Anti Depresyon Reiki

Antidepresyon reiki, şifa için, sizi yüksek benliğiniz ve ruhunuz ile bağlar. Bu sistem, depresyona yol açacak fiziksel ve hormonsal nedenleri dengeleyerek, vücudunuzu, aklınızı ve ruhunuzu iyileştirmeye çalışır. Aynı zamanda, duygusal depresyona sebep olabilecek sorunların da iyileşmesine yardımcı olur ve depresyona sebep olabilecek herhangi olumsuz bir titreşimi serbest bırakmak için zihinsel enerjinizi yükseltmeye yardımcı olur. Antidepresyon Reiki’nin sevgisi ve depresyona giden karanlık yolu aydınlatan ışık enerjisi, ruhunuzun yüksek frekanslı enerjisini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur ve size daha çok umut verir. Bu enerjiler mükemmeldir ve oldukça şifa vericidir. Bu uyumlamayı aldıktan hemen sonra daha aydınlanmış, güçlenmiş hissedebilirsiniz ve istediğiniz zaman da enerjilerinizi çalıştırabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle, hepimiz hayatımızın bir döneminde bir çeşit depresyon yaşadık. Genellikle bu durum hormonsal bir dengesizlik sonucu ortaya çıkabilir, örneğin menopoz durumunda olduğu gibi veya tiryakilik ya da uyuşturucu-alkol bağımlılığı sonrası ortaya çıkan kimyasal dengesizlik sonucu veya daha sık olarak, Bi-polar (Manik Depresyon) gibi akıl rahatsızlıkları sonucu..
Ve hatta, normal yaşantımız içerisinde, bir olayın, durumun, meydan okumanın sonucu, beklenmedik şekilde ortaya çıkan depresyonun daha sık belirtileri vardır. Bu depresyon formu, daha çok antidepresan ilaçlar ile tedavi edilen şeklidir.

Son depresyon formundaki problemde, ilaçlar sadece geçici olarak semptomları tedavi eder. ilk etapta depresyona sebep olan ana durum hala orada durmakta ve saklanmaktadır. Ve uzun bir süre kullanılan antidepresanlar, duyguları köreltir böylece birçok yaratıcı insan, üretmek için onlara ilham veren bu duyguları artık yaşayamaz hale gelirler. Duyguların ve hislerin donuklaşması, ilaç tedavisinin semptomlarıdır. Daha da kötüsü, uzun süre ilaç kullanmak, bedeninizi artık dopamin ve serotonin üretemez duruma getirir. Bu durumda, antidepresanlar hayal edeceğinizden daha fazla zarara sebep olabilir.

Bir kişi depresif hissettiğinde, olumsuz ve yanlış düşünce formunda duygusal bir tepki dile getirirler. Bu da, depresyonda olan kişinin aşırı üzüntü, eksiklik, kaybolmuşluk duygusu ve güçsüzlük düşünceleri ile boğulduğu anlamına gelir.

Antidepresyon Reiki enerjileri, yaratıcı kaynak enerjilerini sonsuz zekanın üzerine çekerek, sağlıklı olmayı tezahür ettirir ve depresyonu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Bu enerjiler, kasvet ve kıyamet senaryoları ile dolu olumsuz yanlış düşüncelerden sizi temizleyerek, olumlu düşüncelere yönlendirmek için yardım etmeye çalışır. Bu enerjilerle çalışmak size mutluluğunuzu güçlendirme hissi getirecek ve düşüncelerinize netlik kazandıracak, böylece olumlu yönde odaklanabileceksiniz.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...