Usui Reiki 1. Derece

Usui Reiki 1. Derece Uyumlama (İnsiye) Çalışması (Sertifikalı)

Sevgi, ışık ve  şifa yolunun ilk basamağıdır. Enerjilere yeni başlayan dostlarla buradan başlıyoruz. Buyurun sevgi ve ışık kapısından içeri siz de girin.

Sevgili Dostlar,
Eğer yaşamınızdan mutlu değilseniz ya da bu böyle gitmez artık daha farklı bir şeyler olmalı diyorsanız. Daha iyi olmak, daha mutlu olmak, daha pozitif olmak, çevrenize de pozitif enerji yayıp pozitif olay ve kişileri çekmek istiyorsanız tam aradığınız yerdesiniz şuan. Diyoruz ki KENDİNİZ İÇİN BİR İYİLİK YAPIN, REİKİ İLE TANIŞIN. Dünyada ve Türkiye de binlerce kişiyi reiki ve diğer enerjilere uyumlamış olan Reiki Master Mehmet ASLAN'ın gerçekleştireceği aşağıdaki çalışmayı kaçırmayınız.
Usui Reiki 1. derece Uyumlama (İNSİYE) eğitimi başlatıyoruz. Bu uyumlamayı trafiğe çıkmadan, zaman ve iş kaybınız olmadan kendi evinizin rahat ortamından alabileceksiniz.İnsan kendi evinde daha rahat ettiği için o açıdan da bu enerji uyumlaması çalışması sizin için daha verimli geçecektir. Reiki ve enerjilerde mesafe kavramı yoktur. Reiki enerjisini kullanan dostlar bunu biliyorlar zaten.

Uyumlandıktan Sonra Mucize Enerji Reiki İle Neler Yapabilirsin?Kilometrelerce uzaktaki yakınlarına hatta dünyanın bir ucunda bile olsa reiki ile ona bağlanıp enerji gönderebilirsin.

Geçmişte yaşamış olduğun ve senin bilinç altında iz bırakan olaylara reiki gönderip bunu düzeltebilirsin.

Geleceğe reiki gönderebilirsin.Örneğin; bir ay sonra bir sınavın,bir toplantın, yada çok önem verdiğin bir görüşmen var.O tarihe enerji gönderebilirsin.Bu gönderdiğin enerji o tarih ve saat geldiğinde otomatik olarak akmaya başlayacak ve seni destekleyecektir.

Reiki aynı zamanda bir şifa enerjisidir.Hastalıklı bölgene reiki vererek hastalığını iyileştirebilirsin.

Sevdiklerinle senden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar reiki enerjisi ile onlara bağlanıp onlara sevgini ve desteğini gönderebilirsin.

Ortamdaki negatif enerjiyi reiki ile temizleyebilirsin.

Reiki ile kendine koruma alanı yaratır enerji sömüren insanların etkilerinden kurtulabilirsin.

Bir ilişkinin düzelmesi için o kişiye reiki gönderebilirsin.

Daha sayılamayacak kadar yararları olan reiki ile ilgili detaylı bilgi almak için sitedeki makaleleri okuyabilir, linkleri tıklayıp bilgi edinebilirsin.

Reiki enerjisini kullanabilmen için Reiki Master tarafından bu enerjilere uyumlanmalısın.

Özel ilişkilerine reiki göndererek ilişkinin düzelmesini isteyebilirsin.

BU ÇALIŞMA SERTİFİKALI BİR ÇALIŞMADIR. UYUMLAMA ALAN DOSTLARA SERTİFİKALARI GÖNDERİLİR.

Usui Reiki 1. derece uyumlaması almayı dileyen arkadaşlar aşağıdaki telefonumuzdan bize dönerlerse çalışma ile ilgili bilgi verildikten sonra telefonlarına SMS ile göndereceğimiz hesap numarasına ücreti yatırabilecekler. Verdiğimiz hesap numarasına İnternet üzerinden EFT ya da HAVALE yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapma imkanınız yoksa verdiğimiz garanti İban numarasına bankamatikten şubeye gitmeden, sıra beklemeden kendiniz mesai saatlerinden sonra bile dışarıdan yatırabilirsiniz.

Hayatta bir çok yatırımlar yapıyoruz. Ev alıyoruz, araba alıyoruz ama kendimize yatırım yapmıyoruz. Daha çok kazanmak için daha çok çalışıyoruz. Daha sonrada hayatın bu stres ve sıkıntısı içinde hasta oluyoruz ve bu defa kazandıklarımızı iyileşmek için hastalığa harcıyoruz.

Şimdi artık her şeyi dengede götürmenin zamanı. Birazda kendimize yatırım yapalım ve zaman ayıralım. Biz huzurlu ve sağlıklı olmazsak kazandığımız hiçbir şeyin de anlamı olmayacaktır.

Yukarıdaki program dışında uyumlamasını yaptığımız enerjilere uyumlanmak isteyen dostlar yine aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşarak bilgi alıp randevu alabilirler.


Usui Reiki 1. Derece Uzaktan Uyumlama (İNSİYE) Eğitimi KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Ben hep negatifim ve kendime hep negatif olay ve kişileri çekiyorum. Bunun nedeni ne olabilir? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?
Mıknatısın metali çekmesi gibidir bu. Sizin bilinç altınızda atalarınızdan itibaren ve şimdiki yaşınıza kadar hep olumsuz kayıtlar doluysa, çakra ve aura sisteminiz bu konu ile ilgili blokajlarla dolu ise siz bir mıknatıs olup pozitif olay ve kişileri kendinize çekemezsiniz. Öncelikle bu olumsuz enerji alanınızın temizlenmesi gerekir enerjilerle. Siz kendinizde olanı kendinize çekersiniz adeta bir mıknatıs gibi. Çakra ve aura alanınızdaki olumsuz kalıplar enerjilerle arındırılıp çözülmeden yeniye yer açamazsınız. Neden hep beni buluyor bu talihsiz olaylar deyip dururuz. Bu tür kişilerin hayatları tekrardan ibarettir. Çünkü kendi içlerinde bilinçaltlarındaki kayıtlardan dolayı yine negatif olay ve kişileri kendilerine çekmişlerdir. Bu böyle hep devam eder durur.Bu iş hep böyle mi devam edecek ? Bir çıkış yolu yok mu elbette var. Ben bu dostlara diyorum ki evrende her şey enerjidir. Bu olumsuz kayıtları bilinçaltınızdan arındırın. Bu mümkündür. Çokta zor değildir. Bugün dünyada REİKİ enerjilerini milyonlarca kişi kullanıyor. Kendiniz için bir iyilik yapın ve REİKİ ile tanışın. Reiki DNA’larınıza kadar inecek ve oralardaki olumsuz kayıtları arındıracak ve çözecektir.

Şimdiye kadar bir çok hekim arkadaşla da çalıştık.Onları Reiki ve diğer enerjilere uyumladık.Onlara hekim olmaları dolayısıyla şu soruyu sordum.

Bir hekim olarak neden Reiki uyumlaması alıyorsunuz?
Cevap olarak dediler ki ; " Fiziksel bir rahatsızlığı iyileştirmek için antibiyotik verebiliyorsunuz ama ruhsal yaralar ve bilinçaltındaki izlerini antibiyotikle tedavi etme imkanı yok.O yüzden Reiki uyumlaması alıp kendi yaşamımda kullanmak istiyorum. " cevabını aldım.
Reiki Nedir ?
Rei her yerde var olan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Reikinin hiç bir zararı yada yan etkisi yoktur, zamanla unutulmaz ve etkisi kaybolmaz. Bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar, zihinsel ve bedensel gerginliklerden kurtulmayı sağlar, ilaçların yan etkisini azaltır, yorgunlukları giderir, bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder kısaca sağlık ve kişisel gelişim anlamında önemli pozitif etkiler yapar. Reiki etkili olarak soğuk algınlığı, yanıklar,yaralar ağrılar, sızılar gibi rahatsızlıklardan; kanser, kalp hastalıkları, tansiyon, gibi ciddi hastalıklara kadar bir çok sağlık sorununda son derece etkilidir. Özellikle yeni oluşmuş hastalıklarda çok daha kısa zamanda etkisini gösterecektir. Reiki bugün dünyada yaklaşık iki milyon kişi tarafından uygulanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Dünyada bir çok hastane reiki uygulamayı bütünleyici kabul etmekte ve reikiyle ilgili çalışmalara önem vermektedir. Reiki uygulayıcılarda sezgileri güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar.

Reiki şifa ve ruhsal çalışmalara dayanan binlerce yıllık ve enerji aktarımı ile şifa vermeye dayalı bir tekniktir. Batıya yayılmaya başladığında "Evrensel Yaşam Enerjisi " olarak tercüme edilmiştir.

Ancak ezoterik olarak "yüce kaynağın bilincini taşıyan, ruhsal amaçla çalışan yaşam gücü enerjisi "açıklaması anlamını daha iyi ortaya koyar.

Yani; Reiki bir Ruhsal Şifa Tekniğidir.

Reiki, bedende meydana gelen enerji dengesizliklerini ve negatif enerji blokajlarını çözebilmek için yetersiz veya eksik kalan kendi enerji bedenimizi dengeleyip, tamamlayarak ve temelde bilinç değişikliği gerçekleştirerek ruhsal, dolayısıyla da fiziksel iyileşme sürecini başlatmamız yolunu açar.

Reiki fiziksel, zihinsel, duygusal sorunların tümünde kullanılabilir.

Reiki bir din değildir ve hiçbir inanca bağlı tutulmaz.

Japonya, Amerika ve Avrupa'nın bazı bölgelerinde Reiki klinikleri bulunmaktadır.

Reiki Türkiye'de de son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Reiki uyumlaması almak istiyorum fakat Reiki benim ne işime yarayacak ?
Kilometrelerce uzaktaki yakınlarına hatta dünyanın bir ucunda bile olsa reiki ile ona bağlanıp enerji gönderebilirsin.

• Geçmişte yaşamış olduğun ve senin bilinç altında iz bırakan olaylara reiki gönderip bunu düzeltebilirsin.

• Geleceğe reiki gönderebilirsin. Örneğin; bir ay sonra bir sınavın, bir toplantın, yada çok önem verdiğin bir görüşmen var. O tarihe enerji gönderebilirsin. Bu gönderdiğin enerji o tarih ve saat geldiğinde otomatik olarak akmaya başlayacak ve seni destekleyecektir.

• Reiki aynı zamanda bir şifa enerjisidir. Hastalıklı bölgene reiki vererek hastalığını iyileştirebilirsin.

• Sevdiklerinle senden nekadar uzakta olurlarsa olsunlar reiki enerjisi ile onlara bağlanıp onlara sevgini ve desteğini gönderebilirsin.

• Ortamdaki negatif enerjiyi reiki ile temizleyebilirsin.

• Reiki ile kendine koruma alanı yaratır enerji sömüren insanların etkilerinden kurtulabilirsin.

Bir ilişkinin düzelmesi için o kişiye reiki gönderebilirsin.

• Daha sayılamayacak kadar yararları olan reiki ile ilgili detaylı bilgi almak için sitedeki makaleleri okuyabilir, linkleri tıklayıp bilgi edinebilirsin.
Reiki şifa enerjisini bende kullanmak istiyorum. Nasıl kullanmaya başlayabilirim?
Reiki Uyumlama (İNSİYE) dediğimiz bir yöntemle uyumlama almak isteyen kişiye aktarılır. Reiki Master tarafından uyumlandıktan sonra bu enerji uyumlama alan kişide de çalışmaya başlar ve bir ömür boyu yok olmaz ve kaybolmaz. Kendine dilerse başkalarına da bu şifa enerjisini kullanabilir.
Reiki uyumlamasını alan herkeste çalışır mı, yoksa bazı özelliği olan kişilerde mi çalışır?
Reiki bir Reiki Masterden uyumlamasını alan herkeste çalışır ve bir ömür boyu yok olmaz. Uyumlamanın olmaması diye bir şey mümkün değildir. Uyumlamanız yüzde yüz olur.
Ben çok hassas bir insanım. En küçük bir şeyden etkileniyorum.İş yerindeki olumsuzluklardan ve olumsuz kişilerden de çok etkileniyorum. En küçük şey beni fiziksel ve ruhsal olarak alt üst ediyor. Riki uyumlaması alsam bu durumdan kurtulabilir miyim?
Reiki pozitif enerjidir. Reiki size hem fiziksel ve ruhsal olarak destek olacaktır.Reiki ile negatif enerji aldığın kişilerden kendine enerji kalkanı oluşturup korunabileceksin.
Reiki de dereceler olduğunu duydum. Ben hangi dereceden başlamalıyım ?
1.Usui Reiki 1. Derece

2.Usui Reiki 2. Derece

3.Usui Reiki 3. Derece 3A

4.Usui Reiki 3. Derece 3B (Öğretmenlik Ustalık Aşaması) olarak 4 dereceden oluşur.

Yeni başlayanlarla birinci derecen başlanır. Size birinci derecenin uyumlaması yapılır. Uyumlandıktan sonra reiki şifa enerjisinden yararlanabilmeniz için evinizde kendi kendinize en az 21 gün yapmanız gereken çalışmalar vardır. Bunları yapıyorsunuz. 21 günlük bu süreç sizin için hem fiziksel hem ruhsal arınma süreci oluyor ve 21 gün sonra da 2. Dereceye aynı şekilde uyumlamanızı yaparak geçebiliyoruz. Evinizde kendi kendinize yapacağınız çalışmaların resimli anlatımlı dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyoruz. Telefonlarımızı kaydediyoruz. İhtiyaç halinde irtibat halinde oluyoruz.
Usui Reiki Uyumlamaları nasıl yapılır?
Yeni başlayan arkadaşlar için reiki 1. Dereceden başlıyoruz. Daha sonra ikimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlarla ise 23.00 a kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde sizin evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan reiki enerjisi ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum. İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye geçebiliyoruz.
Uzaktan uyumlama mümkün mü ? Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında bir fark var mı?
Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Reiki enerjileri zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur. İnternationale Reiki Master Mehmet Aslan olarak 2003 yılından bu yana bu işi yapıyorum. Enerjiler konusunda engin bir deneyim kazandırdı bu geçen yıllar bana. Facebook sayfalarımızda 750.000 ( Yedi yüz elli bin ) in üzerinde kişi bizi takip ediyor. Ayrıca İnternet Sitemizin Forum bölümünde ise 250.000 ( İki yüz elli bin) kayıtlı reiki ile ilgilenen üyelerimiz var. Şimdiye kadar ABD dahil dünya da Türkiye de binlerce kişinin uyumlamasını yaptık ve kişileri Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Binlerce yüreğe dokunduk. Binlerce kişinin Reiki enerjisini kullanmaya başlamasına vesile olduk. Rabbim bunu bana nasip etti. Uzaktan uyumlama pekala mümkündür. Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır. Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.Reiki Master konumundaki kişi uzaktan uyumlama yapabilir.
İnternet Sitenizde Reiki Uyumlamasını uzmanından almamızı söylüyorsunuz. Bunu biraz açıklar mısınız?
Siz ameliyat olacak olsanız asistan konumundaki ameliyat yapmayı yeni öğrenen birinin önüne mi yatarsanız yoksa yıllardır binlerce ameliyata girmiş ne yapacağını adı gibi bilen birinin önüne mi yatarsınız. Binlerce ameliyat yapmış deneyimli birini tercih ederim diyorsunuzdur hepiniz. İşte reiki konusu da böyledir. Binlerce kişinin uyumlamasını yapan biri ile bu işi yeni yapmaya başlayan arasında elbette fark vardır.
Reiki fiziksel rahatsızlıklarda da bir şifa kaynağı mıdır?
Reiki fiziksel rahatsızlıklarda da bir şifa kaynağıdır. Ayrıca fiziksel beden de meydana gelen tüm rahatsızlıklar aslında önce ruhsal boyutta başlar. Çözülemeyen sorunlar, stres, sıkıntı, bilinç altının olumsuz kayıtlarının oluşturduğu bu durumlar belli bir süre çözülemez ise bu defa fiziksel bedende bir hastalık olarak ortaya çıkıyor.
Reiki uyumlamaları neden ücretli?
Bu enerjinin bedeli hiçbir şekilde ödenemez. Kişiyi fiziksel ve ruhsal olarak şifalandıran, bilinçaltınızdaki olumsuz blokajları çözen, bu enerjinin bedeli hiç bir şekilde ödenemez, bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır.

Uyumlamalar tek tek yapılmakta ve saat saat randevu verimektedir. Bir kişinin uyumlaması ortalama bir saat sürmektedir.Böyle bir konu ile ilgileniyorsanız telefonumuzdan bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Mucize İnanmakla Başlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...