Güzellik Reikisi

Güzellik Reikisi, özellikle insanın kişilik(içgüzellik) yönüne temas eden yeni bir Reiki Sistemidir. Güzellik Reikisi, yüksek frekanslı enerjisi ile, vücudun tüm katmanlarındaki titreşimleri ile etkileşime girer. Tüm katmanlardaki negatif enerjileri temizlemek için görev yaparak, özellikle kişiliği etkileyen, duygusal tabakada etkin bir şekilde çalışır. Duygusal, zihinsel, fiziksel olarak bütünsel bir güzelleşme için hizmet verir.

Güzellik Reikisi, uygulama şekilleri ile oldukça basit yöntemler içerir. 3 Seviyede öğrenilen bu sistemde sembol kullanılmaz. 1. ve 2. Seviye uyumlamaları art arda tek seansta yapılabilir.3.seviye mutlaka ayrı bir seans olarak yapılmalıdır.

1.Seviye :

Bu uyumlama ile, vücut katmanlarındaki negatif enerjiler temizlenerek, Güzellik Reikisi enerjileri erişilebilir hale gelir.

2.Seviye :

Bu uyumlama ile, Güzellik Reikisi enerjileri katmanlara iyice adapte olarak, titreşimi (ilk seviyeye göre yaklaşık 3kat) artar, böylelikle 3. seviyeye hazır hale gelinir.

Bu uyumlama aynı zamanda extra uyumlamalar olan; İÇ BARIŞ REİKİSİ, KENDİNE GÜVEN REİKİSİ, BAŞARI REİKİSİ ve İLİŞKİLER REİKİSİ’ni de içerir. Güzellik Reikisi2.Seviye Uyumlaması içerisine eklenen bu özel Reiki Sistemlerinin de yine basit uygulama yöntemleri vardır.

3.Seviye :

Bu uyumlama ile, Güzellik Reikisi enerjileri, katmanlara iyice adapte olarak, enerji titreşimi (ilk seviyeye göre yaklaşık 9kat) artar, bu nedenle önceki seviyelere göre daha bariz hissedilir.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarBu uyumlama aynı zamanda extra uyumlamalar olan; DUYGUSAL TRAVMA REİKİSİ, BLOKAJ KALDIRMA REİKİSİ, İNSAN DENGELEME ve PARADİGMA REİKİSİ’ni de içerir.

Bu seviye, sistemin Master&Teacher (Usta&Eğitmen) seviyesidir. Bu seviye ile, başkalarına da Güzellik Reikisi’nin her seviyesini uyumlayabilir ve öğretebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...