Yükseliş Enerjisi 9.9.9 Frekansı

Yeni çağın güçlü enerjilerine uyumlanmayı dilersen öncelikle enerjinin yükseltilmesi gerekir.Bunun için öncelikle Yükseliş Enerjisi 9.9.9. Frekansına uyumlanmalısın.

Şimdiye kadar bilinen Reiki ve diğer enerji sistemlerinden çok daha etkili ve güçlü bir enerji sistemidir.

İnsiyasyon için belirlenmiş bir tarih ve zaman yoktur.İnsiyasyon alacak kişi ile birlikte belirlediğimiz gün ve saatte insiyasyon yapılıyor.Uzaktan uyumlama ( İNSİYE) mümkündür.Uzaktan ile yakından arasında hiç bir fark yoktur. Yükseliş Enerjisi 9.9.9 frekansı aktifleşince ne oluyor:

1.Bu halde sende ve senin ışık vücudunda en yüksek titreşimlerin örnekleri yerleştiriliyor.

2. Bu hemen olacak ve sen giderek daha fazla frekanslarının tesviyesini ve senin ışık vücudunun genişlemesini yaşayacaksın.

3. Dünya Anamız yükseldiğinde 9.9.9 frekansında olacak ve de sen,titreşimlerinin yükseltilmesine karar vererek 9.9.9 frekansında bulunacaksın.

4. Büyük transmütasyon ve dönüşümler gerçekleşiyor, eski yapı ve örnekler yıkılıyor. Bazı insanlar bunu bilinçli kavrıyor, diğerlerinde ise bu, bilinçsiz gerçekleşiyor.

5. Birçok insanlar eski yaşamlarından uyanıyor ve kalbinin derinliklerinde, Büyük Olayın olup bittiğini seziyor.

6.İçeride yeni bir şeyler oluşuyor ve dışarıya fırlamak istiyor. Senin gerçek varlığın, tamamen uyanmak istiyor. Dünya Anamız ve biz, insanlar Yeni Enerjiye doğru ilerliyoruz.

7. Yükseliş Enerjisi 9.9.9 frekansı seni yönetecek ve sana kendinin öz ve mükemmel Işığını tanımak, onu his etmek ve ifade etmeye yardımcı olacak.

8.Bu sırada sen dâhilen genişliyorsun ve senin 4 vücudunun içinden Uyanışa giden yolunu istikrarlı ve sağlam bir biçimde geçiyorsun. Bu 4 vücut denildiğinde astral, duygusal,zihinsel ve ruhsal vücutların kastediliyor.

9.Senin titreşimlerinin 9.9.9 frekansına yükseltilmesiyle Yeni çağın çakraları aktifleştiriliyor, denkleştiriliyor ve Yeni çağın enerjisi ile doluyor.

Uzaktan ve yakından Uyumlama ( İnsiyasyon ) mümkündür. Uzaktan ile yakından arasında fark yoktur.İnsiyasyon alanlara İnternationale sertifika verilir.

Bu kılavuz en iyi bilgilere binaen hazırlanmıştır ve İnisiyasyon hariç durumlarda bir kişiden başkasına verilemez. İnisiyasyon durumunda enerji alış-verişi €120-dur.

Kılavuzun Reiki forumlarda paylaşımı yasaktır. Bu dosyayı Masterler İnsiyasyondan sonra öğrencileri ile paylaşabilirler sadece. Öğrencilerde bu hassasiyete uygun davranmakla yükümlüdürler.

UYUMLAMA ÜCRETİ 250 TL
Kısa süreliğine indirimli yapıyoruz. Yakın biz zamanda indirimli tekrarı yapılmayacaktır.

İnsiyasyon alanlara Internationale sertifika verilir.

 Aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz

Uzaktan Uyumlama Çalışmalarımız

Size Özel Hediye Çalışmalarımız

Bizimle Çalışanların Yorumları

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...