Reiki Grandmaster 5 & 6 Işık Seviyeleri

Sembolü : Dai Cho Wa & Dai Fa Shu
Anlamı : Muhteşem Uyum & Muhteşem Ayrılma

Grandmaster 5. ve 6. Seviyeler, Almanya'da bir Reiki ve aynı zamanda bir Chi Gong Ustası tarafından kuruldu. Semboller daha sonra İngiltere ve Kanada'da Reiki Ustaları tarafından meditasyon sırasında kanalize edildi.

Grandmaster 5. ve 6. Seviye uyumlamalar tek oturumda art arda yapılır. Onlar Ying-Yang gibi bir dengeyi içerirler ve biri birlerini tamamlayan bir bütündürler. Reiki Enerjisi, bu seviyedeki sembolle çağırıldığı zaman Lazer (ışınsal enerji) olarak çalışır. Oldukça güçlü ve hızlıdır. Örneğin, 30 dk.lık bir şifa seansında aktarılabilecek Evrensel Yaşam Enerjisi(Reiki) miktarı 1-2 dk. Gibi kısa bir sürede aktarılabilir.

Ayrıca bu seviyelerde, Mikao Usui'nin 4. 5. ve 6. Çakra Sembollerine Uyumlanılır. Verilen Sembol meditasyonlarda kullanılır.

Kanji'de Büyük Uyum(harmoni) anlamına gelen Dai Cho Wa (5.)sembolü ile yapılan çalışmalar tüm evrenle uyum içerisinde, insanlarla, yaratılan herşeyle ilişkileri iyileştirir. Ahenk içerisinde olduğunuz bu evrenden her neyi isterseniz sahip olabilirsiniz!

Kanji'de Büyük Ayırma anlamına gelen Dai Fa Shu (6.)sembolü ile yapılan çalışmalar tüm evrende sizin hayrınıza olmayan durumları yolunuzdan ayırır. Bu en yüce hazyrınıza ayrılıp uzaklaştırılan durum bir kişi de olabilir iş de mekan da. aklınıza ne gelirse.. Ama unutmayın, her boşluğu dolduracak olan iyi durum ise sırasını beklemektedir.

Bu iki sembolle siz de kendi titreşim frekansınız konusunda yaşamınızda dengeyi kazanırsınız. Bu seviyede, imgeleme teknikleri ile sembollerin nasıl kullanılacağı, Omurga Kanal Temizliği gibi.. frekansınızı yükseltme teknikleri öğretilmektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...