Tutkulu Aşk Güçlendirmesi

İlişkisinde tutku eksik olanlar için çok ideal bir uyumlamadır.

TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ'nin özelliğini şöyle açıklanabilir: Diyelim evlilik ya da ilişkiniz rutine bağladı.

Artık size tat vermiyor.

Ama bir yandan da ayrılmak istemiyorsunuz sadece aranızdaki alevi canlandırmak istiyorsunuz.

İçte bu noktada hayal ötesi bir uyumlama size TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ..

Dizlerinizin bağı çözülecek ve tutku ve açk hissedeceksiniz.
Size bayılacağınız bir şey söyleyeceğim.

Bu uyumlamaya inisiye olduğunuzda aktif ettiğinizde partnerinizin/ size açık olmasını istediğiniz kiçinin ya da kocanızın adını söylediğinizde tutkuyla peşinizden koçacak.

Bu evreden sonra ister bırakın koşsun ya da bırakın yakalasın.

Tutkusuz yapamam diyenler için ama hayatında tutkuyu bulamayanlar için etkilidir.

Tek seviyeli olan TUTKULU A$K GÜÇLENDİRMESİ ile hem başkalarına şifa da yapabilirsiniz ve uyumlama yapmanız da mümkün olacaktır.

Tutkulu aşk güçlendirmesi aşk kapılarını açar, bununla birlikte tutkuyu da beraberinde getirir.

Bu sisteme aşka tutkuyla bağlı olanlar ve aşksız yapamayanlar uyumlanmak istemekte.

Uyumlandığınızda tutkulu açkı çekme frekansınız artar.

İlginç bir uyumlamadır.

Sevilir hem de çok!

Öyle bir aşk yaşayayım ki, dizlerimin bağı çözülsün diyenler içindir

Bu sistem doğru açkı karşınıza çıkarır, hiç de sözleşmeyle alakalı biri olmayabilir ama şu var dizlerinizin bağı çözülecek kadar açkın içine düşersiniz. Aşk ne olursa aşk; herşeye rağmen açk diyenler vardır. Bitip bitmemesi onlar için önemli değildir.

Bir aşktan diğerine koçmayı severler.

Aşka açık insanları siz de tanıyorsunuzdur.

Hayatlarında aşk olmadığında nefes alamıyor gibi olurlar.

Kalıcı bir ilişkileri de olmaz baktığınızda.

Hep çok heyecanlıdırlar.

Baçka bir dünyada yaşıyor gibi farklı bir dünyada yaşıyor gibidirler.

Her aşka bağladıklarında dünyadaki yegâne insanla birliktedirler ve bunu ballandıra ballandıra son derece heyecanla anlatırlar ve heyecan hayatlarının her anındadır.

Zaten bilhassa böyle insanlar heyecandan beslenirler.

Bu sebeple ilişkide açk bittiğinde onlar için ilişkinin kendisi de bitmiştir.

Böyleleri için bu uyumlama bulunmaz Hint kumaşı.

Hayırlısı ile bu uyumlama sizi ayaklarınızı yerden kesecek aşkı getirir.

İçte aşka açık insanlar ve aşksız yapamıyorum diyenler için çok önemli bir uyumlama bu.

Çünkü kiminin ilaçları daima aşktır

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...