Mağdur Zihniyeti Temizleme Güçlendirmesi

Mağdur Zihniyeti Temizleme Güçlendirmesi, hayatımızın üzerinde herhangi bir kontrolümüzün olmadığı, kendimizi mağdur olarak görme düşüncesi içerisine kayma eğilimden, bizi kurtarmak için Ruh’un bize yansıttığı enerjidir. Bu sistemin enerjileri bizi, kendimiz için üzgün hissetmekten, bizi sıkıştıran düşük ve olumsuz düşüncelerden serbest bırakır.

Bu temizleme, üzüntüyü ve kendine acımayı yıkayıp temizleyerek bizden uzaklaştırır ve hayatımızda olumlu sonuçları olan davranışlar göstermemiz için bizi güçlendirir. Kurban olma zihniyetinden özgür bırakarak, bizi arzu ettiğimiz her şeye ulaşma iradesi ve inancı kazandırır. Ruh’un, böyle olmamız için bizi aktif insanlar haline getirir, kontrol edebileceğimiz şeyler üzerine odaklanmaya başlayıp, kontrol edemeyeceğimiz şeylere odaklanmayı bırakırız. Bu bize çok büyük kişisel güç ve özgürlük kazandırır.

Ruh’un bize verdiği bu hediyeyi kullanmamız sonucunda, artık daha fazla kendimizi ‘kazanmak yok’ durumu içerisinde bulmayacağız. Kendimizi hangi durumda bulursak bulalım, bunu kabul etme ve durumun gerçekliği içerisinde, en işe yarar çözümü bulma gücü verilecektir.
Ayrıca, daha büyük seçimleri kabul etmek için, huzur verilecektir. Bilincimiz, nasıl karmaşık olursa olsun her koşulda, pek çok seçeneği görmenin mümkün olacağı şekilde, yükseltilecektir. Yaşam amacımıza hizmet etmek ve rehberlik için, sevgi dolu ve her şeyi bilen Yüksek benliğimize güveni geliştirir. Olayların üzerine gidecek ve onlara boyun eğmeyi reddedeceğiz.

Çaresizlik ve güçsüzlük duyguları bizi bırakacak. Bizim için her zaman kullanılabilir olan sayısız seçenek, açıkça ortada olacak. Artık hiçbir cevabı olmayan duygular tarafından engellenmeyeceğiz. Artık daha fazla, şartlarımızı değiştirmek için güçsüz ve yalnız olduğumuzu düşünen mağdur olmayacağız. Şartlarımız ile ilgili öfke ve çaresizlik bizi terk edecektir. Daha fazla özgürlük hissedip, hayatımızda daha çok sorumluluk alacağız.

Bu Güçlendirme, kendimiz hakkında iyi duygular oluşturmak için, başkalarının dikkatini ve onayını arama duygumuzdan bizi serbest bırakacak. Daha sonra, bizi onaylayacak başkalarını aramak yerine, kendi kendimizi onaylamaya başlayacağız. Reddedilme korkusu gibi korkular silinecek, böylece hayatımızda, bize olumlu sonuçlar getirecek sağlıklı riskler almaya başlayacağız. Bu enerji ile çalıştığımızda sonuç olarak, daha iyi seçimler yapabilecek, hayatımızda değişiklik yapabilecek ve kendi yolumuzda ilerlemeye başlayabileceğiz. Hayatımızın sorumluluğunu alma yetkisine ulaşacağız.

Bu yeni enerji bize, kendimize inancı, hayatımıza, sevgimize ve İlahi Olan'a inancı getirecek. Mağdur Zihniyeti'nin nedenleri iyileşmiş olacak. Bunun içerisinde, karşılaştığımız kötü şeyler, Geçmişe gömülü travmalar, olumsuz iç ses, diğerlerinin bizim hakkımızda anlattığı olumsuz ve yanlış söylemler, yanlış veya sınırlı prensipler veya bize öğretilen inançlar vardır.

Bütün bunlar serbest bırakılırken, mağdur durumundaki temel düşünce ile yaşadığımız her geri çekilme, bizim için stres ve acıya sebebiyet veren önemli bir olay olmayacak.

Olumsuzluk yöndeki eğilimler iyileşmiş olacak ve böylece bu olumsuz düşünceler ve duygular, bizim ruhumuzu, davranışlarımızı ve mutluluğumuzu etkileyemeyecek.

Bu nedenle, artık daha fazla yanlış varsayımlara dayalı kararlar olmayacak. Bize daha fazla acı getirecek ve korkuyu, başarısızlığı güçlendirecek kararlar vermeyi bırakacağız. Her şeyin bizim için nasıl yanlış gittiği veya başkalarının bize nasıl haksızlık ettiği gibi takıntılı düşünceler bizi bırakacak. Yeni düşünceler başlayacak. Olan kötü deneyimler için, başkalarını suçlamayı bırakacağız.

Kendi hayatımız için sorumluluk aldığımız zaman, kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Öz saygımız artacak. Kendimizi iyi hissetmek için, başkasından gelen övgü gibi, dışarıdan gelen onaylamalara inanmayı keseceğiz. Bu yeni enerjiler, tamamen olumlu duygular ile dolu, çevremizdekilerin ne söylediğinin veya ne yaptığının önemsiz olduğu, kendi içimizde istikrar oluşturmaya yardım edecekler.

Bu Temizleme, olumsuz tutumları ve kalıpları temizler atar. Böylece bencil, sefil ve ben merkezli düşüncelerde paylaşılmaz. Hayatlarımız ve durumumuz hakkında geniş bir bakış açısını deneyimleyeceğiz. Her durumda gelişme ve öğrenme fırsatlarını göreceğiz. Algılarımız arttığında, her bir günün bize, durum ne olursa olsun kendimizi içinde bulacağımız, tepkilerimize bilinçli seçimler ve yanıtlar için fırsatlar getirdiğini göreceğiz.

Eski olumsuz kalıpların dışına çıkarak, reaksiyona yönelik eğilim yeniden aktive olacak. Bu dinamik enerji, düşünce ve kelimelerimiz, bilinçli veya bilinçsiz, mağdur temeline dayandığı zaman, daha tetikte olmamız için bize yardım edecek, böylece daha olumlu düşünce ve kelimeleri seçebiliriz.

Duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal bedenlerimiz, temizlenmiş ve dengelenmiş olacak. Bize zarar verenler ile aramızdaki duygusal bağ iyileşmiş olacak, böylece iç kargaşamız üzerinden tutunmayacak ve kendimiz ya da başkalarını, bize zarar verenleri serbest bırakıp affedeceğiz.

Mağdur Zihniyetini dışarı atmak için savaştığımız günlerde, bu yönde bize yardım etmesi için bu Temizleme enerjisini çalıştırabiliriz, böylece olumsuz bir yere düşmeyiz. Daha doğrusu, Temizleme, dünya bağı ile ilgili her şeyin üzerine gidebileceğimiz ve kazanacağımız şekilde, bize olumlu tarafa taşınmak için güç katacak ve düşünce yapısını güçlendirecek.

Bu Güçlendirme, kendi olumsuz düşünceleri, kötü sağlığı ve mutsuz koşulları temizleyecek, böylece hayatımızda zafer iddia edebilir ve kıtlık, azlık, kötü sağlık ve mutsuz koşulların yerleşmesinden, kendimizi kurtarmış olacağız. Takıntılar, olumsuz tutumlar, düşünceler, sınırlı ve yanlış inançlar gibi mağdur zihniyetini sürdüren, benliğimizi sabote eden olumsuz davranışlardan vazgeçmede, bizi güçlendirir.

Zihnimizde seçtiğimiz olumsuzluklar yerine, gerçeklik ile temas kurmamızı sağlayacak. Bizi, Mağdur Zihniyeti düşünce modunda tutan düşüncelerin hepsi temizlenecek, böylece kendimiz için bahaneler uydurmayacağız ve mutluluğumuzdan veya mutsuzluğumuzdan başkalarını sorumlu tutmayacağız.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...