21 Günlük Cazibe Çekim Reikisi

Bir Kişiyi "Çekici" Yapan Nedir?

Bir kişiyi çekici yapan nedir? Bu aslında bir çok kişi tarafından fiziksel olarak algılanır. Fiziksel güzellik ya da erkek açısından ise kaslı güçlü kuvvetli olmak şeklinde algılanır. Aslında tam olarak, bir kişiyi çekici yapan şey yaydığı pozitif enerjidir. Bir kişi bir odaya girdiğinde odadaki insanların fark ettiği o özel kıvılcıma veya o özel “şeye” sahip olmaktır. Bu “manyetik kişilik” veya “Başarı Aurası”dır.

Peki gerçekten çekici ve Başarı Aurası yüksek bir kişi nasıl oluruz.

Bu tamamen enerji ile ilgili bir durumdur.

1. Enerjiniz ne kadar iyi olursa, sizin olaylara ve hayata tepkileriniz de daha iyi olacaktır ve daha iyi sonuçlar olacaktır.

2. Yaratıcı veya Evren, nasıl ifade etmek isterseniz, negatif bir alanda olsanız bile sık sık pozitif şeyler verecektir. Buna “Lütuf” denir. Sizin enerjinizin güzel olmasının sonucudur bu durum.

3. Bazen kendimize negatif şeyleri çekmekten daha çok zaten var olan pozitif şeyleri bloke ediyoruz. Enerjimiz güzel olmadığında bazen negatif şeyleri kendimize çekeriz bazen de hiçbir ilerleme kaydedemeyiz ve var olan pozitif şeyleri bloke ederiz. Var olanı bile bozar yok ederiz enerjimiz kötü ya da negatif olduğu için.

Peki çözüm ne diyorsunuz?

Negatif enerji alanınızın dengelenmesi gerekiyor enerjilerle. Negatif enerji alanınız dengelendiğinde siz bir cazibe merkezi olursunuz. Sizden yayılan pozitif enerji başkaları tarafından hissedilecek ve onları etkileyecektir. İnsan enerjisel boyutta bir radyo istasyonu gibidir. Bilerek ve bilmeyerek sürekli sizden dalga dalga adeta radyo istasyonunun yayın yaptığı gibi enerji yayılır evrene. Siz aklınızdan geçenlerin duyulmadığını ve hissedilmediğini düşünüyor olabilirsiniz ama yanılıyorsunuz. Sizden çıkan düşünceler dalga dalga yayılmaktadır. Burada kastettiğim zihninizdeki sadece sizin bildiğiniz başka hiç kimsenin bilmediğini sandığınız sessiz düşüncelerden ve enerji alanından bahsediyorum.

Yapılması en zor olan şeylerden birisi, parlak bir gelecek inşa etmeye çalışırken, geçmişin negatifliklerini göz ardı etmektir. Çekim Reikisi size yardım etmek için burada! Geçmişin negatif etkilerinden kurtulmak için enerjiyi kullanmak, Auranızı güçlendirmek için burada...

Enerji boyutunda kendinizi iyileştirdikten sonra dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de inanmaktır. Kendinize inanmak ve her şeyin mümkün olabileceğine inanmaktır. Hayatınıza çekmek istedikleriniz ile ilgili niyetlerinizi yapıp o niyetlerin enerjisini evrene göndermektir.

4. Genel olarak, bir başkasının özgür iradesiyle çakışmadığı sürece ne istersek elde edebiliriz.

CAZİBE ÇEKİM REİKİSİ GÖNDERİMİNE DAVETLİSİNİZ!

KATILIM ŞARTLARI:

* Çalışma her akşam başlayacak olup (saat bilgisi ayrıca gönderilecektir), toplam 21 Gün sürecektir.

TOPLAM ÜCRET KDV DAHİL 400 TL
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Daha fazla bilgi için sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz.

Tırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

Aşağıdaki Hediye Çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin e-posta adresinize gönderiyoruz. İhtiyaç olduğunda telefondan size her zaman rehberlik yapabiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.


Sıkça Sorulan Sorular

21 Günlük Cazibe Çekim Reikisi gönderimi Neden ücretli?
Reikinin bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yaparak hayatınızda olmasını istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayan ve 21 gün süren bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. 21 gün süren bu çalışma da kısa bir çalışma değildir, bu çalışmaya büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Bu çalışmaya 21 gün emek verilmekte ve zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.
21 Günlük Cazibe Çekim Reikisi gönderimine Nasıl katılabilirim?
Katılmak isteyen dostlar telefonumuzdan bize dönerek kayıtlarını yaptırıyorlar. Size enerji gönderebilmek için adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri bilmemiz gerekiyor. Buna göre kaydınızı yapıyoruz. Nasıl kişinin telefon numarasını çevirince ona ulaşabiliyorsak enerjilerde sizin bilgilerinize göre gönderilir ve size kesinlikle ulaşır. Sizde çalışmamızın başlayacağı akşamı itibarı ile size bildirilecek saate 5 dk kala evinizde ayrı bir odaya geçip sırt üstü uzanacaksınız. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz yapmayacaksınız. Ayaklarınızı düz birbirine paralel uzatacaksınız. Ellerinizi de yanlara uzatacaksınız. Ellerinizin içi yatağa dönük değil yukarı dönük yani açık olacak. Gözlerinizi kapatacaksınız. Öncelikle bizim kanalımızla gönderilen CAZİBE- ÇEKİM REİKİSİNİ kabul edeceksiniz. Bununla ilgili bir niyet cümlemiz var. Bu niyet cümlesini kayıt yaptıran arkadaşların telefonuna SMS olarak göndereceğiz. Öncelikle her gün size bildirilecek saate 5 dk kala bizden gelen enerjiyi kabul edeceksiniz. Biz de size her gün CAZİBE VE ÇEKİM ve BAŞARI auranızın yükselmesi için CAZİBE- ÇEKİM REİKİSİ gönderiminde bulunacağız 21 gün boyunca Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalışır. Fiziksel olarak da bir enerjinin geldiğini hissedersiniz. Ayrıca enerjiler bilinçaltınızın en derinliklerine kadar işleyerek istediğiniz şeyleri hayatınıza çekmenizi engelleyen olumsuz kayıtları da arındırır ve şifalandırır.
Enerjilere inanıyorum, fakat şöyle bir soruda aklıma geliyor. İnsanın niyetlerinin yerine gelmesini sağlayan Allah değil midir?
Elbette her şeyin sahibi ve kaynağı Allahtır. Ama bu dünyada her şey sebepler zinciri ile meydana gelmektedir. Şöyle bir örnekle açıklık getireyim; Nasıl ki hasta olduğunuz da doktora gidiyorsunuz. İsmini bile zor telaffuz ettiğiniz yabancı bir firmanın çıkardığı ilacı kullanıyor ve şifa buluyorsunuz. Ben doktora da gitmem, ilaçta kullanmam. Kaderimde ne varsa o olsun. Öleceksem öleyim, kalacaksam kalayım diyor musunuz? Elbette demiyorsunuz. İşte enerjilerde sizin fiziksel ruhsal arınmanız ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için Oldukça etkili bir araçtır.
Bu çalışmaya katılmayı çok istiyorum. Fakat işim gereği 21 gün içerisinde değişik illere gitmem gerekecek bu durumda nasıl katılabilirim?
Çalışmaya katılmaya başladığınızda bulunduğunuz ilden işiniz gereği yada başka bir nedenle başka bir ile gittiğiniz de bu 21 gün içerisinde bize SMS ile ya da arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bilgilerinizi ona göre güncelliyoruz. Kaç defa yer değiştirirseniz ona göre bilgi vermeniz yeterlidir. ÖRNEĞİN; bu akşam Ankara dan katılacağım sonra, İstanbul'a geçtiğinizde de bu akşam da İstanbul'dan katılacağım şeklinde bizi SMS ile bilgilendirmeniz yeterlidir.
21 gün boyunca her gün ayrı bir odaya çekilip katılmam mı gerekiyor?
Tabi ki öncelikle acil bir işiniz çıkmadığı müddetçe yukarıda bizim belirttiğimiz gibi katılmanızı öneriyoruz. Bir işiniz çıktığında ise her nerede olursanız olunuz niyetlerinizi yaparak katılabilirsiniz. Yolda yürüyor bile olsanız. Enerjiler hem fiziksel hem ruhsal boyutta çalıştığı için size kesinlikle ulaşacaktır. Biz sizin bilgilerinizi alacağız kayıt esnasında ve ona göre enerji gönderiminde bulunacağız zaten. Diğer günlerde ise bizim belirttiğimiz şekilde katılmaya devam edersiniz. Çalışma saati geldiğinde bizden gelen enerjiyi kabul ettikten sonra kendi niyetlerinizi de yapar sonra da ne iş yapıyorsanız ona devam edebilirsiniz. BU SADECE ACİL DURUMLAR İÇİNDİR MÜSAİT OLDUĞUNUZ MÜDDETÇE BİZİM BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE KATILMANIZ ÖNERİLİR.
Bu çalışmaya katılabilmek için evimde internet olması gerekiyor mu?
Evinizde internet olmasına gerek yoktur. Enerji gönderimi için internete ihtiyaç yoktur.
Bu enerji çalışmasına katılabilmek için önceden başka bir enerji uyumlaması almış olmam gerekiyor mu?
Önceden herhangi bir enerji uyumlaması almış olmanız gerekmiyor. Önceden almış olanlarda almayanlarda katılabilir. Bu çalışmada 21 gün boyunca enerji bizim tarafımızdan gönderilecek siz kabul eden konumunda olacaksınız.
Uzaktan enerji gönderimi mümkün müdür?
Uzaktan enerji gönderimi pekala mümkündür.

Bu soru yıllardır duyduğum bir soru olmuştur. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan enerjiyi denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan bilgilerimiz arasına kabul etmemizdir. Örneğin, dişinizle ilgili bir problem olsa dişçiye gidersiniz değil mi? Dişiyle ilgili problemi olanın marangoza gittiğini hiç duyan oldu mu? Olmamıştır elbette. Reiki konusu ile ilgili bilgi edinirken de Reiki enerjisini hiç kullanmamış bilmeyen kişilerin yorumlarına değil uzmanın sözlerine kulak vermekte yarar vardır. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.)

İlk defa böyle bir çalışmaya katılacaklar hiç denemedikleri için bilemeyebilirler sadece. Bunu bilmenin yolu da katılıp görmekten geçer.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan enerji gönderimini anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Ve her şey niyet ile başlar. Enerjiler niyetiniz ne ise ona göre çalışır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...