Melek Bağlantıları

LIGHTARIAN ANGELLINKS (MELEK BAĞLANTILARI)

(Rose Aura, Mikail, Rafael, Uriel, Cebrail)

En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı:

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Baş melekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… Bu beş melek varlık kendilerini, Angel Links (Melek Bağlantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. Angellinks vasıtası ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir.

Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….örneğin eterik alemlere yolculuğunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak!

Sizinle daimi enerjisel bağlantıları vasıtası ile, Seraf Rose Aura ve Baş melek MİKAİL, RAFAELl, URİEL ve CEBRAİLl’in “A – Takımı” saf meleksi niteliklerini yaşamınızın tüm alanlarında cisimlendirirken ve genişletirken melek ilhamı ve desteği sağlayacaklar.

Koşulsuz sevgi için Seraf Rose Aura’nin AngelLink’i:

Serafim olarak adlandırılan Melek Alemlerinin en yüksek seviyesinden, adı Rose Aura olan bir Seraf, insanlığa en saf koşulsuz sevginin meleksi niteliğini yaymak için ileri adım attı. Onun sizinle Angellink (Melek Bağlantisi) bağlantısı vasıtası ile, “koşulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerleştirilir, sizin enerji alanlarınızdan yayılır ve sonra deneyiminizin tüm alanlarına dalgalanır.

Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularında size yardım etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planınızda” çalışıyor olacak…özellikle ben’in ve diğerlerine karşı koşulsuz sevginin genişletilmesinde. Seraf Rose Aura AngelLinks Basmeleklerin enerjisel seviyesine “lightarian giriş kapımızı” temsil eder ve diğer Melek Baglantılarını almak için ön koşuldur.

Dört Baş melek AngelLinkleri (Melek Bağlantıları) :
Rose Aura bağlantınızı aldıktan sonra, Başmelekler Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail ile daha özelleştirilmiş eterik baglantilar yaratmak için ilave AngelLinkler mevcuttur.

Aşagıda Başmelek AngelLinkleri (MelekBağlantıları) ile ilgili bilgi bulacaksınız.

AngelLink’lerin tümü sizin için Melek Alemlerinin üyeleri ile olağanüstü bağlantılar yaratmak için dizayn edilmiştir.İnsanların uzun zamandan beri deneyimlemekte olduğu melek temaslarından daha derin bağlantılar.

Seraf Rose Aura ve Başmelekler ile bu bağlantıların özellikle ince – ayarlı, oldukça yüksek titreşimli ve sürekli doğada olduğunu görüyoruz.Birçok bireyin önceden (zaten) Meleklerle sahip olduğu geleneksel “telepatik ve eterik etkileşimleri”nden çok farklı. Bizimle bağlantıları için bir temel olarak (1) ince – ayarlı, (2) yüksek titreşimli ve (3) daimi olan bu niteliklerle, bu melek enerjileri koşulsuz sevgi, yargılamama, cesaret, sevinç vs enerjisel temaları ile ilgili olarak bizi daha etkin olarak destekleyebilir.

Bu Melek Bağlantılarının her biri sizin ve bu melek varlıkların birlikte daha güçlü şekilde çalışmanızı sağlayan yeni, direkt ve daimi bir bağlantı yaratmak için, enerji alanlarınız içinde çok özel bağlantı kurar.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil: 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme


Detaylı bilgi için sayfanın altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında bulunan hediye çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.


Dört Baş melek Angel Linkleri:

En Yüksek Melek Alemlerinden İlave Rehberlik Bağlantıları Seraf Rose Aura ile ilk AngelLink baglantınızı aldıktan sonra, Baş meleklerin dördü ile direkt ve daimi olarak baglanmanız için “enerjisel giriş kapısı” açılır.Günlük yasamınızın enerjisel deneyimine ilave melek nitelikleri aşılamak için!

BAŞ MELEK MİKAİL’İN MELEK BAĞLANTISI:

Yargilamama temasina odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs vasıtası ile) size yardımcı olmaya odaklanan Mikail, Melek baglantısını sunmak için ileri çıkan ilk Baş melek idi.

Rose Aura Melek Bağlantısı vasıtası ile “kalp bölgesinde melek alevi”nin tutuşturulmasına benzer şekilde, Baş melek Mikail Melek Bağlantısı için olağanüstü bir vizyon aldık. Bu, Mikail’in insanların enerji alanlarına aşılamayı dilediği taç çakranın en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanılan sembol hale’dir (ışık halkası)!. Bu durumda, o yaşamınızın tüm alanlarında yargılamamanın deneyimini kolaylaştıracak eşsiz zihinsel saflığın meleksi bir halesidir. O ayrıca Baş melek Mikail’in sizinle bağlantısının ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatırlatıcısı olarak hizmet eder.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Detaylı bilgi için sayfanın altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan uluslar arası kabul görmüş olan bu işe yıllarını vermiş olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız. Herkes enerji kullandığını söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir.
   
   Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz.
   
   Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz. Ayrıca sayfanın altında bulunan hediye çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.BAŞ MELEK RAFAEL’İN–İSRAFİL– BAĞLANTISI:

Basmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi şifanın aşılanması ile bizi desteklemek için ileri adım attı. Onu “Aydınlatıcı” olarak adlandırıyoruz, çünkü o ayrıca yaşamınızda “yolunuza ışık” getirmenizde size yardım etmek için bir “Melek Işığı Meşalesi” sunuyor! Bu Melek Baglantısı vasıtası ile Rafael’in yardımı ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçınabileceksiniz…V e ayrıca önünüzdeki fırsatları ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceğinize doğru yolunuzu daha iyi aydınlatırken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok doğal olarak gelecektir. Baş melek Rafael’in Melek Bağlantısı ayrıca şifa sürecinizde sizin için destek sağlayacaktır. O, “ilahi şifacı” olarak bilinir ve onun Melek Bağlantısı vasıtası ile, Rafael içinizdeki “ilahi sifacıyı” keşfetmenize yardım eder.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Detaylı bilgi için sayfanın altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında bulunan hediye çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.BAŞ MELEK URİEL’İN BAĞLANTISI:

Baş melek Uriel yaratıcı ifade için yeteneklerinizin canlandırılması vasıtası ile güzelliğin eril yönünü ve minnettarlığın daha yüksek bir hissi vasıtası ile “güzelliğin dişil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelliğin aşılanmasını bize sağlamak için ileri adim attı. Bu Melek Baglantısı vasıtası ile, Uriel düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyde güzelliği ifade etmek için yeteneklerinizi zenginleştirerek size yardım edebilir. O ayrıca bir çok şekillerde sanatsal ifade için yaratıcılığınızı ve ilhamınızı canlandırmaya yardımcı olabilir. Baş melek Uriel ile bu Melek Bağlantısı için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerleştirilen, sizinle bu bağlantının bir hatırlatıcısı olarak hizmet eden “kalp – şeklinde bir armağan kutusu”dur. Kalp bölgesi hem içeriye doğru hem dışarıya doğru güzelliğin ve yaratıcılığın akışı için büyük bir portaldır. Bundan dolayı, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armağan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlık ve yaratıcı ifade enerjilerini tutacağınız yerdir.

Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Detaylı bilgi için sayfanın altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında bulunan hediye çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.BAŞ MELEK CEBRAİL’İN BAĞLANTISI:

Baş melek Cebrail’in odağı sevinç/neşe ve iletişimler üzerinedir ! Bu Melek Bağlantısı vasıtası ile, Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri fark etmek ve deneyimlemek için ve günlük yaşamlarımızda sevincin/neşenin yeni ve heyecanlı seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayırmamızı öğretir. O size “kalbinizin şarkı söylemesini sağlayan” şeyleri bulmanıza yardım edebilir ve sevincin az olduğu görüldüğü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhamınızı sunar. Cebrail ayrıca, İlahi olan için büyük iletişimci (mesajcı) olarak bilinir. Bu nedenle o, dışsal günlük yaşamınızda etkili iletişimler için pratik destek sağladığı kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erişmeniz için içsel yardim edebilir. Mesajcı/iletişimci olarak rolünde, Cebrail ayrıca iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya başlayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çıktı.Hepimizi bir sonraki spiritüel tekamülsel sıçramaya tamamen hazırlamak için. Baş melekler ile bu dört uyumlama – temelli bağlantı herhangi bir sırada ve sizin için uygun hissettiren aralar ile alınabilir. Bunlar, Seraf Rose Aura MelekBağlantısı gibi aynı şekilde başkaları ile paylaşılabilir. Lütfen Rose Aura Melek Bağlantısı’nın Baş melek AngelLinkleri almak için ön koşul olduğunu unutmayın.

Siz Melek Bağlantısı uyumlamalarını aldıkça ve bu bağlantıların her birinin faydalarını deneyimlemeye başladıkça – önce Seraf Rose Aura ile ve sonra dört Baş melek ile sizi spiritüel yolculuğunuzda güçlü şekilde desteklemek için çok etkili melek destek grubu tesis ediyor olursunuz.


Uyumlama Ücreti KDV Dahil : 400 TL

Kredi kartı ile ödeme Havale / EFT ile ödeme

Hemen şimdi sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşarak aklınıza takılanları sorabilir, bu telefonu WhatsApp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz.Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş? Kendi ifadelerinden yazdıklarını okumak için TıklayınızTırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

" Hediye Çalışmalarımız" butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan uyumlama yapılabilmektedir!


Uzaktan uyumlama gerçekten mümkün mü? Bu soruyu yıllardır duymaktayım. Aslında Reiki ile yeni tanışan daha fazla Reiki isteyen herkesin sorduğu bir soru. Burada uzaktan uyumlamayı denemeyen kişiler, Reiki'nin doğasını anlamak yerine duyduğumuz her söylentinin gerçeklik payını araştırmadan kabul etmemizdir. Peki neden hemen kabul ediyoruz?

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişiyle çalıştık. Onları bir yerlere bağımlı hale getirmeden Reiki enerjisi ile tanıştırdık. Hayatlarındaki o muhteşem değişim ve dönüşümü yaşadılar. Uzaktan uyumlama alan dostların görüşlerini "Yorumlar" sayfamızdan ulaşabilirsiniz...

Uzaktan uyumlamayı anlamadan önce Reikinin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki enerjisi sınırsızdır. Reiki enerjisini kontrol edemezsiniz. Reiki enerjisi daha yüksek bir bilince sahiptir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir, buna göre şifalanma sağlar. Her şey niyet ile başlar.

Reiki enerjisinde zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Derecedeki bir kişi uzağa reiki gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

İkimizin müsait olduğu bir saat için randevulaşıyoruz. Gündüz çalışan arkadaşlara ise 23.00'e kadar randevu verebiliyorum. Bu saat geldiğinde evinizde sakin bir odaya geçmenizi rica ediyorum. Çalışmaya başlamadan telefondan görüşüp sizi yönlendiriyorum. Yapmanız gerekenleri söylüyorum. Daha sonra telefonu kapatıyoruz. Ben size uzaktan bu enerji ile bağlanıyorum. Bir enerjinin geldiğini siz de fiziksel bedeniniz de hissediyorsunuz zaten. Uyumlama 30 dakika sürüyor. Bu işlemden sonra bu enerji sizde de aktive olmuş oluyor ve bir ömür boyu bir daha yok olmuyor. Uyumlamadan hemen sonra bu enerjinin bilgi ve kullanım dosyalarını sizin mail adresinize gönderiyorum.

İhtiyaç olduğunda ise size her zaman rehberlik yapabiliyoruz. Birlikte konuşup değerlendirebiliyoruz. Derecelerde geliştikten sonra bir üst dereceye ya da başka bir emerjiye geçebiliyoruz.

Bu enerjinin uyumlamasını alanlara İnternationele Sertifika verilir.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...