Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder

21 Günlük Bolluk Bereket EnerjisiAzularınızın gerçekleşmesi için bu programa katılmayı dilerseniz aşağıdaki yazılı sesli anlatımları dikkatlice inceleyebilirsiniz.

Bir şeyi gerçekten çok isterseniz onun gerçekleşmesi için bütün evren işbirliği yapar. Detaylı bilgilere aşağıdaki yazılı sesli anlatımlardan ulaşabilirsiniz.

Eğer muradınız size verilmiş olmasaydı onu istemek aklınıza bile gelmezdi" Daha iyi yaşamayı arzu ediyorsanız istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaya çekinmeyiniz. Sonuçta biz buraya yaşamaya ve her şeyi deneyimlemeye geldik. Evrende herkese yetecek kadar bolluk bereket var. Yeter ki biz istemesini bilelim ve çekmesini bilelim.

Enerjiler konusunda en yüksek uzmanlığı olan, aldığı dereceler, geliştirdiği kendine özel terapi teknikleri ile Dünyadaki sayılı Masterler arasında yer alan İnternationela Usui Reiki 20.Işık Aşama Grandmaster Teacher ve daha bir çok enerjinin Masteri olan Mehmet ASLAN bu bilgi birikimini, deneyim ve tecrübesini paylaşmak için sizlerle...

Evrende değişik yasalar var. Bunlar madde-antimadde aleminde tıkır tıkır işliyor. Bizim yapmamız gereken, bu yasaların farkına varmak. İstediğimiz şeyleri hayatımıza çekmek. Bu yasaların farkına varmayıp inkar etmek; gündüz vakti Güneş'e gözlerini kapatıp kendine gündüzü gece yapmak gibidir.

Lütfen kendiniz için 10 dakikanızı ayırıp sesli anlatımı dinleyiniz ve aşağıda ki açıklamalarımızı sonuna kadar okuyunuz. Bu çalışmalara katılanların; hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz. Bu enerjinin özelliği sadece maddi konularda bolluk demek değildir. Kimine göre sevdiğine kavuşmaktır bolluk, kimine göre çok istediği bir arzunun gerçekleşmesidir. Kimine göre de maddi bolluktur. Yani bu enerji hayatınızda olmasını istediğiniz tüm niyetleriniz üzerinde etkilidir.

Yukarıda yer alan sesli anlatım videosu internet hızınıza bağlı olarak geç açılabilir. Sorun yaşıyorsanız biraz bekleyip, tekrar deneyebilirsiniz.

Enerjilerde mesafe kavramı yoktur. Reiki enerjileri zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Kendi evinizden sizde bu çalışmaya katılabilirsiniz. Çalışmalarımıza Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından katılanlar bulunmaktadır.

21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ENERJİSİ GÖNDERİMİNE DAVETLİSİNİZ! BU ÇALIŞMAMIZI KAÇIRMAYINIZ. BU AKŞAM SAAT 23:00 İTİBARİYLE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.*Bu çalışma her akşam 23:00'de başlayıp 23:30'da bitecek ve 21 gün sürecektir.21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi gönderimi Neden ücretli?

Reikinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir, bu çalışmaya büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.

Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızKarşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Tırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.


İstediğiniz Şeyleri Hayatınıza Çekin.

Bolluk bereketi kendinize çekin.

Hayatınızda olmasını istekleriniz gerçekleşsin.

İstediğiniz her şeyin mümkün olacağına inanın. Gerçekten inanın. Bu bir hayal değil bu bir ütopya değil bu bir GERÇEKTİR.

Bilinçaltınızdaki sizi engelleyen, niyetleriniz olmasını engelleyen olumsuz blokajlardan kurtulun..
Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda,bu gerçekliği yasamaktan başka bir şey gelmez elinizden.

Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil, bu bir fiziktir.


Her insanın bolluk bereket içinde yaşamaya hakkı vardır. Ancak çoğu zaman olumsuz düşünceler, çeşitli blokajlar/tıkanmalar, karma tıkanmaları veya hayat telaşı buna engel olabilir. Bu demek değildir ki, hayatını kısıtlı veya yoksul içinde yaşaman gerekiyor. Fakat bu enerji sayesinde ve tabi ki de olumlu yönde değiştirilmiş düşünceleriniz ile mümkün; çünkü bu enerji gönderimlerinde yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün oluyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.

Herkesin dileğidir, bolluk ve bereket içinde, rahat yaşayabilmek. Bunun da bir enerji olduğunu ve bu enerjiyi de kendimize çekmenin yolları olduğunu biliyor muyuz ? Mıknatısın metali çekmesi gibidir bu. Sizin bilinç altınızda atalarınızdan itibaren ve şimdiki yaşınıza kadar hep olumsuz kayıtlar doluysa, çakra ve aura sisteminiz bu konu ile ilgili blokajlarla dolu ise siz bir mıknatıs olup bolluk bereketi kendinize çekemezsiniz. Öncelikle bu olumsuz enerji alanınızın temizlenmesi gerekir enerjilerle. Siz kendinizde olanı kendinize çekersiniz adeta bir mıknatıs gibi. Çakra ve aura alanınızdaki olumsuz kalıplar enerjilerle arındırılıp çözülmeden bolluk berekete yer açamazsınız. Neden hep beni buluyor bu talihsiz olaylar deyip dururuz. Bu tür kişilerin hayatları tekrardan ibarettir. Evlenmişlerdir mutlu olmak için ama evlendikleri kişi negatif bir kişidir. Bir arkadaş edinmişlerdir herkes gibi mutlu olmak için ama yürütememişler ayrılmışlardır. Belki bu daha iyi olur deyip başka bir arkadaş edinmişlerdir ama o da öncekinin ya aynısı yada ondan da daha problemlisidir. Çünkü kendi içlerinde bilinçaltlarındaki kayıtlardan dolayı yine benzer kişiyi kendine çekmiştir.

Evrendeki her şey ve herkes enerji yayıyor. Yaydığımız enerjiyi ise düşüncelerimiz, duygularımız, beklentilerimiz ve inançlarımız belirliyor.

Çekim yasası diyor ki, benzer enerjiler benzer enerjileri çeker.

Çünkü hayatımız, aklımızda ne varsa, onun bir yansıması. Aklımızı kullanmayınca, ve düşüncelerimizi oluruna bırakınca, negatif düşünceler otomatik olarak baskın çıkıyor.

Çekim yasası gereği, yaydığınız enerji ''hüzün ve ağlama'' dolu ise, hayatınıza sizi daha da üzecek, ağlatacak insanları ve olayları çekiyorsunuz. Yaydığınız enerji, ''yokluk, parasızlık'' ise, hayatınızda da bu kendini parasızlık, yoksulluk, işsizlik ve yokluk olarak gösteriyor. Merak etmeyin, bir kere bilinçaltınızı arındırır ve yaydığınız enerjinin bilincine varırsanız ve onu bilinçli olarak güzel şeylerin enerjisine çevirmeyi öğrenirseniz, hayatta sizi durduracak hiç bir şey yoktur.

Ünlü Fizikçi Albert Einstein bu konu ile ilgili şöyle diyor; " İnsanoğlu ağzından çıkan cümlelerin, beyninden çıkan düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse, eminim çok daha dikkatli olurdu. "


Hayıtımızdaki olumsuzluklar böyle hep böyle mi devam edecek ? Bir çıkış yolu yok mu ? Elbette var. Ben bu dostlara diyorum ki evrende her şey enerjidir. Bu olumsuz kayıtları bilinçaltınızdan arındırın. Bu mümkündür. Çokta zor değildir. Bugün dünyada REİKİ enerjilerini milyonlarca kişi kullanıyor. Kendiniz için bir iyilik yapın ve REİKİ ile tanışın.21 gün yapacağımız Bolluk Bereket Enerjisi gönderimi sizin DNA’larınıza kadar inecek ve oralardaki olumsuz kayıtları arındıracak ve çözecektir. Evrenin bolluk ve bereket kapılarını size açacaktır.Bilinçaltınızdaki olumsuz kayıtlardan arındığınız zaman evrenin para, enerji, neşe ve sevgi ile ilgili bereketi size akacaktık.Ama bilinçaltınızdaki o eski olumsuz kayıtlardan arınmaz iseniz yenisine yer açamaz iseniz bolluk bereket size nasıl aksın.


21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ENERJİSİ GÖNDERİMİNE NASIL KATILACAKSINIZ?


Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz.Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile 23.00 ’ e 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen bolluk bereket enerjisini kabul edeceksiniz. Katılanları ayrıca detaylı olarak nasıl katılacakları konusunda bilgilendireceğiz. Öncelikle her gün 23.00' e 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün 23.00- 23.30 arası evrenin bolluk ve bereketinin size akması için ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için 21 gün boyunca Bolluk Bereket Enerjisi gönderiminde bulunacağız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek size bolluk bereketin akmasını engelleyen ve hayatınızda olmasını istediklerinizin oluşmasını engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır. 21 gün kuralı önemlidir. Bu yüzden 21 gün yapılır.

Bilinçaltı nedir ?

Bilinçaltı anne karnından başlar. Bir bebek anne karnında iken bile annenin yaşadıklarından etkilenir. Dünyaya geldikten sonra nasıl bir ailede dünyaya geldi. Ona nasıl davrandılar. Cesaret verici, onurlandırıcı, başarıya yöneltici mi yoksa cesaretini kırıcı ve olumsuz ifadelerle mi ona hitap ettiler. Bunların hepsi bilinçaltına kaydedilir. Yani anne karnından başlayıp kişi şuanda kaç yaşında ise bu yaşına kadar yaşamış olduğu her şey bilinçaltına kaydedilir.

Bir mıknatıs nasıl metali çekiyorsa siz de bilinçaltınızdaki bu olumlu olumsuz kayıtlara göre olumlu ya da olumsuz olayları kendinize çekersiniz. Bilinçaltınızdaki olumsuz kayıtlardan kurtulunca da kendinize olumlu olay ve kişileri kendinize çekersiniz.

Bilinçaltı yaşamınızda size yön veren bir pusula gibidir. Onun görüş açısını değiştirin. Blokajlardan ve olumsuz kayıtlardan arının ki olumlu olay ve kişileri kendine çeksin.

Şimdiye kadar bir çok hekim arkadaşla da çalıştık. Onlara hekim olmaları dolayısıyla her birine şu soruyu sordum;

Neden Reiki?

Cevap olarak dediler ki: "Fiziksel bir rahatsızlığı iyeleştirmek için antibiyotik verebiliyorsunuz ama ruhsal yaralar ve bilinç altındaki izlerini antibiyotikle tedavi etme imkanımız yok. " cevabını aldım.

21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ENERJİSİ GÖNDERİMİ ÇALIŞMASININ AMACI

1) Bolluk ve bereket konusundaki bütün negatif inançları, tutumları, şartlanmaları temizlemek.
2) Kişinin enerji alanını temizlemek ve daha çok bereketi hayatına çekmesi için pozitif enerjilerle yüklemek.
3) Daha fazla bolluk-bereketi hayatınıza çekmek.
4) Size bolluk ve bereketin gelmesine engel olan negatif blokajları temizlemek.
5) Bolluğun evrensel yasaları ile sizi uyumlu hale getirmek.
6) Hayatınızda başarıya ulaşmanızın önündeki negatif blokajları temizlemek.
7) Ailenizden size gecen bolluk bereket ve başarı ile ilgili blokajları, negatif desenleri temizlemek.
8) Maddi konularla ilgili endişelerden sizi arındırmak.
9) Tıkanmış mali akışı sağlamak.
10) Daha fazla mali başarıya sahip olmanızın önündeki engelleri, olumsuz duyguları ve düşünceleri temizlemek.
11) Çakra- aura sisteminizde bulunan ve refahınızı olumsuz etkileyen,olumsuz enerjileri temizlemek.
12) Özellikle yaşadığınız maddi sorunlarda, sorunun nerede olduğunu bilmediğiniz durumlarda, bu sorunu bulmak ve temizlemek.
13) Sizi bolluk bereket konusunda olumsuz etkileyen, tüm negatif enerjileri temizlemek

BİLİNMESİ GEREKEN TEMEL İLKELER

1) Hepimiz tek bir sınırsız güç ile çalışırız.
2) Sır, ne istediğini bilmek, doğru şekilde istemek ve umutla beklemektir.
3) Zihninizden ne geçiriyorsanız, onu çekersiniz.
4) Bizler mıknatıs gibiyiz, benzer benzeri çeker. Düşündüğünüz şey olursunuz ve düşündüğünüzü çekersiniz.
5) Her düşüncenin bir frekansı vardır. Düşünceler manyetik enerji gönderirler.
6) İnsanlar arzu etmedikleri şeyleri düşünürler ve arzu etmediklerinin çoğunu çekerler.
7) Düşünce = Yaratım. Eğer bu düşünceler güçlü duygulara bağlı ise, o duygu, yaratımı hızlandırır.
8) Baskın olan düşüncelerinizi çekersiniz.
9) Her zaman hastalıktan söz edenler hasta olurlar, her zaman bolluktan söz edenler bolluk içinde olurlar.
10) Güzel düşünce, insanın kendisini ve içine doğduğu hayatı güzelleştirir. Güzel düşünün, güzelleşin.
11) İçine zihnin girmediği bir evrene sahip olamazsınız.
12) Düşüncelerinizi dikkatle seçin; siz yaşamınızın şaheseri, başyapıtısınız.
13) Bütün sanat başyapıtları, mimari eserler önce düşüncede tasarlandı, sonra hayata aktarıldı.
14) İyi dileklerde bulunun, kötü bir şeyle karşılaşsanız bile… Her şerde bir hayır vardır çünkü.
15) Düşünceleriniz, zamanla inançlarınız halini alır.
16) Duygularımızın arkasındaki tüm “nedenleri” karmakarışık etmeye gereksinim yok. İki kategori var, iyi hisler ve kötü hisler.
17) İyi hisler getiren düşünceler doğru yolda olduğunuz anlamına gelir. Kötü hisler getiren düşünceler doğru yolda olmadığınız anlamına gelir.
18) Düşündüğünüz şey her ne olursa olsun, gerçekleşme sürecinde olanın mükemmel bir yansımasıdır.
19) Hissettiğiniz şeyi tam olarak elde edersiniz.
20) Mutlu hisler daha çok mutlu durumları çeker.
21) Arzu ettiğiniz şeyi hissetmekle (orda olmasa bile) işe başlayabilirsiniz. Evren şarkınızın doğasına karşılık verecektir.
22) Düşünce ve hislerinizde neye odaklanırsanız , deneyiminize onu çekersiniz.
23) Düşündüğünüz ve hissettiğiniz şey ve tezahür eden şey daima birbirine uyar. İstisna yoktur.
24) Neşeli olan bir şeyi düşünerek veya bir şarkı söyleyerek ya da mutlu bir deneyimi hatırlayarak anında duygunuzu değiştirebilirsiniz.
25) Tüm arzularınız için şu cümleyi kullanarak başlayın: “Şimdi çok mutluyum ve minnettarım.”
26) Evren sürati sever. Ertelemeyin, ikinci bir tahminde bulunmayın, şüpheye düşmeyin.
27) Fırsat çıktığında eyleme geçin.
28) Hiçbir şeyiniz olmadan başlayabilirsiniz, hiçbir yolunuz olmayabilir, size bir yol sunulacaktır.
29) Evrene göre kural yoktur. Ona şimdi sahip olduğunuz hisleri sunarsınız, evren de buna yanıt verir.
30) Düşündüğümüz ve teşekkür ettiğimiz şeyi meydana getiririz.
31) Gözünüzde canlandırın. Onu görün, hissedin! Burası eylemin başladığı yerdir.
32) Onaylayıcı bir düşünce, negatif bir düşünceden 100 kat daha güçlüdür.
33) Görsel bir pano yapın: Çekmeyi arzu ettiğiniz şeylerin resimlerinden oluşsun. Her gün ona bakın ve zaten bu arzularınızın gerçekleştiğin hissine sahip olun.
34) Neyi arzu ettiğinize karar verin, ona sahip olabileceğinize inanın, onu hak ettiğinize inanın, onun sizin için mümkün olduğuna inanın.
35) Gözlerinizi kapatın ve arzu ettiğiniz şeye sahip olduğunuzu gözünüzde canlandırın ve o hissi yaşayın.
36) İlham edilmiş bir düşünceniz olduğunda, ona güvenmeli ve eyleme geçirmelisiniz.
37) Kendinize, başkalarının size davranmasını istediğiniz gibi davranın, kendinizi sevin, sevilirsiniz.
38) Kendinize karşı sağlıklı bir saygınız olsun.
39) Düzenli olarak etkileşimde olduğunuz ve birlikte çalıştığınız kişiler için bir not defteri edinin ve o insanların her birinin pozitif yanlarını yazın.
40) Realitenizi yaratan, sadece sizsiniz.
41) Başka hiç kimse sizin için düşünemez veya hissedemez. Sadece siz…
42) Kendi sağlığınız için evrene teşekkür edin. Gülün. Stressiz mutluluk, sizi sağlıklı tutar.
43) Bedeninizin parçaları her gün, her hafta değişir. Birkaç yıl içinde yepyeni bir bedene sahip oluruz.
44) Kendinizi yeni bir bedende yaşarken görün. Umutlu, sağlıklı, mutlu, daha mutlu biyokimya…
45) Dingin olmayı öğrenin; dikkatinizi, deneyimlemeyi arzu ettiğiniz şeye odaklayın.

Mucize İnanmakla Başlar


Sıkça Sorulan Sorular

21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi gönderimi Neden ücretli?
Reikinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir, bu çalışmaya büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.
21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi gönderimine Nasıl katılabilirim?
Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz. Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile 23:00 ’ e 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen bolluk bereket enerjisini kabul edeceksiniz. Katılanları ayrıca detaylı olarak nasıl katılacakları konusunda bilgilendireceğiz. Öncelikle her gün 23:00' e 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün 23:00 - 23:30 arası evrenin bolluk ve bereketinin size akması için ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için 21 gün boyunca Bolluk Bereket Enerjisi gönderiminde bulunacağız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek size bolluk bereketin akmasını engelleyen ve hayatınızda olmasını istediklerinizin oluşmasını engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır.
Enerjilere inanıyorum, fakat şöyle bir soruda aklıma geliyor. İnsanın niyetlerinin yerine gelmesini sağlayan Allah değil midir?
Elbette her şeyin sahibi ve kaynağı Allahtır. Ama bu dünyada her şey sebepler zinciri ile meydana gelmektedir. Şöyle bir örnekle açıklık getireyim; Nasıl ki hasta olduğunuz da doktora gidiyorsunuz. İsmini bile zor telaffuz ettiğiniz yabancı bir firmanın çıkardığı ilacı kullanıyor ve şifa buluyorsunuz. Ben doktora da gitmem, ilaçta kullanmam. Kaderimde ne varsa o olsun. Öleceksem öleyim, kalacaksam kalayım diyor musunuz? Elbette demiyorsunuz. İşte enerjilerde sizin fiziksel ruhsal arınmanız ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için Oldukça etkili bir araçtır.

Bu enerjiler sayesinde yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor, ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün oluyor, bolluk ve bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.
Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum. Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim?
Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra, İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.
21 gün boyunca her gün 23:00 - 23:30 arası ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor?
Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz niyetlerinizi yaparak katılabilirsiniz. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten. Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz. Çalışma saati geldiğinde bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra kendi niyetlerinizi de yapar sonra da ne iş yapıyorsanız ona devam edebilirsiniz. BU SADECE ACİL DURUMLAR İÇİNDİR MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.
Böyle bir çalışmaya katıldığım zaman sadece maddi konularla ilgili mi niyetlerimi yapabiliyorum?
Niyetlerde herhangi bir sınırlama yoktur. Hayatınızda olmasını istediğiniz birden fazla maddi veya manevi ya da başka hayatınızda nelerin olmasını istiyor, hayatınıza neleri çekmek istiyorsanız onlarla ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz. Bolluk Bereket Enerjisine katılırken maddi konularla ilgili, işinizin daha iyi olması ile ilgili, yeni iş imkanları ile ilgili niyetlerinizi yapabilirsiniz. Bolluk berereket demek sadece maddi konularda bolluk bereket demek değildir. Sağlık da bir bolluk berekettir. Huzur da bir bolluk berekettir. Hayatınızda neyin olmasını istiyorsanız o sizin bolluk bereketinizdir. Hayatınızda olmasını istediğiniz her şey için niyetlerinizi yapabilirsiniz.
Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?
Evinizde internet olmasına gerek yoktur. Enerji gönderimi için internete ihtiyaç yoktur.
Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?
Önceden herhangi bir enerji uyumlaması almış olmanız gerekmiyor. Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.
Uzaktan enerji gönderimi mümkün müdür?
Uzaktan enerji gönderimi pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan enerjiyi denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.)

İlk defa böyle bir çalışmaya katılacaklar hiç denemedikleri için bilemeyebilirler sadece. Bunu bilmenin yolu da katılıp görmekten geçer.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Enerjiler niyetiniz ne ise ona göre çalışır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75 >
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...