Geri Kazanım Reikisi

Kaybettiklerimizi geri kazanmamızı sağlayan bir enerjidir.

Geri Kazanım Reikisi, Daelyn Wolf tarafından kurulmuştur (Ağustos 2013).

Geri Kazanım Reikisi, yapıcı ve onarıcı etkilere sahip evrensel yaşam enerjisi kaynağı olan sınırsız şifa enerjileri ile bağlantılıdır. Bu enerji, kişisel enerjinizi yeniden yapılandırmaya ve iyileşmeye yardımcı olur. Kimi zaman yüzünüzdeki değişiklikler, kaybettiğiniz zamanlarda, yaşadığınız travmalarınızda, heyecan verici durumlarda, ruhsal ve fiziksel enerjiniz zarar gördüğünde, kişisel gücünüzde değişiklikler olduğunda yüz ifadeniz değişir. Geri Kazanım Reikisi, iyileşmelerde çabuk ilerleme göstererek ve hastalıklar için hızlı geri kazanım elde etmede, tedavilerde, kayıplarda, sizin veya diğer sevdiklerinizin travmalarında, edindiğiniz tecrübelerinizde hızlı ilerleme göstererek çalışır.

Geri kazanım Reikisi, fiziksel bir hastalık ya da yaralanma var ise, bu enerjiler ruhsal ve duygusal yönlerinize iyi yönde etki eder. Bazen ise spiritüel enerjinizi olumlu yönde etkilediği gibi, ciddi bir ruhsal yeterlilik de sağlar. Duygusal konulardaki sorunlara ve travmalara enerjisel olarak iyileştirici etkisi vardır. Fiziksel hastalıklarda da yine hızlı bir şekilde etki eder.

Bütün bu yönler bir diğerine bağlı olarak gelişir, her biri bir diğeri ile bağlantılı olarak hasta olur, onarılı, iyileşir. Halk deyişlerimize kulak verdiğimiz zaman da bunu fark ederiz. ”Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur”, ”Ruh hasta olmadan beden hastalanmaz”

Duygusal kriz veya travmatik durumlarla karşı karşıya kalındığında, fiziksel hastalıklara ve illetlere sebep olan her şeye etki eder. Mesela sevdiğiniz birini kaybetme(vefat), boşanmalar veya maddi kayıplar veya strese neden olan durumlar ile olası ciddi problemler. Bütün bu tecrübeler sadece fiziksel değil, aynı zamanda duygusal, ruhsal, zihinsel ve tüm enerjinizi değiştirir. Ta ki iyileşene ve Recovery Reiki ile sağlığınızı geri kazanana kadar. Daha sonrasında enerjiniz asla eski haline dönmez, yeni olumsuz deneyimler olmayana dek. Önceki negatif oluşumlar için Recovery Reiki şifası kalıcıdır. Travmalarınızın olumsuz etkilerinin onarılması ile değişen enerjiniz deneyimlerinizi de değiştirir. Eskisi gibi olmayacağınız için tecrübeleriniz ve enerjileriniz de değişecek.

Bütünsel sağlığınızı Geri Kazanım süreci, bazı ciddi durumlardan dolayı uzun zaman alabilir, günler, haftalar sürebilir.

Örneğin; eğer mali krizden dolayı satmak zorunda kaldığınız arabanızı geri almaksa niyetiniz, geri kazanım belki aylar dahi sürebilir. Fakat tüm kalbinle istersen eğer, geri kazanımı mutlaka olacaktır. Veya eğer ki aşkına karşılık alamadıysan, durmadan acı çekeceksin. Fakat zaman ilerledikçe, iyileşeceksin ve enerjilerin geri gelecek ve tekrar mutluluğu bulacaksın. Eğer ki istersen, ayrıldıktan sonra başka birine kalpten güvenmeyi öğrenmen biraz zaman alabilir. Fakat kalbin iyileşecek ve tekrar aşık olmayı öğreneceksin. Bütün bunlara Recovery Reiki-Geri Kazanım Reikisi ile çok daha hızlı ulaşacaksın. Bu örneklerin tümünde geri kazanıma ihtiyacın vardır ve fiziksel hastalıklarda da, duygusal ve zihinsel rahatsızlıklarda da..

Hasta olduğunuzda mutlaka tıbbi yardım almalısınız, öyle ki reiki şifa sistemleri tıb ile birlikte çalışır ve sizin için iyileşmeyi hızlandırmak ve geliştirmek amacıyla daha olumlu ve şifalı doğal enerjileri kazanmak için yardımcı olur.

İyileşmek için, geri kazanımı istemek zorundasınız. Problem veya hastalık ne olursa olsun, bu isteğe sahip olmayı istemelisin ve de iyi olmayı.. Bu yüzden, şifa ilk adımdır, iyi olmayı istemek de, geri kazanımda aklın kapılarını açmalı, inanmalı, hak etmeli, layık olmalı ve iyi olacağını bilmelisiniz. Mümkün olduğuna inanmalısınız. Ve de mümkün!

Özel bir sembolle aktive edilen, yüksek enerjisel frekansa sahip, kutsanmış ve daima hızlı bir geri kazanım sağlayan bu güçlü enerjiyi her ihtiyaç için sık sık kullanın.

Siz, her zaman güvende, sağlıklı ve mutlu olmayı hak ediyorsunuz..

Uyumlama Ücreti KDV Dahil: 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara

Mucize İnanmakla Başlarİnternationele Sertifika verilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...