49 Melek Sembolü Uyumlaması

49 Melek Sembolü; kadim bilgilerden günümüze gelmiş olup, kullanımı kolay ve etkilidir.

Bu inisiyasyon ile; 8 tanesi Baş melek sembolü olmak üzere, toplam 49 Melek sembolü ve bu sembollerin anlamlarına uyumlanılır.

Her bir sembolün, yaşamın farklı alanlarında yardımcı olması için sunduğu güçler vardır. Bir sembol aktive edildiğinde hem sembolün enerjisi hem de sembolün temsil ettiği Melek ile çalışılır.

Sembollerin Çalıştığı Alanlar:

İnanç ve Güven
Sevgi ve Öz Sevgi
Dinlenme ve Rahatlık
Temizlik ve Açıklık
Fazilet ve Güç
Değişim ve Dönüşüm
İyimserlik ve Güzellik
Yön ve Amaç
Öz Değer ve Güvence
Olgunluk ve Bilgelik
Güvenlik
Yaratıcılık ve Öz Yansıma
Karar ve Yeniden Yönlendirme
Aşk ve Koşulsuz Doğa
Işık ve Gerçeklik
Yaratıcı Bilgelik
Refah ve Doluluk
Sorumluluk Duygusu
Ruhsal Uyanış
Aşk ve İlişkiler
Azim ve Gerçekleştirme
Sonuç ve Sipariş
Bilgi ve Kabul
Geri Dönen Düşünceler ve Çözümleri
Ruhsal Güç ve Dönüşüm
Yenilenme ve Gelişme
Ölüm ve Yeniden Doğuş
Sabır
Materyal İşler
Cesaret ve Azim
Ortak İnsanlık
Bağımlılıktan Kurtulma
Yaratıcı Sözcük
Eski Bilgi
Enerji ve Başarı
Serbest Bırakmak
Bütün Sevgiler
Çözüm
Merhamet
İlahi Güç
İlahi Bilgelik
Baş Melek Mikail ( Michael )
Baş Melek İsrafil ( Raphael )
Baş Melek Cebrail ( Gabriel )
Baş Melek Uriel
Baş Melek Jophiel
Baş Melek Chamuel
Baş Melek Zadkiel
Baş Melek Metatron

49 Melek Sembolü Uyumlaması ardından; bu sembolleri 3. Gözünüzde imgeleyebilir ve sembollerle bağlantılı Melekleri çağırabilir ve sembollerin enerjileri ile çalışabilirsiniz.Semboller ellerle havaya ya da çakraların üzerine çizilebilir. Sembolleri renkli bir yazıcıdan çıkartarak evimizde, çantamızda, yastığımızın altında bulundurabiliriz.

Birebir ya da uzaktan şifa çalışmalarında ister tek başına, istenirse de diğer şifa sistemleri ile birlikte kullanılabilinir.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.

Uzaktan uyumlama yapılır. Uyumlamadan sonra bilgi ve kullanım dosyaları ve sertifikası mail adresinize gönderilir.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Bu enerji uyumlamaları neden ücretli ?

Enerji uyumlamalarının bedeli hiç bir şekilde olamaz. Bir ömür boyu insanı şifalandıran,bilinçaltınızı arındıran, sizin yüksek titreşimli frekanslarla bağlantınızı yapan bu enerji ile bedelini teraziye koyup tartma ya da dengeleme imkanı yoktur. Bedel olarak alınan ücret sadece emeğin karşılığıdır. Ayrıca bu çalışmaları sizlere ulaştırırken bizlerinde masrafları olmaktadır. Bu çalışmalara büyük emek verilmekte ve büyük zaman harcanmaktadır. Reikinin en büyük üstatlarından Bayan Takata'dan bu yana bir ücret alınmaktadır. Evrende bir alıp verme döngüsü vardır. O dengeye uyulmadığında taraflardan birine haksızlık yapılmış olur. Taraflardan birine haksızlık yapılan bir çalışmanın ruhsal boyutta bir hükmü yoktur.


Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz.

Tırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

Aşağıdaki Hediye Çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...