Fülhorn Reiki (Dileklerinizin Yerine Gelmesi İçin)

Dileklerinizin yerine gelmesi için etkili bir enerjidir. Ayrıca güzel hissedilen bir enerjisi vardır.

Her insanın bolluk bereket içinde yaşamaya hakkı vardır. Ancak çoğu zaman olumsuz düşünceler, çeşitli blokajlar/tıkanmalar, karma tıkanmaları veya hayat telaşı buna engel olabilir. Bu demek değildir ki, hayatını kısıtlı veya yoksulluk içinde yaşaman gerekiyor. Bu enerjiye uyumlanma sayesinde ve tabi ki de olumlu yönde değiştirilmiş düşünceleriniz ile mümkün. Çünkü her uyumlamada yüksek titreşimli frekanslarla bağlantıya geçiliyor ve tahmin edilemeyen şeyler mümkün olabiliyor. Bolluk, bereket zenginlik ve çeşitli dileklerinizin oluşumuna ulaşılıyor ve bunun keyfini yaşıyorsunuz.

Füllhorn sistemine uyumlama ile zenginliği ölçülemez olan Fortuna ile bağlantıya geçilir.

Ne kadar çok ve sıklıkla bu sistemi kullanırsanız, o kadar kolay dilekleriniz gerçekleşir. Başarısını hızlı bir şekilde gözle görmek için, küçük dileklerle başlanması önerilir. Küçük dileklerle başlamak çok kısa zamanda, hızlı başarı sağladığını gösterecektir. Küçük dileklerle başlamak tabi ki illa şart değildir. Sadece küçük başarıları kısa zamanda görmek güzeldir ve böylece her dileğinizin gerçekleşebileceğini öğrenmiş olacaksınız.

Başarılı bir şekilde bu sistem ile çalışmak için; dilediğiniz şeyi, nesneyi, durumu...(ihtiyacınız olan her ne ise) imgeleyin, hayal edin. Ne kadar çok ve ne kadar net bir şekilde dileğinizi imgelerseniz, o kadar çabuk dileğiniz gerçekleşecektir.

Dileğinizi imgelerken detayları ile imgeleyin, rengi nedir, ona sahip olduğunda neler hissediyorsun... Dileğinizi isterseniz çizebilirsiniz veya dergiden, gazeteden vs. kesebilir, dileklerinizi bir deftere yapıştırabilirsiniz. Böylece dilek günlüğü oluşturmuş olursunuz ve zamanla gerçekleşmiş dileklerinizi oldu diye işaretleyebilirsiniz.

UZAKTAN UYUMLAMA İLE YAKINDAN UYUMLAMA ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR

Konu enerji olunca uzak yakın kavramı kalmaz. Enerjiler zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar ve her şey niyet ile başlar.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil: 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...