Zihinsel Arınma Güçlendirmesi

Zihinsel Temizlik Güçlendirmesi Hakkında

Zihinsel Temizlik Güçlendirmesi, zihinsel bedeni iyileştirerek, zihni temizlemek/netleştirmek için çalışır. Zihinsel beden, düşüncelerimizden oluşan ruhsal varlığımızın bir parçasıdır. (Diğer başlıca bedenler, duygusal beden ve eterik bedendir.)

Zihinsel bedenimiz, çeşitli olumsuz düşünce formları ile tıkanmış olabilir. Bu düşünce formları veya inatçı düşünce kalıpları, sıklıkla etrafımızdaki kültür, toplumsal değer yargıları veya kendi negatif düşüncelerimiz tarafından oluşturulur.

Bunlar aynı zamanda ailemizden, arkadaşlarımızdan ve iş yerimizden de gelebilir. Son derece güçlü negatif düşünce formlarına, kendi kendilerine ve bağlı oldukları kişinin problemlerinin nedeni ile hayat verilebilir.

Negatif düşünce formlarının bırakılması, anında ruhu canlandırır. Negatif düşünceleri zihinden temizlemek huzur ve netlik, pozitif bir alan getirir. Aynı zamanda hazırlıksız gelen hayatın problemlerine, bireysel olarak cevap vermede yardımcı olur.

Faydaları

Zihinsel Temizlik, birçok fayda sunar;
-Endişe ve stresi serbest bırakır.
-İnatçı olumsuz düşünce formlarını temizler (Uygulamalar tekrarlanarakyenilerinin oluşması engellenebilir)
-Takıntı ve zorlayıcı düşüncelerin üstesinden gelmede yardımcı olur.
-Zihinsel huzur artırılır.
-Konsantrasyon ve odaklanma geliştirilir.

Zihinsel Arınmaların 2 Seviyesi vardır.

Zihinsel Arınma 1

Zihinsel Temizlik 1, negatif düşünce formlarını temizler ve zihindeki negatif düşünceleri salıverir. Üzüldüğünüz, kızgın olduğunuz veya bir şeyi takıntı yaptığınız da bu temizliği kullanın. Zihninizi temizlemenize ve sakinleşmenize yardımcı olur.

Herkes bu temizliği farklı şekilde deneyimleyebilir, belki siz aşağıdakilerle karşılaşabilirsiniz;
-Kafada sıcaklık veya soğukluk hissi
-Serbest bırakılma, boşlukta hissetme
-Düşüncelerinizde hafif değişimler
-Zihninizde sıkışıp kalmış olumsuz düşüncelerde bir kırılma

Bu temizliği gerekli olduğu sürece sık sık kullanın. Eğer zihinsel ‘tıkanıklık’ aşırı derecede inatçı ise, (örneğin, bir şey hakkında çok fazla üzgün ve kızgın iseniz), temizliği birkaç defa üst üste deneyin.

Zihinsel Temizlik 2

Zihinsel Temizlik 2, ilham aşılamak ve canlandırmak için ruhun ışığını zihinsel bedene getirir.

Bu temizliği kullanırken aşağıdaki durumlar ile karşılaşabilirsiniz;
-Kafada veya Taç alanında sıcaklık hissi
-Hafifleme ve gelişme hissi
-Canlanmaya veya maneviyata yönelen düşünceler

Zihinsel Temizlik 2’yi aydınlanmaya ihtiyacınız olduğu her zaman veya başka bir kişi için kullanabilirsiniz.

Bu temizlenme, ilk Zihinsel Temizlik ile beraber de kullanılabilir veya sadece tek başına da kullanılabilir. Kullanım için herhangi bir sınırlama yoktur. Bu Temizlemeyi istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...