Gümüş Mor Alev ile Bilinçaltı Arınması

Bu çalışma her insanın mutlaka yapması gereken bir çalışma. Bilinçaltınızdaki sizi geriye geriye çeken size hizmet etmeyen çöp inançlardan kurtulun.

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile 21 gün sürecek bir arınma çalışması başlatıyoruz. Enerjilerde mesafe kavramı yoktur. Kendi evinizden katılabilirsiniz. Bu çalışmalarımıza Türkiye'nin değişik illerinden, yurt dışından katılanlar bulunuyor. Katıldığınızda siz de çok yararlandığınızı göreceksiniz.

Bilinçaltı nedir ?

Bilinçaltı anne karnından başlar. Bir bebek anne karnında iken bile annenin yaşadıklarından etkilenir. Dünyaya geldikten sonra nasıl bir ailede dünyaya geldi. Ona nasıl davrandılar. Cesaret verici, onurlandırıcı, başarıya yöneltici mi yoksa cesaretini kırıcı ve olumsuz ifadelerle mi ona hitap ettiler. Bunların hepsi bilinçaltına kaydedilir. Yani anne karnından başlayıp kişi şuanda kaç yaşında ise bu yaşına kadar yaşamış olduğu her şey bilinçaltına kaydedilir.

Bir mıknatıs nasıl metali çekiyorsa siz de bilinçaltınızdaki bu olumlu olumsuz kayıtlara göre olumlu ya da olumsuz olayları kendinize çekersiniz.

Bilinçaltınızdaki olumsuz kayıtlardan kurtulunca da kendinize olumlu olay ve kişileri kendinize çekersiniz.

Bilinçaltı yaşamınızda size yön veren bir pusula gibidir. Onun görüş açısını değiştirin. Blokajlardan ve olumsuz kayıtlardan arının ki olumlu olay ve kişileri kendine çeksin.

Bu çalışma sizde nasıl değişiklikler oluşturacak;

1. Hangi nedene bağlı olura olsun sizdeki stres sıkıntı ve üzüntü gibi duyguları bilinçaltınızın derinliklerine kadar, DNAlarınıza kadar inerek şifalandıracaktır.

2. İçinden çıkamadığınız bir durum mu var? Gümüş Mor Alev Enerjisi zihninizdeki karmaşayı çözecek ve size doğruyu gösterecek iç sesinizi duymanızı sağlayacak ve size yol gösterecektir. Çünkü insan zihni sıkıntılı olduğu zaman iç sesinden gelen rehberliği duyamaz. Nasıl bulanık bir suda suyun içindeki taşları göremiyorsak sıkıntılı ve stresli bir zihinde aynen böyle karmaşa içindedir. Durgun bir suda nasıl suyun içindeki parlak taşları cam gibi görebiliyorsak sakin ve stressiz bir zihin ile de iç sesinizin rehberliğini daha iyi duyabilecek ve yanlışlardan korunabilecek aynı zamanda başkalarının niyetlerini de görebileceksiniz. Böylece kendinizi yanlış yapmaktan ve hatalar yapmaktan yada başkaları tarafından manipüle edilmekten korunabileceksiniz. Çünkü karşı tarafın niyetinin ne olduğunu anlayıp bileceğiniz için kendinizi koruyacaksınız.

3. Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin bilinçaltınıza DNAlarınıza kadar inerek sizi stres ve sıkıntıdan arındıracağı için bedeninizin bu olumsuz düşüncelere harcadığı enerjiyi durduracak ve kendinizi daha pozitif ve daha enerji dolu hissedeceksiniz.

4. Gümüş Mor Alev Enerjisi sizin üzerinizdeki tüm negatiflikleri temizler. Nazar, göz, enerji düşüklüğü yada diğer bir ifade aile yıldızım düşük denilen enerji düşüklüğü, yada size bilerek yaptırılmış olan büyü gibi negatif enerjileri temizler bunların etkilerinden sizi kurtarır.

Gümüş Mor Alev Enerjisi insandaki stres, sıkıntı ve üzüntü gibi tüm negatif duyguları pozitife çeviren dönüştürücü bir enerjidir.Bilinçaltının olumsuz kalıplarını çözerek sizi özgürleştiren ve arından bir enerjidir.Ayrıca Panik atak vb. ruhsal sıkıntılarda da oldukça başarılı bir uygulamadır.

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spritüel enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.

5. GMA temizleyici bir enerji frekansıdır.

6. GMA’ nın fiziksel, zihinsel, duygusal ve spritüel düzeyde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme yada dönüştürme gücü vardır.

7. Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir.

8. Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fizik bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir.

9. Gümüş Mor Alev Enerjisi kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar.

10. Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı arttırır, kendimizi daha çok sevmemize yardım eder.

11. Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz.

12. Gümüş Mor Alev Enerjisi sezgilerimizi geliştirir.

13. Gümüş Mor Alev Enerjisi Özel ilişkilerinizdeki sorunları çözer ve şifalandırıır.

Aşağıdaki telefonumuzdan bize ulaşarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ GÖNDERİMİNE DAVETLİSİNİZ!

KATILIM ŞARTLARI:

* Çalışma her akşam başlayacak olup (saat bilgisi ayrıca gönderilecektir), toplam 21 Gün sürecektir.

TOPLAM ÜCRET KDV DAHİL 300 TL
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme


Sıkça Sorulan Sorular

21 Günlük Gümüş Mor Alev Enerjisi gönderimi Neden ücretli?
Reikinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir, bu çalışmaya büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.
21 Günlük Gümüş Mor Alev Enerjisi gönderimine Nasıl katılabilirim?
Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz. Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile size bildirilecek saate 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen Gümüş Mor Alev Enerjisini kabul edeceksiniz. Katılanları ayrıca detaylı olarak nasıl katılacakları konusunda bilgilendireceğiz. Öncelikle her gün size bildirilecek saate 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün bildirilecek saatler arası evrenin bolluk ve bereketinin size akması için ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için 21 gün boyunca Gümüş Mor Alev Enerjisi gönderiminde bulunacağız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek size bolluk bereketin akmasını engelleyen ve hayatınızda olmasını istediklerinizin oluşmasını engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır.
Enerjilere inanıyorum, fakat şöyle bir soruda aklıma geliyor. İnsanın niyetlerinin yerine gelmesini sağlayan Allah değil midir?
Elbette her şeyin sahibi ve kaynağı Allahtır. Ama bu dünyada her şey sebepler zinciri ile meydana gelmektedir. Şöyle bir örnekle açıklık getireyim; Nasıl ki hasta olduğunuz da doktora gidiyorsunuz. İsmini bile zor telaffuz ettiğiniz yabancı bir firmanın çıkardığı ilacı kullanıyor ve şifa buluyorsunuz. Ben doktora da gitmem, ilaçta kullanmam. Kaderimde ne varsa o olsun. Öleceksem öleyim, kalacaksam kalayım diyor musunuz? Elbette demiyorsunuz. İşte enerjilerde sizin fiziksel ruhsal arınmanız ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için Oldukça etkili bir araçtır.

Bu enerjiler sayesinde yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün oluyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.
Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum. Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim?
Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra, İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.
21 gün boyunca her gün ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor?
Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz niyetlerinizi yaparak katılabilirsiniz. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten. Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz. Çalışma saati geldiğinde bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra kendi niyetlerinizi de yapar sonra da ne iş yapıyorsanız ona devam edebilirsiniz. BU SADECE ACİL DURUMLAR İÇİNDİR MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.
Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?
Evinizde internet olmasına gerek yoktur. Enerji gönderimi için internete ihtiyaç yoktur.
Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?
Önceden herhangi bir enerji uyumlaması almış olmanız gerekmiyor. Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.
Uzaktan enerji gönderimi mümkün müdür?
Uzaktan enerji gönderimi pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan enerjiyi denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.)

İlk defa böyle bir çalışmaya katılacaklar hiç denemedikleri için bilemeyebilirler sadece. Bunu bilmenin yolu da katılıp görmekten geçer.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Enerjiler niyetiniz ne ise ona göre çalışır.


AŞAĞIDAKİ YAZIYI DİKKATLİCE OKUYUNUZ LÜTFEN

AĞIR AĞIR ÖLÜR ALIŞKANLIĞININ KÖLESİ OLANLAR

Ağır ağır ölür alışkanlığının kölesi olanlar, her gün aynı yoldan yürüyenler, yürüyüş biçimini hiç değiştirmeyenler, giysilerinin rengini değiştirmeye yeltenmeyenler, tanımadıklarıyla konuşmayanlar.

Ağır ağır ölür tutkudan ve duygulanımdan kaçanlar, beyaz üzerinde siyahı tercih edenler, gözleri ışıldatan ve esnemeyi gülümseyişe çeviren ve yanlışlıklarla duygulanımların karşısında onarılmış yüreği küt küt attıran bir demet duygu yerine “i” harflerinin üzerine nokta koymayı yeğleyenler.

Ağır ağır ölür işlerinde ve sevdalarında mutsuz olup da bu durumu tersine çevirmeyenler, bir düşü gerçekleştirmek adına kesinlik yerine belirsizliğe kalkışmayanlar, hayatlarında bir kez bile mantıklı bir öğüde aldırış etmeyenler.

Ağır ağır ölür yolculuğa çıkmayanlar, okumayanlar, müzik dinlemeyenler, gönlünde incelik barındırmayanlar.

Ağır ağır ölür özsaygılarını ağır ağır yok edenler, kendilerine yardım edilmesine izin vermeyenler, ne kadar şanssız oldukları ve sürekli yağan yağmur hakkında bütün hayatlarınca yakınanlar, daha bir işe koyulmadan o işten el çekenler, bilmedikleri şeyler hakkında soru sormayanlar, bildikleri şeyler hakkındaki soruları yanıtlamayanlar.

Deneyelim ve kaçınalım küçük dozdaki ölümlerden, anımsayalım her zaman: yaşıyor olmak yalnızca nefes alıp vermekten çok daha büyük bir çabayı gerektirir

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...