Platin Bolluk Bilinci

Maddi Dünyanın Üstünlüğü

Platin Bolluk Bilinci bu zamanda sahip olmayı dilediğiniz tüm bolluğu ve refahı yaşamınıza getirmek için bir araya getirilmiş Altıncı boyuta ait enerji ve frekanslardan oluşur. Bolluk bilinçliliğinizi uyandırarak aktive eder ve sizi altıncı boyutun refah frekanslarına uyumlar. Kendi içinizdeki yoksulluk illüzyonuna son verir. Bu inisiyasyon beyninizin tezahür ettirmekle ilgili uyuyan bölümlerini, özellikle bolluk lobunu uyandırma işlemini başlatır ve bu işlem bolluk bilinçliliğinin içsel hatırlamasını ve bilinçli bilgisini uyandırana kadar devam eden bir süreçtir. Bu süreç “Maddi dünyanın üstatlığı” bilinci ile desteklenir.

Maddi dünyanın üstatlığı, maddi ve spiritüel dünyanın bolluğunu deneyimlemenizi önleyen korkuların ve sınırlılıkların üstesinden gelebilmenizi sağlar. Bolluk sadece maddi zenginlik ile sınırlı değildir, yine de dünyanın şimdiki durumu materyal bolluk ve finansal zenginliğe dayanmaktadır. Bu nedenle her biriniz, Platin Bolluk Bilinci inisiyasyon ve eğitimleri ile maddi dünyanın üstadı olmaya başlayabilirsiniz.
Altıncı boyutun kapıları tüm dünyaya açıldı. Altıncı boyut, bolluğun üzerinde yaratıldığı temeldir. Altın Çağın ve onun bilinçliliğinin tüm ışığıyla hüküm sürmesi için, tüm tezahürlerinde sadece sevgi mevcut olabilir. Bundan dolayı, altıncı boyut akışkan sevgisini kapsamayan şeyler refah bilinçliliğinin gerçek özünü kapsamaz; hırs bilinçliliğinin gerçek özünü kapsar.

Hırs bilinçliliği açgözlülüktür, yoksunluk korkusudur, bundan dolayı açgözlülük güce sahip olmak için motivasyon olur. Bu bilinçliliğin artık, hepimizin yaratmak için yoğun olarak çalıştığı yeni dünyada yeri yoktur.

Rahman ve Rahim olan yüce yaratıcımızın bizim egonuzdan çok daha büyük olduğunu anlamanız gerekir. Yaratıcının gücü hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyden daha büyüktür. Bundan dolayı Allah cc ’a vermek yerine egonuza güç vermek kendinizi bolluktan yoksun bırakmaktır. Biz hala hırs bilinçliliğinden, yoksulluk bilinçliliğinden, kurban bilinçliliğinden ve koşullu sevgi bilinçliliğinden etkileniyoruz. Bu inisiyasyonla birlikte Altın Çağın bolluğunun ilahi ve koşulsuz sevgin dışında olan diğer bilinçlilikler tarafından lekelenmesine izin vermeyeceğiz artık. Çünkü altıncı boyutla birlikte kuantum alanı şimdi bizim için açılıyor.

Bundan dolayı, para ile ilgili, layık olma yeteneği ile ilgili, sevgi ile ilgili, arkadaşlık ile ilgili, gerçekte yaşamınızın her alanı ile ilgili düşündüğünüz şeyler hakkında çok dikkatli düşünün. Bolluk para ile sınırlı değildir, ama para bugünün odağıdır. Niyet tesis etme kişinin onun üzerine inşa edeceği temeldir ve hepimiz niyet tesis etmeye devam edeceğiz. Ama eskisine göre fark şu ki, bu inisiyasyon niyetlerimizi artık altıncı boyut bilinçliliğinin havuzuna demirlememize yardım ediyor.

Platin Bolluk Bilincinin diğer bazı faydaları:

*Enerji alanınızdan tüm negatif ve sınırlayıcı bilinçliliği çekip alır.

*Kendini sabote etme, kendine değer vermeme düşüncelerini, sizi kayıp ve yoksunluğun eski dünya paradigmasına bağlayan yoksulluk bilinçliliğinin tüm enerjisel bağlarını uzaklaştırır.

*Sizi, kendini sabote etme modellerinde tutan kurban bilinçliliğinin tüm enerjisel bağlarını uzaklaştırmaya başlar.

*Sizi zamanda, koşullu sevgi ve hırs bilinçliliğinde donmuş tutan kristalleri eritmeye başlar.

*Altıncı boyuta tam olarak adım atmanızı önleyen tüm sınırlamaları uzaklaştırır.

*Fizikse beden, duygusal beden ve zihinsel beden dahil, tüm süptil bedenler altıncı boyutta tutulan bolluk ızgarası ile mükemmel bir şekilde hizalanmaya başlar.

*Şimdiki benliğiniz ve tüm paralel ve alternatif benliklerinizdeki sınırlılığa, korkuya, yoksunluğa ve ıstıraba bağlı bilinçli, bilinçaltı, bilinçsiz doğadaki tüm enerjilerin bağlantıları temizlenmeye başlar.

*Lekelenmemiş bolluk sevgisi, sevinci, uyumu, kendini değerli görme, kendini sevme, kendini kabul etme, başarı gibi bolluk bilincini oluşturan duygular ruhunuzun en yüksek iradesi ile uyum içinde yeşermeye başlar.

*Tüm korku dolu düşünceler, korku dolu davranışlar, koşullanmalar, algılar ve kurban bilinçliliği davranışları bilinçli olarak salıverilmeye başlar.

*Hayatta sınırlılıklar deneyimlenmesi ile sonuçlanan yoksulluk bilinçliliğinin, kurban bilinçliliğinin, koşullu sevgi bilinçliliğinin ve hırs bilinçliliğinin genetik damgaları serbest bırakılır.

*Tüm korkular salındıkça, ilahi kalıp ile uyum ve hizalanma yaşanmaya başlanır ve ilahi sevginin, ilahi ışığın, ilahi bilgeliğin, ilahi gücün, ilahi bilginin ve ilahi gerçeğin mükemmel uyumlu ve mucizevi şekilleriyle bütünleşilir.

Fiziksel beden dahil, tüm enerji bedenlerinizin yeni titreşime ayarlanması için birkaç ay gerekecektir. Refah değişimine doğru tutumunuzla tamamlanma haline girerken, adaptasyona tanık olacaksınız. Bolluğun sürekli tezahürü bir başka ipucu olacak. Küçük şeylerle başlayabilir; bunları gözardı etmeyin, çünkü sizi altın yaşamın bolluk dünyasına götüren daha büyük planlar olacaktır.

Sevgi her şeyi mümkün kılar. Yaşam sevgisi, para sevgisi, huzur sevgisi, barış sevgisi, sevinç sevgisi, uyum sevgisi onu varlığa getirir. Sevgi yaşamaktır.

“Bu yoksulluktan veya acıdan kurtulmak için her şeyi veririm. Maddi endişeden özgür olmak için her şeyi veririm.” bazen kendinizi böyle düşünceler içinde bulabilirsiniz. Aslında vermeniz gereken yani bırakmanız gereken tek şey para korkunuz, sevgi korkunuz, sevinç korkunuz, barış korkunuz, huzur korkunuz, uyum ve mutluluk korkunuz. Bundan korkuyorsunuz, çünkü onu kaybetmekten korkuyorsunuz, bundan dolayı ona sahip olmak güvenli değil, çünkü o zaman onu kaybetmezsiniz. Zamanlar değişti ve yeni zamanlarla değiştirmenin zamanıdır. Dünyayı Yaratıcının gözleri ile görme zamanıdır, korku dolu bir dünyanın gözleriyle değil. Fedakârlık, acı, yoksulluk, sizi kurban olma halinde tutan herhangi bir şeyden veya birinden uzaklaşma gücüne sahipsiniz. Onu arkada bırakma gücüne sahipsiniz. Arzuladığınız bolluğa sahip olmak için vermeniz gereken şey budur.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla Başlar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...