Para Reiki Uyumlaması

Para Reiki para konularında size ve dünyamıza yardımcı olmak için var olan yeni bir Reiki sistemidir. Para Reiki paranın ruhsal enerjisi ile ilgilidir.

Burada şunu söylemek istiyoruz:

Paranın ruhsal enerjisine uyumlandığınız zaman daha çok cömert, işbirlikçi ve eşitlikçi olan tüm dünyadaki paranın titreşimini artırma hareketinin bir parçası oluyorsunuz. En ideal yaşam yolu ile bir bütünlük içinde parayı kazanabilmek için kendinizi düzenlersiniz/programlarsınız.

Para ile ilgili kendinizi engellemeye sebep olan /iten enerji bloklarını temizlersiniz/yıkarsınız. Bankanızdaki paranız yetmiyorsa, faturalarınızı son güne bırakıyorsanız ya da başka parasal sorunlarınız varsa Para Reiki bu konularda size yardımcı olacaktır. Bu sayede yaşamınızda paranızı daha iyi kullanabilecek hale geleceksiniz.

Para Reiki çabuk zengin olma yolu değildir; size bireysel olarak yardım etmenin yanı sıra dünyadaki para enerjisini değiştirmeye yardım eder.

Para Reiki felsefesinin çoğu zenginlik ve ferahlık programları arasındaki büyük fark şudur:

Paranın üzerindeki toplu negatif düşünce biçimleri ve enerjiler temizlenmeli ve şifalandırılmalıdır.

Para Reiki Uygulayıcı (Seviye I)

Bu kursta tedavi uygulamaları, parasal temenniler ve bir para çekim alanı oluşturmanın yanı sıra Money Reiki enerjilerinin nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.

Para Reiki Master (Seviye II)

Bu kurs Para Reiki’nin daha ileri kullanımı içindir: Üç yeni sembol öğrenecek ve Para Reiki’yi kullanmak için daha çok araca sahip olacaksınız. Aynı zamanda Master seviyesine uyumlanacak ve başkalarını da Para Reiki’ye uyumlayabileceksiniz.

Para Reiki bu dünyada yaşam amacınızı ortaya çıkarmak için size yardım etmeye çalışır. Bu yüzden bu kurs, siz yaşamınızda değişmeler yaptıkça ortaya çıkan ve düzene girmeye başlayan yaşamınızda ortaya çıkan güçlüklerin nasıl üstesinden gelineceği gibi konuları da kapsar.

Para Reiki Grand Master (Seviye III)

Daha ileri asama semboller ve grand mater sembolu ile calismalar yaparsiniz.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla Başlar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...