Cazibe-Çekim Reikisi

Bu enerji sizin cazibe-çekim alanınızı yükseltecek ve hayatınıza çekmek istediklerinizi kolaylıkla çekebileceksiniz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanları 21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisine HEDİYE olarak alıyoruz.

Bir Kişiyi "Çekici" Yapan Nedir?

Çekim Reikisi, önünüze yeni fırsatlar ve olumlu şeyler getirecek “başarı aurası” oluşturmak için tasarlanmış, oldukça kolay kullanımı olan bir şifa sistemidir.

Çekim Reikisi, Reiki ile yeni tanışanların bile kullanabilecekleri şekilde tasarlanmış kendine özgü bir Reiki Sistemidir.

Çekim Reikisi sistemini iki şekilde kullanabilirsiniz:

Birincisi; “kişisel manyetizmanızı” yükseltmenize yardımcı olacak enerji sistemi olarak kullanılabilir . Bu eğitimler, daha çok bu kişisel keşif üzerine yoğunlaşmışlardır, buraya dahil edilen süreçler başkalarına da öğretilebilir.

İkincisi ise; Reiki Şifa Enerjisinin özel bir formu olarak Reiki Uygulayıcıları tarafından başkalarına yardımcı olmak için kullanabilirler. Eğer bir Reiki Uygulayıcıysanız, reiki Sembollerine ve nasıl çalıştıklarına aşinasınızdır. Yapmanız gereken tek şey Müşterilerinize (istemciye) Çekim Reikisi Enerjisini verebilmek için Şifa seanslarınızda Çekim Reikisi sembollerini kullanmaktır.
Eğer Reikiye tamamı ile yeni iseniz, bu sistemde odaklanacağınız nokta kendi üzerinizde çalışmak olmalıdır. Seviye 3 ün sonunda açıklandığı gibi başkalarını tedavi etmek veya inisinasyon verme konusunda endişelenmeyin.

Çekim Reikisi, şifa enerjisinin bir formudur ve bu enerji ile çalışarak siz, kendinizi şifalandırma ve kişisel titreşiminizi yükseltme üzerinde çalışıyorsunuz.

Bu sistem, istenen sonuç elde edilene kadar düzenli olarak uygulandığında en iyi etkisini gösterir. Yani çalışmaya devam!

Çekim Hakkında

Çoğunuz “Çekim Yasası” na aşinasınızdır. Bu yasa basitçe dışarı ne verirsen onu geri alırsın demektedir. Bu nedenle, dışarı pozitif enerji titreşimler yayarsanız(gönderirseniz), hayatınıza da pozitif şeyler gelecektir. Negatif enerji yayarsanız, karşılık olarak alacağınız negatif /olumsuz şeylerdir.

1. Enerjiniz ne kadar iyi olursa, sizin olaylara ve hayata tepkileriniz de daha iyi olacaktır ve daha iyi sonuçlar olacaktır.

2. Yaratıcı veya Evren, nasıl ifade etmek isterseniz, negatif bir alanda olsanız bile sık sık pozitif şeyler verecektir. Buna “lütuf” denir.

3. Bazen kendimize negatif şeyleri çekmekten daha çok zaten varolan pozitif şeyleri bloke ediyoruz.

4. Genel olarak, bir başkasının özgür iradesiyle çakışmadığı sürece ne istersek elde edebiliriz.

Bu kursta, “enerjin daha iyiyse, daha iyi sonuçlar olacaktır” fikrine odaklanacağız.

Çekim yasası ile ilgili inandığınız ne olursa olsun, Ben hepimizin negatif blokajlarımızı temizleyerek, istek ve niyetlerimize pozitif olarak odaklanmamızın tazahür için en iyi yol olduğuna inanıyorum.

ÜÇ SEVİYE

Bu kurs üç seviyelidir. Bu birinci, temel seviyedir. Her seviyenin ilişkili bir teması vardır.

Seviye 1 – İNANÇ

İnanmanın ne olduğuna ve inançlarımızın bizim gerçekliğimizi nasıl etkilediğine bakacağız.

Seviye II – NİYET

Bu seviyede niyetimizin ne olduğu konusunda çok net hale geleceğiz. Bu tezahür sürecinde hayati bir adımdır.

Seviye III – ÇEKİM

Bu son seviyede, önceki iki seviyede öğrendiklerimizi alıp bunları kendi çekim stratejimize entegre edeceğiz.

Her seviyede size Çekim Reikisi enerjisini aktive etmek için 3 şifa sembolü verilecek. Her seviyenin 3 sembolü zihin, beden ve ruha karşılık gelecektir.

BİR KİŞİYİ “ÇEKİCİ” YAPAN NEDİR?

Bir kişiyi çekici yapan nedir? Bu arada Çekici dediğimde Fiziksel çekicilikten bahsetmiyorum. Demek istediğim, bir kişi bir odaya girdiğinde odadaki insanların farkettiği o özel kıvılcıma veya o özel “şeye” sahip olmaktır. Bu “manyetik kişilik” veya “başarı aurası”dır.

“X faktörü” ile ilgili hatırlayacağınız ilk önemli nokta:

Çektiğiniz şey her ne ise, bu konuda en yetenekli veya en iyi olmanız gerekmez.

Başarılı aktörler mutlaka en yetenekli aktörler değillerdir. İyilerdir, ama her zaman onları ayıran bir şey vardır. Sizde onlara bakma isteği ve ister sahnede ister ekranda onları seyretme isteği uyandıran bir şeyler vardır.

“X faktörü” yaymanız sizin ne kadar güzel olduğunuzla veya ruhsal olarak ne kadar gelişmiş olduğunuzla ilgisi yoktur.

Bu çok önemli bir nokta! Bunu düşünün! Bu çok büyük başarılar elde etmiş ama sonuçta bir sürü problemin içine düşmüş bu kadar çok ünlü olduğunun nedenini açıklamaktadır! Onlara başarıyı getiren “X faktörü” ne sahiptiler ama onlara iç huzuru ve mutluluğu getirecek kendi iç dünyaları üzerinde çalışmadılar.

Şimdi artık çekimin “sır”rını biliyorsunuz.. Bunun, sizin ne kadar akıllı, yetenekli veya güzel olduğunuzla hiçbir ilgisi yok. Artık bunu gerçekleştirmek için enerjiyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu da bu kursun amacıdır – Yeni fırsatlar, insanlar ve tüm isteklerinizi getirecek olan “başarı aurası” ve ”manyetizma”yı çevrenize yaymanız için size yardım etmektir.

Yeni keşfettiğimiz gibi, “x faktörüne” sahip olmanın, sizin sahip olduğunuz zekanızla veya içsel güzelliğinizle hiçbir ilgisi yoktur. Ama o insanların sahip oldukları ortak nokta kendilerine olan güçlü inançlarıdır! Yıldız olduklarına inanırlar! Çok fazla parayı hakettiklerine inanırlar! Şöhret ve servete sahip olabileceklerine inanırlar!

”Başarı aurası”na sahip olmanın en önemli adımlarından ilki, basitçe kendinize inanmanızdır. İkincisi ise sizin için istediğiniz herşeye sahip olmanın mümkün olduğuna inanmanızdır.

Yapılması en zor olan şeylerden birisi, parlak bir gelecek inşa etmeye çalışırken, geçmişin negatifliklerini göz ardı etmektir. Çekim Reikisi size yardım etmek için burada, geçmişin negatif etkilerinden kurtulmak için enerjiyi kullanmak, auranızı güçlendirmek, ve kendinizi milyonlarca dolar değerinde hissetmenize yardımcı olmak. (Banka hesabınız teknik olarak size sadece 100 Dolar ettiğinizi söylüyor olsa da).

Kendimizi Suçlamaktan, Kendimize İnanmaya Geçiş!

Hayatınızdaki şeylere daha olumlu bakmanın daha pozitif yolu nedir?

Haketmeyin – Sadece İnanın!

Bu çok büyük ve hatırlanması önemli olan bir ayrım noktasıdır.

Çekim Reikisi enerjisiyle çalışmak kendinize inanmanızla ilgili ve hayatınıza güzelliklerin akmasıyla ilgili blokajlarınızı otomatik olarak temizler.

Şimdi auranıza bakacaksınız ve onu ileriye doğru en büyük “enerjik” adımı nasıl atacağınız konusunda geliştireceksiniz.

Çekim Reikisi ile çalışırken, dünyaya yansıttığınız auranız üzerinde çok yoğun çalışacağız.

Aura okumayı öğreneceksiniz,

Hangi rengin ne anlama geldiğini çözeceksiniz,

Auranızı temizlemenin Hızlı ve Kolay bir Yöntemini öğreneceksiniz,
 

Üç seviyeden oluşur. Her hafta bir seviye uyumlaması yapılır. Üç haftada tamamlanır.1.Seviye Uyumlama Ücreti 2000 TL + KDV
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

2.Seviye Uyumlama Ücreti 2000 TL + KDV
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

3.Seviye Uyumlama Ücreti 2000 TL + KDV
Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla Başlar.

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz..

Sosyal Medya Hesaplarımız