Duygusal Bakım

Duygusal bakım enerjisi, sizin kendinize söylemiş olabileceğiniz gerçek dışı şeyler ve başkalarının sizin hakkınızda söylediği yalanların etkisini kaldırmak için tasarlanmıştır.

Dedikodu, varolan alemin ve toplumun en yıkıcı güçlerinden biridir. Genellikle dedikodu, ortaya çıkan gerçek olmayan durumun en güçlü dozu etrafında döner. Birçok kişi için, abartmalara inanmak gerçek olana inanmaktan daha ilginç gelir. Yani ‘haberler’ hikayelere dönüşür. Duygusal bakım, başkalarının söylediklerinin sebep olduğu acıyı iyileştirir ve sizin içinizde doğruyu bulur. Çaresizlik duyguları ve öfke, barış ile değiştirilir. Bu uyumlama veya güçlendirme, bu enerji sisteminin enerjisi ile eşleşen enerji frekanslarının bir dozudur.

Bir defa bu enerjiyi aldıktan sonra, bedeniniz ve ruhunuz bu enerjiyi tanıyacak ve bu özel enerji sisteminin enerji akımı olan, IS olarak bilinen Ebedi Kutsal Kaynak, enerji akımına kolaylıkla erişebileceksiniz.
Uyumlamalar, genellikle Chi topu olarak adlandırılan, enerji küresi vasıtasıyla, görevlendirilmiş melekleriniz ve ebedi ışığın rehberleri tarafından güvende tutularak, uzun mesafeye gönderilebilir. Dua eder gibi, onu içinize çağırdığınızda size doğru serbest bırakılır. Lütfen, öğretmeninizin size gönderdiği duygusal bakım uyulmamasını, davet edip, tamamen serbest bırakmak için birkaç dakikanızı ayırın. Sadece yüksek sesle veya içinizden şunları söyleyin; ‘Ebedi Kutsal Kaynak tarafından mükemmelleştirilen ve öğretmenim tarafından bana yollanan Duygusal Bakım Uyulmamasını tamamen almayı diliyorum, şimdi.’

Bakımın Anlamı; Tüm ebedi(sonsuz) cevapların size gelmesi ve size yardımcı olması için çağırmaktır. Başınızın üzerinde, uyumlamaya kendinizi açmak için çağırdığınız Duygusal Bakım içeren bir ışık topu düşünün, duygularınızı iyileştirdiğini ve size huzur verdiğini hissedin.

Uyumlamanız size kolayca ulaşacaktır, çünkü ebedi kaynağın bir alan veya zaman sınırlaması yoktur. Duygusal bakım, bedeninize ve enerji alanınıza vardığında, insanların size söylediği yalanların etkilerini ve insanların size karşı olan hareketlerinin etkisini temizler. Eğer uykuya dalarken, hayatınızda her şeyin yolunda olduğunu hissederek uyuyor ama sabah kalktığınızda endişe hissediyor ve diğer insanların sizin hakkınızda ne düşündüğü konusunda paranoya yapıyorsanız, lütfen uyanır uyanmaz derhal Duygusal Bakım Güçlendirmesini isteyin. Niyet edin ve akışına bırakarak güne başlayın..

Gece rüyanızda, insanların dedikodu yaptığı veya sizin hakkınızda gerçek olmayan şeyler üzerine konuştuğu senaryolar olması da mümkündür. Bu rüyalarda gördükleriniz, sizin hayatınızı değiştirmiş kişiler olabilir, iş veya sosyal yaşamızda nadiren gördüğünüz ama dedikodu ve yalanı ile karşılaştıklarınız olabilir, yada daha önceden deneyimlenen bir durumun kaydı olabilir.

Duygusal bedeniniz, yıllar önce üstesinden gelmiş olduğunuz bir durumun etkilerini, sadece ‘yeniden canlandırma’ veya ‘yeniden inşa’ olsa bile, gerçek gibi hissedebiliyor. Eğer aklınıza takılan bir durum varsa, çözmeye veya serbest bırakmaya çalışır çünkü rüyalar, zihninizin bu tür durumlara katılabileceği tek yoldur. Rüyalar, bu tür durumlara müdahale etmek için en hızlı yol değildir, ama zihninizin ne yapacağını tam olarak bildiği tek yoldur. Duygusal Bakımı etkinleştirerek, başkalarının söylediklerinin duygusal etkilerini temizlemek için, kendinize ve zihninize yardım edin.

İnsanlar bazen, sizin doğru olmadığını bildiğiniz bir şey söylemiş olabilirler, ama siz sık sık kendinize inandığınızı söyleyin. Bu durumların sizin üzerinide çok kötü etkileri olabilir ama Duygusal Bakım Enerji sistemi de hızlı bir şekilde iyileşmenize yardımcı olur, böylece kendi gerçeğinize inanabilir, hayatınızı kendi inandığınız şekilde ve kendi rehberliğinizde yaşayabilirsiniz. Kendi kendine konuşmak, kişiyi kuvvetli derecede etkileyebilir. Kendi kendimize konuştuklarımıza inanırız. Başkalarından veya kendinizden dolayı olan hayal kırıklığı veya herhangi bir hayal kırıklığı sebebi ile, kendinize karşı kibar, anlayışlı ve ılımlı değilseniz, lütfen Duygusal Bakımı etkinleştirin.

Bazı insanlar, başkalarının ne söylemiş olabileceği konusunda endişe duyarlar. Lütfen Duygusal Bakımı etkinleştirin ve başkalarının ne söylediği veya söyleyeceği durumunun kölesi olmak yerine zihninizi boşaltın. Kendimizi geleceğe ilgi ve geçmiş tecrübelere dayalı belirli şekillerde düşünmek için eğitiyoruz.

Duygusal Bakım Enerji sistemi, geçmişte inşa edip yükseltilen endişe ve acıları temizleyip kaldırabilir. Bu size, duygularınız tarafından kontrol edilme yerine, an-ı nasıl hissedeceğiniz konusunda seçim yapmanızı sağlar. Ne zaman ki, bir durum hakkında nasıl hissedeceğinizi seçebiliyorsanız, o zaman sürücü koltuğundasınız demektir.

Duygular, gelecekte ne istediğinizi güçlü bir şekilde göstermeye bağlıdır. Duygular, isteklerinizi evrene gönderebileceğiniz kıvılcım ve araçtır. Birçok insan bilinçsiz bir şekilde, evrene korku ve endişe mesajları gönderir. Bu durum, şu anda yaşanan olayın duygularının çok daha kuvvetli olması ve bu korkunun, endişenin içinde kaybolunmasından kaynaklıdır. Çok güçlü duygular, evrene çok güçlü mesajlar verir. Dışarıya güçlü bir mesaj gönderildiğinde, doğal olarak benzer bir şekilde geri dönüş olarak yanıt bulur. Bu nedenle, olumsuz duygular ile yaşarken, tamamen her şeyimizi olumlu yöne çevirmek ve olumlu şeyler yaşamak zor olabilir.

Duygusal Bakım Enerjisi, serbest bırakmak için hazır olduğunuz, önceden oluşmuş negatif ve acı veren duyguları temizlemek için size bu olumlu değişimde yardımcı olur. Sonra, bilinçli bir şekilde, sizi rahatsız eden duygular ile yeni, olumlu duyguları yer değiştirebilirsiniz, böylece bu duygular kök salabilir ve sağlam bir şekilde büyür. Daha sonra, bütün olumlu ve iyi deneyimleri hayatınıza çekmek için size yardımcı olurlar.

Duygusal Bakım Enerjisi her zaman aktif hale getirilebilir. Eğer arkanıza yaslanıp, rahatlarsanız daha kapsamlı bir destek alacaksınız. Eğer gün içerisinde hayatınıza devam ederken aktif hale getirmeniz gerekiyor ise yinede yararlarını görebilirsiniz.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...