Allah'ın Işığı (İlahi DNA'nın Aktifleşmesi)

Artık sana çalışmayan,sana hizmet etmeyen ve seni hep geriye geriye çeken seni tüketen bilinçaltındaki tüm olumsuz kalıplar temizlenecek ve tekrarlanan programların dağılması olacak.

Şu dünyada yaşıyor olmak hepimiz için bir şanstır.Bu dünyaya yaşamamız gerekenleri yaşamaya ve tekamül etmeye geldik.Daha iyi yaşamayı arzu ediyorsanız istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaktan çekinmeyiniz. Sonuçta biz buraya yaşamaya ve her şeyi deneyimlemeye geldik. Muradınız size zaten verilmiş olmasa onu istemek aklınıza bile gelmezdi.

Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişi Reiki vb. enerjileri kullanıyor.Enerjiler bir gerçektir ve gerçekten böyle bir şey vardır.Kullananlar bunu biliyorlar zaten. Ama bazıları da kenardan seyrediyor ve bazılarının ise hiç haberi bile yok belkide ilk defa duyuyorlar.Denizi kenardan seyrederek yüzme öğrenilemez. Denize girmek gerek.Belkide denize girmenin çoktan zamanı geldi geçti. Enerjileri kullandığınız zaman enerjilerin yaşamınıza kattığı artılara şaşıracaksınız. Bunu yüzde yüz emin olarak söylüyorum.

Enerjilerin yaşamınıza kattığı artıları inanın hiçbir maddi değerle ölçemez ve kıyaslayamazsınız.

Yeni zamanın güçlü enerji sistemi ALLAH'IN IŞIĞI enerjisi çok etkili bir enerjidir.

Allah’nın ışığı üzerinden senin ışığının kalitesi aktifleşecektir. Senin auran, çakran, ışıklı bedenlerin arınmış olacaktır.Fiziksel,ruhsal ve bilinç altının olumsuz kayıtları sterilize edilecek, temizlenecekti.

Artık sana çalışmayan,sana hizmet etmeyen ve seni hep geriye geriye çeken seni tüketen bilinçaltındaki tüm olumsuz kalıplar temizlenecek ve tekrarlanan programların dağılması olacak.

Çakra ve aura alanınızdaki olumsuz kalıplar enerjilerle arındırılıp çözülmeden pozitif olamazsınız.. Neden hep beni buluyor bu talihsiz olaylar deyip dururuz. Bu tür kişilerin hayatları tekrardan ibarettir. Evlenmişlerdir mutlu olmak için ama evlendikleri kişi negatif bir kişidir. Bir arkadaş edinmişlerdir herkes gibi mutlu olmak için ama yürütememişler ayrılmışlardır. Belki bu daha iyi olur deyip başka bir arkadaş edinmişlerdir ama o da öncekinin ya aynısı yada ondan da daha problemlisidir. Çünkü kendi içlerinde bilinçaltlarında ki kayıtlardan dolayı yine benzer kişiyi kendine çekmiştir. Bu böyle hep devam eder durur.

Bu iş hep böyle mi devam edecek ? Bir çıkış yolu yok mu elbette var. Ben bu dostlara diyorum ki evrende her şey enerjidir. Bu olumsuz kayıtları bilinçaltınızdan arındırın. Bu mümkündür. Çokta zor değildir.

İşte ALLAH' IN IŞIĞI enerjisi sizde aktifleşince yani siz bu enerjiye uyumlanıp kullanmaya başlayınca senin bilinç altındaki bu yinelenen programların dağılacak, sana hizmet etmeyen seni geriye çeken bu olumsuz kalıplar çözülüp dağılacak bu engeller ortadan kalkacaktır.Tüm bunlar Allah'ın ışında dönüşecektir. Bunların yerine sana hizmet eden yeni fikir ve düşünceler yerleşecek ve yeşerecektir. Sen bu olumsuz kalıpları enerjilerle temizlemeden onların yerine yenisini erleştiremezsin. Yeniye yer açamazsın. Belki çabalarsın, kendini zorlarsın ama orası bir buz dağı gibi donmuştur.Bu olumsuz kalıpları parçalayamazsın.

İnsan dört boyuttan oluşur.Fiziksel,zihinsel,ruhsal ve fiziksel beni çevreleyen enerji beden. Senin bu dört bedenin bu enerji uyumlaması ve sonrasında senin bunu kullanman ile temizleneceği için bu senin kişisel uyanışın olacak.Bütün karmik bağlar temizlenecek ve silinecek ve senin titreşiminin seviyesi arttırılacak ve enerji bedenin sana en uygun şekilde balanslanacaktır.

Bu senin kendine verdiğin değeri ve kendine olan sevgini yükseltmeye yarayacak. Senin Yuce Benliğine, İlahiliğine, bütün varoluşun kaynağına bağlantın açılacak, İlahi DNA’n aktifleşecek.

UZAKTAN UYUMLAMA GERÇEKTEN MÜMKÜNDÜR

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ve enerjiler ile yeni tanışan daha fazla Reiki ve enerji isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan enerjiyi denemeyen kişilere bu garip gelebilir ama bu mümkündür. Deneyenler ya da bu enerjileri kullananlar bunun mümkün olduğunu zaten bilmektedir. İlk defa böyle bir çalışmaya katılacaklar hiç denemedikleri için bilemeyebilirler sadece. Bunu bilmenin yolu da katılıp görmekten geçer.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları reiki ve enerjilerle tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar.

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reiki ve enerjilerin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Enerjiler niyetiniz ne ise ona göre çalışır.

Enerji uyumlamalarınızı uzmanından almanız önemlidir.Her bu işi yaptığını söyleyen kişi size doğru rehberlik yapabilecek kişi olmayabilir.Uyumlama sonrasındaki rehberlik ise en az uyumlama kadar önemlidir. Biz uyumlamanızı yapıp ortadan kaybolacak biri değiliz. Biz facebook'ta sayfalarımız ile ve internet siteiz ile Türkiye'nin bütün illerinden ve dünyanın bir çok ülkesinden binlerce üyesi olan, dünyada ve Türkiye'de Reiki ile ilgili en büyük topluluğuz.Yılların verdiği yüksek deneyim ve tecrübemiz var.

UZAKTAN UYUMLAMAYI NASIL YAPIYORUZ

İnsiyasyon alacak kişi ile birlikte belirlediğimiz gün ve saatte insiyasyon yapılıyor.Uzaktan uyumlama ( İNSİYE) mümkündür.Uzaktan ile yakından arasında hiç bir fark yoktur. Uyumlamalar tek tek yapılmaktadır. Ortalama bir saat gibi bir sürede uyumlamanız yapılmaktadır. Bu enerji uyumlamasına ilgi gösteren arkadaşlar aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşarak randevu alabilirler.

Uyumlama alacak kişinin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlarla ise 23.00 a kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde sizin evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum.

Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan ALLAH'IN IŞIĞI enerjisi ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını ve sertifikasını sizin mail adresinize gönderiyorum. İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz.

Biz facebook'ta sayfalarımız ve internet sitemiz ile Türkiye'nin bütün illerinden ve dünyanın bir çok ülkesinden binlerce üyesi olan, dünyada ve Türkiye'de Reiki ile ilgili en büyük topluluğuz. Yılların verdiği yüksek deneyim ve tecrübemiz var. Binlerce kişinin uyumlamaları yaptık.

İnsiyasyon alacak kişi ile birlikte belirlediğimiz gün ve saatte insiyasyon yapılıyor.Uzaktan uyumlama (İNSİYE) mümkündür.Uzaktan ile yakından arasında hiç bir fark yoktur. Uyumlamalar tek tek yapılmaktadır. Ortalama bir saat gibi bir sürede uyumlamanız yapılmaktadır. Bu enerji uyumlamasına ilgi gösteren arkadaşlar aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşarak randevu alabilirler.

Bu kılavuz en iyi bilgilere binaen hazırlanmıştır ve İnisiyasyon hariç durumlarda bir kişiden başkasına verilemez.

KılavuzunReiki forumlarda paylaşımı yasaktır. Bu dosyayı Masterler İnsiyasyondan sonra öğrencileri ile paylaşabilirler sadece. Öğrencilerde bu hassasiyete uygun davranmakla yükümlüdürler.

İNSİYASYON ÜCRETİ KDV DAHİL 400 TL
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.

Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz.

Tırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

Aşağıdaki Hediye Çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...