Yeni Dönemin Genetik Şifresi

Aşkın derine işleyen özel enerjisidir. O seni saracak ve kendini iyileşitme-kendinde bütünleşme gerçekleşecek.

İyileşme durumu, bütünlük - bunların hepsi sadece kendimizde gerçekleşir.

Bu, tüm varlığın İlahi Kaynak ile bağlantısı üzerinden gerçekleşir. Tüm Varlığın bütünlüğünde, olması gereken, öncelikle birimlerin aydın bağlantısının sağlanmasıdır. Senin kendini iyileştirme gücünün, İlahi enerjinin bünyende öyle bir dolaşımı sağlanmalı ki, onlar tekraren kendi görevini yerine getirebilsin.

Senin İlahi uyumun senin hem de insani varlığını değiştiriyor, çünkü sen insan vücudunda İlahi parçasın. Senin insani vücudunda senin ilahi uyumun ile senin için uygun olan İyileşme-Bütünlük oluşur.
Yeni Dönemin genetik şifresi senin yaşam matrisinin genetik şifresinin yeniden programlaştırılmasıdır.

Senin Tanrısal Kaynakla bağlantı kurmandır.
İnsan vücudunun yeniden programlanmasıyla iyileşmenin görünen durumu bu Tanrısal Eylemin yeni boyutuna kuantum atılımı olup, Yükselmeye hizmet etmektedir. Bu Işın tekniği herhangi bir fiziksel temas olmadan, sadece ilahi dünyanın ve kendi ilahiliğinin güç ve kuvveti ile gerçekleştir.

Bu büyük enerji aydınlanma – yeniden programlanma ile sen kendi Ruhuna seyahat edebileceksin.

Bu aynı zamanda Aşkın derine işleyen özel enerjisidir ve o, seni koruma alanında, dünyada saracak ve böylece kendini iyileştirme – kendinde bütünleşme gerçekleşecek. Bu Dünya gezegeni insanları için en önemli eylemdir ve var olan ne varsa, ne zaman kendini iyileştirme ile bütünlük gerçekleşir, bu hem de dış dünyada da gerçekleşir (içeride ne varsa, dışarıda da o vardır).

Yeniden programlama sürekli şekilde çalışır ve aşağıdakilere neden olur:

- Ruhsal, zihinsel ve fiziksel düzeyde tüm engellerin dağılmasına,

- Senin her düzeydeki bilincinin geniş şekilde açılmasına,

- Beynin arası seviye fonksiyonlarının hücreleri iyileştirmeğe ve vücut fonksiyonlarının yeniden programlamaya etkinleştirilmesine,

- Senin Benin ile senin ilahiliğin arasında tam uyumluluğun gerçekleşmesine ve böylece ruhun daha geniş açılmasına.

Bu Manevi Dünya aracılığıyla verilmiş güçlü ışın tekniğidir, bu nedenle bu enerji ile sende bir takım işlemler gerçekleşir, fakat onları Sevgi ve Şükranla geçmen gerekir, çünkü onlar kendi iyileşmene-bütünlemene hizmet ediyorlar.

İNSİYASYON ÜCRETİ KDV Dahil 400 TL
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.

Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...