Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder

Hakkımızda

Sitemizi ziyaret eden dostlarımızın ışığa ve yüce birlik bilincine,evrensel sevgiye ulaşmalarını en kalbi duygularımla temenni ediyorum.

Her bedenli ruhsal varlığın yaşam deneyimine sonsuz saygımız var. Reiki ile tanışıp hayatlarında değişimi isteyen dostlar için biz buradayız.

Türkiye ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onların Reiki ve diğer enerjilere uzaktan uyumlamalarını yaptık. Uyumlama alan dostlar hayatlarındaki muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Her gün böyle bir enerji ile tanıştıkları için şükrediyorlar.

Dünyanın neresinde olursanız olunuz kendi evinizin rahat ortamında trafiğe çıkmadan zaman ve iş kaybınız olmadan Reiki ile uyumlanacaksınız. Uzaktan uyumlama başarımız %100'dür.

Biz facebook'ta sayfalarımız ve gruplarımızla Türkiye'nin bütün illerinden ve dünyanın bir çok ülkesinden milyonlarca üyesi olan Reiki ile ilgili en büyük topluluğuz.
Reiki, İlahi şifanın insan kullanımına sunulmuş en yalın halidir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal boyutta insanı şifalandıran, insanın kendi değerinin farkına varmasını sağlayan, insanı ışıkla ve sevgiyle tekrar tanıştırıp, ona zaten yapısında var olan değerlerini hatırlatan, her anlamda tekamülümüze imkan kılan bir öğretidir, bir felsefedir, bir şifa yöntemidir, bir uygulamalı tekniktir, pozitivizm, kimine göre de bir mucizeler deryasıdır.Aslında hayatta olanın değil, olması gerekenin ta kendisidir...

Reiki öğrenmek için herhangi bir önkoşul gerekmez. Ruhsal, derin çalışmalarla alakalı olsa da hiç bir yoğun konsantrasyon, sert disiplin, mutlak meditatif ön hazırlık gerektirmez. Reiki hayatı zorlaştırmak değil, kolaylaştırmak için vardır. Çalışmaları derin boyutlarda yapmak çok faydalıdır ancak şart değildir.

Bizler bu evrende kendimizi ayrı ayrı zannetsek te bir bütünün parçalarıyız aslında. Nasıl insan vücudundaki milyarlarca hücre bir insanı meydana getiriyorsa bizlerde evrenin o muhteşemliği içinde o bütünden bir parçayız.

Evrendeki o muhteşem birliğe hizmet ediyoruz. Kimsenin kimseden bir üstünlüğü yok. Herkes yüce plan gereği tam olması gerektiği gibi olması gereken yerdedir. Nasıl insan vücudundaki kalbi çalıştıran hücreler nerde olduklarını bilmedikleri halde kalbi çalıştırıyor ve insanın yaşamasını hizmet ediyorsa, diğer organlardaki ve tüm bedendeki hücreler bulundukları yerde hizmet ediyorsa bizlerde bu evrende hepimiz olmamız gereken yerdeyiz. Bizler bulunduğumuz yerde olmasak bir eksiklik var demektir. O halde hepimiz bulunduğumuz yerde çok değerliyiz.

Büyüklük Allah'a mahsustur. Reiki her yerde var olan yaşam enerjisidir. Reiki’nin de kaynağı her şeyin sahibi olan yüce Allah'tır. Evren bir bütündür. Ayrılık kavramı insanın zihnindedir. Bu bütünün içindeyiz hepimiz. Bizler bir birimizden ayrı olmadığımıza göre bir bütünün parçaları olduğumuza göre Reiki de bu yüzden işte mesafe kavramı yoktur.

Reiki de uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur. Fiziksel bedene yapılan uyumlama ile hiçbir farkı olmayan uzaktan uyumlama kişiye vakit ve maddi açıdan kolaylıklar sağlar. Nasıl uzağa Reiki verilebiliyorsa uzaktan da uyumlama pekala olur. Bu ruhsal gelişim yolunda ilerlemek isteyen dostların her zaman yanındayız.

Herkes Reiki öğrenip kullanabilir mi?

Evet bir Reiki Master’den uyumlamasını alan herkes reiki enerjisini kullanmaya başlar. Kendine başkalarına reiki şifa enerjisi vermeye başlar. Reiki öğrenmek için herhangi bir ön koşul gerekmez. Uyumlamasını alan herkeste çalışır.

Reiki uyumlamanızı uzmanından almanız önemlidir. Reiki yaptığını söyleyen her kişi size doğru rehberlik yapabilecek kişi olmayabilir. Uyumlama sonrasındaki rehberlik ise en az uyumlama kadar önemlidir. Yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişiyi Reiki ve diğer enerjilerle tanıştırarak uyumlama yapmış olan Reiki Master Mehmet ASLAN'dan uyumlama alarak siz de şifacı olabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına şifa enerjisi vermeye başlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar bir çok hekim arkadaşla da çalıştık. Onları Reiki ve diğer enerjilere uyumladık. Onlara hekim olmaları dolayısıyla her birine şu soruyu sordum.

Neden Reiki ?

Cevap olarak dediler ki: "Fiziksel bir rahatsızlığı iyeleştirmek için antibiyotik verebiliyorsunuz ama ruhsal yaralar ve bilinç altındaki izlerini antibiyotikle tedavi etme imkanımız yok. O yüzden reiki uyumlaması alıp kendi yaşamımda kullanmak istiyorum" cevabını aldım.

Reiki ve Din ilişkisi

Reiki bir din ve inanç sistemi değildir , bunu unutmayınız. Reiki öğretisinin Dünya üzerindeki herhangi bir inanç sistemi ile ilişkisi yoktur. Dünya üzerinde milyonlarca insan Reiki uyumlaması almış durumdadır. Bu insanlar farklı toplumlardan farklı kültür yapılarında ve farklı dinsel inançlara sahiptirler.

Reiki insanların kendileri ve inançları arasındaki ilişkiyi desteklemektedir. Evrende var olan enerji Yaradan'a aittir, her kim ve ne olursak olalım ondan geleni kullanırız. Bu nedenle Reiki enerjisini belirli bir tanım ve dinsel bağlantı içine sokmak doğru olmayacaktır.

Reikinin prensipleri

Bugün sana verilen nimetler için şükret ,
Bugün hiçbir şey için endişelenme ,
Bugün hiçbir şey için öfkelenme ,
Bugün dürüst ol,
Bugün tüm varlıklara karşı nazik ve saygılı ol,
Bugün aileni,öğretmenlerini sev ve say
Bugün ekmeğini helal kazan,
Başkalarını kendin gibi sev...

Mucize İnanmakla Başlar
Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75 >
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...