Çok Boyutlu Şans Reikisi

Başarılı insanlar için doğru zamanda doğru yerde olup doğru şeyi yapmak, önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirmek, bir noktadan sonra bir adım öteye gitmek veya hızlı gitmek için şans faktörü çok önemlidir. Çok boyutlu Şans Reikisi, şans faktöründen en iyi şekilde faydalanabilmenize yardımcı olur.

Çok Boyutlu Şans Reikisi Şansınızı arttıracak, hayatınıza daha fazla şansı çekmeniz için enerjinizi değiştirecek ve yıldızınızı yükseltecektir. Şans enerjisi ile aynı frekansta titreşmeye başlayacak olan auranız daha güçlü, daha pozitif bir enerji yaymaya başlayacak ve her zaman şansı ve şanslı olayları hayatınıza çekecektir.

Tek başına Şans Reikisi ile şansınızın önündeki blokajları kaldırmak veya şansınızı artırmak zordur. Reiki enerjisi zekidir siz enerjiyi aktive ettiğinizde en uygun olan yere doğru hareket eder ve nerede, nasıl ne kadar çalışması gerektiğini çok iyi bilir. Ancak bunu başarmak için insanların üçüncü boyuttaki sınırlı bakış açılarının üstüne çıkabilmeyi talep eder. Çok boyutluluk özelliği bu noktada çok önemlidir, Şans Reikisine kuantum alanda kendi zekâsını kullanabilme imkânı sunar.
Çok boyutlu Şans Reikisi ile yapacağınız çalışmalar ile hem sizin hemde sevdiklerinizin Enerji alanlarında, bilinçaltında uzun zamandır birikmiş ve şansız olayları çeken negatif enerjilerden, yanlış inanç ve kalıplardan, blokajlardan kurtulabilirsiniz. Olaylara veya durumlara şans enerjisi yükleyebilirsiniz.

Ayrıca Şans Ekibi ile şansa ihtiyaç duyduğunuz her konuda çalışmalar yapabilir, sizin asla ulaşamayacağınız seviyelerdeki blokaj veya enerji düşüklüklerini sıfatlandırmalarını, sizin için en yüksek şansı hayatınıza çekmelerini sağlayabilirsiniz.“Çok Boyutlu Şans Reikisi” Kullanımı:

Çok Boyutlu Şans Reikisi yeni nesil diye tabir ettiğimiz uyumlamalardandır yani ezberlemeniz gereken herhangi bir sembol yoktur. İki adet fonksiyon vardır ve bunlar sizin niyetinize göre aktive olurlar. Şimdi ilk fonksiyonun kullanımına geçelim.

Bu enerjiyi şans enerjinizi yükseltmek, üzerinizdeki blokajları açmak, canlı veya cansız negatif etkileri temizlemek ve enerji alanınızı yeniden ayarlamak için kullanabilirsiniz.UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla Başlar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...