İlahi Saflaşma Uyumlaması

İlahi saflaşma (Göttliche Neuausrichtung™) enerjisinin, omurganın kronik ve akut hastalıkları üzerinde ayrıca alerji, kanser, kan basıncı ve diyabet gibi pek çok hastalık üzerinde kanıtlanmış iyileştirici etkileri vardır. Tüm seviyelerde etkili bir şekilde çalışır. Omurgada biriken karmik blokajlar dahil tüm tıkanıklıkları çözerek sağlıklı bir enerji akışı sağlar. Tüm hücrelere kendisini onarıp yenileme bilgisi yüklenerek aktif edilir. Tüm beden temizlenip düzene girme, yeniden hizalanma surecine girer. Omurga doğrultma sonrasında vücudun tüm fonksiyonları geri yüklenir ve ilahi saf yaratılış ayarlarına geri döndürülür. Organlardaki cıva gibi zararlı ağır metaller ve zehirler temizlenerek atılır, tüm vücut saflaştırılır.

Bu enerji sadece fiziksel seviyede çalışmakla kalmaz ayrıca aile ortamında ve ikili ilişkilerinde iyileşme hissedilir, yaşanan krizlerde düzelmeler görülür, zihinsel fonksiyonlar gelişir, duygusal çatışmalar iyileşir, ekonomik problemler çözülmeye başlar, ruhsal titreşim seviyesi yükselir, hayatın her alanında hissedilir bir ilahi düzen hakim olmaya başlar. “İlahi saflaşma enerjisi uyanış için gereken ruhsal gelişim sürecinde ve gelişim için uygun DNA yapısının oluşumunda yardımcı olur.”

Sadece sağlıklı bir vücut sağlıklı bir zihin yaratır!

Günümüzde çocuk, genç ve yetişkinlerin yaklaşık %70'ten fazlası kas iskelet sistemi sorunları yaşamaktadır. Karmaşık sinir aktarımlarının bulunduğu omurgamız bu sorunlardan dolayı uzun süre dik durmadığı zaman spinal sinirlerdeki enerji akışı bozulur ve çakralarda blokajlara neden olarak çeşitli hastalıklara yol açar.

Her şey omurgayla bağlantılıdır

Omurgadaki kayma ve bükülmelerin insanların bilinci üzerinde büyük etkileri vardır. Bu etkilerden dolayı zamanla organlar ve organların kontrol merkezleri arasında tıkanıklıklar ortaya çıkmaya başlar.
Bu enerji yardımıyla ruhsal durumumuz düzelir, açığa çıkaramadığımız saklı kalmış karmik blokajlar, bilinçaltındaki ters düşünce kalıpları ve hayata karşı yanlış bakış açımızla oluşan tıkanıklar çözülür ve enerji akışı tekrar serbest kalır. Kalça ve omurgadaki eğrilik olabildiğince düzelir ve yenilenmeye baslar. Başlatılan iyileşme süreci fiziksel bedeni, sübtil bedenleri ve ruh sistemini de kapsar böylece bir bütün halinde yeniden ayarlanma gerçekleşir. Bacaklardaki ve omurilikteki eğiklerde gözle görülür bir düzelme sağlanır.

İlahi saflaşma enerjisi ile iyileşebilen bazı dengesizlikler;

1. Migren / Baş ağrıları
2. Baş dönmesi / Denge sorunları / Kulak çınlaması
3. Boyun ağrısı / Boyun sertliği
4. Omuz ağrıları
5. Sürekli kas ağrıları
6. Lumbago / Hexenschuss
7. Bel fıtığı / Diskusherni
8. Sinir sıkışması
9. Kalça eğriliği
10. Bel ağrıları
11. Diz ağrıları / Diz artrit
12. Kronik yorgunluk
13. Uyku sorunları
14. El ve Ayaklarda soğukluk
15. Kalp ritim bozukluğu
16. Tansiyon rahatsızlığı
17. Alerji ve astım
18. Sindirim bozuklukları
19. Boyun ve eklem rahatsızlıkları
20. Boyun hareket ettirememe ve tutulmalar
21. Skolyoz
22. Dikkat Eksikliği
23. Siyatik
24. Bacak uzunluğu farkı


UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...