Ezoterik Şifa

Ezoterizm Nedir?

Ezoterizmin amacı kişinin kendi içsel bilgeliğine ulaşmasıdır.Kendi ruhuna
ulaşmasıdır: RUH+BEDEN bütünlüğüdür. Çokluğu öğrenmek için enkarne olduğumuzdan değişik yollara ayrıldık.Her yolda doğru öğretiler vardır.Her öğreti bir noktaya mercek tutmuştur.Madem doğru,gerçek tek neden bir çok din var?Bir insan hangi dinde doğduysa o dinden öğrenecekleri vardır.Enkarne olduğun dini kucaklamak gerekir. Egzoterizmde önce deneyim tecrübe edeceksin, bütün dinleri çokluğu görüp yaşayacaksın.Damıttığımız noktasında tüm pür bilgi de ezoterizmi veriyor.

Ezoterizm din kardeşliğidir ve tasavvuftur.Farklı dinlerde farklı yollarla öğretileri alıp tekrar ezoterizme alınıyor. Kutsal olan bilgi,içindeki anlamı alıyoruz.Yaptığımız işi Allah adına yapıyoruz. Egzoterizm; herkes tarafından bilinen,görülebilen örneğin Müslümanlık,
Kuran-ı Kerim.
Ezoterizm; içindeki,görünenin arkasına,görünmeyendeki akışı almak yani kutsal olana daha derin bakış anlamına gelir. Tasavvuf; Kadim,Batıni,gizli öğretiler,içyüz,içteki anlam. Ezoterizmde insan kültürü içinde tasavvuf adını alan ezoterik sistemin amacı,insanın tekamül ederek kamil insan haline dönüşerek kalp gözünün açılmasıdır.(Ruh+beden olmak)İslamda ezoterimin amacı tasavvuftur. Ezoterik düşünce sistemi, din ve inanç kaygılarının üzerine çıkmayı kutsal kitapları sözleri ile değil özleri ile yorumlamaktır. Bütün dinlerin tek, Allahın kullarının kardeş olduklarını kabul eden bütün kutsal kitaplarda geçen evrensel doğruları kapsar.

Ezoterizmde, tanrısal ışığın bir parçası olan ruh hiçbir zaman ölmez.Yegane tek amacı, ayrıldığı yere kaynağa Yaradana dönmektir. Bunun da tek yolu ruhun tekamül yasasıdır.Evrim yasası, ruhun tekamül yasası, ezoterizmde hiçbir dini kullanamayız.Makro ve Yaradan kelimeleri kullanılır. Çünkü her dinden ve inançtan insanlar olduğu için bu kelimeleri kullanmak daha uygundur.

Ruhun en üst düzeyindeki kamil insana ulaşmasını sağlayan , yeniden doğum zinciri ancak kalp gözü açılması ile Yaradana dönmesi demektir.Yani yeniden doğum zincirinin kırılmasıdır. Ezoterik- Ezoterizm , saf damıtılmış evrene ulaşmadır. Bütün dinlerden,kültürlerden bilgiler,yönler,şekiller,yollar,süzülerek damıtılmış saf bilgi topluluğu.Ezoterizmde kişiye taşıyamayacağı,kaldıramayacağı bilgilerin aktarılmaması gerekiyor.En keskin bilgi kişinin kendi gerçeğidir. Ezoterizmde her zaman bilgi içten yani ruhtan gelir.

Ezoterik Şifa Olarak Yaptiğimiz Çalişmalar

(hepsini niyet ederek yapıyoruz)

1) Enerji bağı göbek bağı kesilmesi
2) Suya frekans yükleme (suyla şifa)
3) Rebirth yeniden doğum
4) Suni doğum
5) Psişik akupunktur
6) Bilinçaltı temizliği
7) Olumsuz duygu düşüncelerin frekanslarının vakumlanması
8) Yeni olumlama frekanslarının ışık varlıklar kanalıyla auraya aktarılması
9) Asılı kalmış ruhu ışığa göndermek
    a) Bedende asılı kalan
    b) Bu dünyada asılı kalan
10) Parazit varlık ruh temizliği
11) Ruh değişimi

11 Uyumlama Açıklaması

Ezoterik şifada 11 uyumlama yapılmaktadır, hepsi tek uyumlama ile akmaktadır. Bunlar ;

1) İletişim kanalları açılması
2) Rehber ile frekans uyulmaması
3) Melekler ile frekans uyulmaması
4) Yüksek Melekler ile frekans uyumlaması
5) Psişik ameliyat
6) Advanced üst derece psişik ameliyat
7) Koruma gridi
8) Başmelek Mikail uyumlaması
9) Başmelek Rafael uyumlaması
10) Başmelek Azrail uyumlaması
11) Koruyucu Melek uyumlaması

Uyumlamalar sonsuz kadar ruhta kayıtlı kalır.Reiki ve diğer uyumlamalar gibi.Bir sonraki enkarnelerde bu uyumlamalarla doğarız.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...