyde tüm engellerin dağılmasına,

- Senin her düzeydeki bilincinin geniş şekilde açılmasına,

- Beynin arası seviye fonksiyonlarının hücreleri iyileştirmeğe ve vücut fonksiyonlarının yeniden programlamaya etkinleştirilmesine,

- Senin Benin ile senin ilahiliğin arasında tam uyumluluğun gerçekleşmesine ve böylece ruhun daha geniş açılmasına.

Bu Manevi Dünya aracılığıyla verilmiş güçlü ışın tekniğidir, bu nedenle bu enerji ile sende bir takım işlemler gerçekleşir, fakat onları Sevgi ve Şükranla geçmen gerekir, çünkü onlar kendi iyileşmene-bütünlemene hizmet ediyorlar.

İNSİYASYON ÜCRETİ 250 TL

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...