Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme

İnisiyasyonda, Ruh bağlantısı yapılıp Üçüncü Göz açılır ve açıkça psişik mesajlar almaya başlarsınız. Bu uyumlanma, sezgi yeteneğini geliştirir ve içgüdülerinizi yükseltir.

Sadece vizyonlar (Duru görü) değil, aynı zamanda duru siti ve / veya psişik mesajları alabilirsiniz. Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme, enerji alanında ilahi mesajları almayı engelleyen olumsuzlukları temizler. Bu auranızı
her zaman parlak ve canlı tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda dışarıya psişik çalışmalar yaparken Auranızı koruma altına alır. Bu psişik yeteneklerinizi geliştirmek için Meleklerden ve Göksel Rehberlerden gelen mesajları almanız için enerjisel bir kanal açan harika bir sistemdir.

Üçüncü Gözlerin üstünde ve kaşların arasında yer almaktadır. Üçüncü göz ne kadar aktifse o kadar aşağıdadır ancak Fizik gözlerin hizasındayken tam bir açılım gerçekleşmiştir.
Bu alan ile ilişkili Renk genellikle lacivert veya mordur. Üçüncü Göz vizyonları ve diğer mesajları almak için en muhtemel alanlarından biridir. Gelen mesajlar, üçüncü göz üzerinden farklı şekillerde algılanır. Genellikle Rehberler ve melekler ile iletişim kuracak olan üçüncü gözdür. Üçüncü göz, ruhsal mesajlar, uyarılar ve ışığın yüksek varlıkları iletişim için bir portal gibidir. Üçüncü Göz üzerinden iletileri (mesajları) içsel olarak hissetmek ya da biri size sesleniyormuş gibi algılayabilirsiniz. Bağırsaklarınızda bir gerginlik hissettiğiniz zaman, içgüdüleriniz sizi uyarıyor demektir. - Bu doğru bir karar değil, doğru bir hareket değil- Sakın!. Fakat bundan sonra gelen mesajları anlamaya dikkat etmelisin. Dikkat nerede ise orası gelişir. Genellikle çoğu kişi bu gelen mesajları görmezden gelir ve sürekli aynı hataları yaparlar. Ve içgüdüleriniz genellikle sizi hangi insanlardan uzak durmanız gerektiği konusunda da uyarır. Bu gerginlikleri boğazınızda, dişlerinizin kenetlenmesinde ya da mideniz veya karnınızda bulantı şeklinde hissedebilirsiniz. Bunların hepsi bir kişi ya da bir şey için uyarıdır size. Bu sizin kaynağa olan doğal bağlantınızın sonucu, size yardımcı ve koruyucu... İçgüdüleriniz size olumlu şeylere karşı rehberlik ederse, Bunun hissedilişi de baş döndürücü güzellikte, heyecan verici olur. Sezgiler sıklıkla üçüncü gözünüz aracılığı ile de gelir. Ve bu daha inatçı ve ısrarcı bir mesaj olarak hissedilir. Siz olasılıklara gözünüzü açtıkça ve yolu takip ettikçe Sezgileriniz size rehberlik edecek. Daha çok size pozitif olarak yol gösterecek ve size sunulan fırsatlar için her zaman itici güç olup sizi harekete geçirecektir. Bunun yanında sezgileriniz sizi olumsuz ve tehlikeli durumlar için uyararak da yardımcı olacaktır, fakat bunu yaparken size ya daha uzun ama pozitif bir yol sunar ya da başka bir yol gösterir.

İçgüdüleriniz ve Sezgileriniz, sizin en yüksek hayrınıza koruma ve rehberlik için birlikte hareket ederler. alabilirsiniz. Daha önce ona dokunmuş ya da orada yaşamış birileri ile ilgili.

Üçüncü gözünüz, diğer canlıların, kristallerin, bitkilerin, hayvanların ve diğer insanların enerjilerini hissetmenize yardımcı olur. Dünya da bir canlıdır ve kendi enerjilerini dışarı yayar.

Üçüncü gözünüz tüm canlılardan yayılan bu enerjileri alır ve sizin anlayabileceğiniz mesajlara çevirip size iletir. Tek yapmanız gereken, artık dikkatinizi bunlara çevirmek.

UYUMLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Uyumlamalar bir kere yapılır. Hangi gün hangi saat uygunsanız randevulaştık ÇALIŞIYORUZ. Sadece SİZİN üzerinizde yapılır. Uyumlamadan sonra bu enerji sizde de çalışmaya başlar bir ömür boyu yok Olmaz. Ellerinizin içinden avuç içlerinizden şifa ENERJİSİ akmaya başlar. Kullanım dosyalarını ve sertifikanızı mail adresinize göndereceğim. Kullanım dosyalarına göre kendi kendinize kullanmaya başlayacaksınız. Dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz. Bir ömür boyu yok Olmaz. Kendi kendinize dilerseniz başkalarına da kullanabileceksiniz.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Usui Reiki 20. Işık Aşama Grandmaster Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...