Derin Şifa Reikisi

Derin Şifa Reikisi, enerji bedenimizdeki eski, gömülü yaralar üzerinde derinlemesine çalışan özel bir sistemdir. Bu sistem, aura katmanlarının derinliklerine nüfuz ederek, acı veren ve uzun zamandır unutulmuş olan bu alanlarda çalışacak bir enerjidir. Bu, mümkün olan en az miktarda stres ve travma ile iyileştirecek olan yeterince güçlü ve aynı zamanda nazik bir enerjidir.

Bir çok insan yaşamını, geçmişin yaralarını taşıyarak sürdürüyor. Enerji bedenlerinin derinliklerinde saklı geçmiş travmalar ve hayal kırıklıklar kalıntıları ile birlikte. Bu derin yaraların çoğunun orada olduklarının farkında bile değilllerdir. O yaralar bedenin hafızasında öyle bir yer etmişlerdir ki, bazen sebepsiz yere ve hasta olunmamasına rağmen o bölgede acı hissedilir.

Bu derin yaralar, çocukluktan kaynaklı olabileceği gibi, doğada ve evrende olan bitenden ya da DNA kodlarından kaynaklanıyor da olabilir. Gerçekten bu derin yaraların nereden geldiği ve ne hakkında olduğunun hiçbir önemi yok. Bütün bu konuları temizler ve zihin/beden sisteminden negatif yükleri serbest bırakır
Derin Şifa Reikisi bu yaraları iyileştirmeye çalışır. Standart bir Reiki oturumunda, yüzeye yakın üst tabakalardan başlayacak çalışır, ancak Derin Şifa Reikisi bunun tersini yapar.

Çünkü, Derin Şifa Reikisi yüzeysel konular ve acilen iyileşmenin ihtiyaç duyulduğu konular üzerinde çalışmaz. Bu nedenle, istemci üzerinde ani bir etki ya da bunun dışındaki değişimler kolay görünür olmayabilir.

Ancak, üst katmanlardaki düzenli şifa uygulamaları ile istemci üzerinde uzun ömürlü ve kalıcı bir iyileşmeye yol açacaktır.

Bunun yanında, Derin Şifa Reikisi, Reiki Masterların kullandığı araçların çok güçlü bir parçasıdır. Sistem tek başına kullanılabileceği gibi başka Reiki sistemleri ile birlikte de uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Enerjiyi etkinleştirmek için, basit bir şekilde niyet ya da sembol kullanılır. Geçmişte gömülü bu derin yaraları şifalandırmak için bunların ne olduklarını bilmeniz gerekmez. Birlikte iken ya da uzaktan uygulanabilir. Kendine şifa için de mükemmeldir.

Derin Şifa Reikisi ve Fizik Beden

Pek çok derin yaralar fiziksel bedende enerjisel matrisin parçaları olarak tutulur. Derin Şifa Reikisi, ayrıca fiziksel hastalıklara da yol açan bu hücresel blokajları temizlemek üzerine de çalışır. Derin Şifa Reikisi özellikle Zihin-beden egzerizleri ile bağlantılı olarak güçlü bir şekilde kullanılır. Tedavi edici masajlarda ve zihin gevşetme çalışmalarında büyük bir tamamlayıcıdır. Bunlar vücudun derin hücrelerinde sıkışmış blokajları dışarı atmaya(serbest bırakmaya) yardımcı olur. Çoğu kişi bu hücresel tıkanıklıkların nerede olduğunun ya da var olup olmadığının farkında bile değillerdir. Bir kişi ömür boyu stresle yaşayabilir ama buna alıştığı için bunu normal hisseder. Fizik bedendeki eski, derin, hücresel yaralar dışarı atılarak yeni bir iyileşme süreci başlar.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...