Yükseliş Enerjisi 9.9.9 Frekansı

Şimdiye kadar bilinen Reiki ve diğer enerji sistemlerinden çok daha etkili ve güçlü bir enerji sistemidir.

Yeni çağın güçlü enerjilerine uyumlanmayı dilersen öncelikle enerjinin yükseltilmesi gerekir. Bunun için öncelikle Yükseliş Enerjisi 9.9.9. Frekansına uyumlanmalısın.

İnsiyasyon için belirlenmiş bir tarih ve zaman yoktur. İnsiyasyon alacak kişi ile birlikte belirlediğimiz gün ve saatte insiyasyon yapılıyor. Uzaktan uyumlama (İNSİYE) mümkündür.Uzaktan ile yakından arasında hiç bir fark yoktur. Yükseliş Enerjisi 9.9.9 frekansı aktifleşince ne oluyor:

1. Bu halde sende ve senin ışık vücudunda en yüksek titreşimlerin örnekleri yerleştiriliyor.

2. Bu hemen olacak ve sen giderek daha fazla frekanslarının tesviyesini ve senin ışık vücudunun genişlemesini yaşayacaksın.

3. Dünya Anamız yükseldiğinde 9.9.9 frekansında olacak ve de sen,titreşimlerinin yükseltilmesine karar vererek 9.9.9 frekansında bulunacaksın.

4. Büyük transmütasyon ve dönüşümler gerçekleşiyor, eski yapı ve örnekler yıkılıyor. Bazı insanlar bunu bilinçli kavrıyor, diğerlerinde ise bu, bilinçsiz gerçekleşiyor.

5. Birçok insanlar eski yaşamlarından uyanıyor ve kalbinin derinliklerinde, Büyük Olayın olup bittiğini seziyor.

6. İçeride yeni bir şeyler oluşuyor ve dışarıya fırlamak istiyor. Senin gerçek varlığın, tamamen uyanmak istiyor. Dünya Anamız ve biz, insanlar Yeni Enerjiye doğru ilerliyoruz.

7. Yükseliş Enerjisi 9.9.9 frekansı seni yönetecek ve sana kendinin öz ve mükemmel ışığını tanımak, onu his etmek ve ifade etmeye yardımcı olacak.

8. Bu sırada sen dâhilen genişliyorsun ve senin 4 vücudunun içinden Uyanışa giden yolunu istikrarlı ve sağlam bir biçimde geçiyorsun. Bu 4 vücut denildiğinde astral, duygusal,zihinsel ve ruhsal vücutların kastediliyor.

9. Senin titreşimlerinin 9.9.9 frekansına yükseltilmesiyle Yeni çağın çakraları aktifleştiriliyor, denkleştiriliyor ve Yeni çağın enerjisi ile doluyor.

Uzaktan ve yakından Uyumlama (İnsiyasyon) mümkündür. Uzaktan ile yakından arasında fark yoktur. İnsiyasyon alanlara İnternationale sertifika verilir.

Bu kılavuz en iyi bilgilere binaen hazırlanmıştır ve İnisiyasyon hariç durumlarda bir kişiden başkasına verilemez. İnisiyasyon durumunda enerji alış-verişi €120' dur.

Kılavuzun Reiki forumlarda paylaşımı yasaktır. Bu dosyayı Masterler İnsiyasyondan sonra öğrencileri ile paylaşabilirler sadece. Öğrencilerde bu hassasiyete uygun davranmakla yükümlüdürler.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.

Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...