Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder Tıkla Whatsapp Mesajı Gönder

Yapılan Yanlışlar

Sedece bugün öfkelenme!    Sadece bugün Kaygılanma!     Sadece bugün anne/babanı ve yaşlılarını onurlandır!    Yaşamını dürüstçe kazan!     Tüm canlı Varlıklara Şükran Göster!

Sevgili Dostlar,

Reiki ile ilgili internet ortamında yetkili kişiler tarafından yazılmamış olan hatta Reikiye hiç başlamamış olan, sadece kulaktan dolma bilgiler ile yazılmış olan yazılara rastlayabilirsiniz. Reiki, evrende var olan yaşam enerjisi anlamındadır. Hiçbir şekilde bir yan etkisi ve zararı yoktur. Bu işe yıllarını vermiş olan İnternationela Reiki Master olarak ben söylüyorum. Size pozitif katkı sunacak, sizi fiziksel ve ruhsal şifalandıracak bir şifa enerjisidir.

Diğer bir konu ise ne yazık ki bunu üzülerek söyleyeceğim. Bazı Reiki Master arkadaşlar tamamen ticari kaygılarla kendilerine ulaşan insanları yanlış yönlendirebiliyorlar. Bu konu ile ilgili bize dönüşler oluyor sürekli. Bir başka Reiki yapan kişiyi eleştirmek, ya da senin ondan aldığın çalışma olmamış gel ben tekrar vereyim gibi yanlış yönlendirdiklerini görüyorum. Tabiki bu kişilere ulaşan dostlar da onları uzman olarak gördüğü için niçin böyle yönlendirdiğinin arkasındaki o ince çizgiyi farkedemiyorlar.

Yine başka bir konu ise evrensel şifa enerjisi Reikiyi kendi tekelindeymiş gibi gören kendisini gerçek olmayan ifadelerle ve sadece ticari kaygılarla büyük gösterme ve şişirme gayretine girip danışanlarını yanılttıklarına şahit oluyorum. Reiki eğitimleri almaya karar verirken ya da reiki etkinliklerine karar verirken lütfen kendi iç sesinizi dinleyiniz ve ona göre karar veriniz. İç sesiniz size doğru kişiyi gösterecektir. Riki de uzaktan ile yakından uyumlama arasında hiç bir fark yoktur.

Yine diğer bir konu 21 Günlük Bolluk Bereket Enerjisi çalışmalarına 10 kişi katılabilir sadece gibi ifadeler kullanan sözde Reiki Master olduğunu söyleyen kişiler. Reiki öğrencilerinin başka Reiki Masterlere gitmenin önünü kesme gayretinden başka birşey değildir bu. Ruhsal gelişim yolunda ilerlemek isteyen insanların önünü bu şekilde yanlış bilgilerle kesmenin ruhsal bir sorumluluğu vardır. Bunu en iyi kendileri bilmeleri gerekirken insanları yanlış yönlendiren böyle sözde Reiki Masterler de var ne yazıkki. Ruhsal gelişim yolundaki insanları yanlış yönlendirmenin vebali onlara ceza olarak yetecektir zaten.

Bir de sadece Usui Reikiyi kullanıyor olmasına rağmen kendisini Reikinin en büyük üstadıymış gibi gösterim insanları yanıltanlar var. Biz 30 un üzerinde enerjini Masteri olmamıza rağmen mütevazi bir şekilde yolumuza devam ederken sadece Usui Reikiyi kullanan bu dost kendisini bu konulara yeni başlayan dostlara abartarak anlatmakta ve yanlış yönlendirmektedir. Siz değerli dostlara diyorum ki Reiki Üstadını seçerken kendi iç sesinizi dinleyiniz. Olumlu enerji aldığınız kişyi reiki rehberi olarak kendinize seçiniz.

Reikiye yeni başlayacak arkadaşlar Reiki ile ilgili bilgi edinmeye çalışırken bu konunun uzmanından bilgi edinmek yerine kulaktan dolma bilgilere itibar etmeleri oluyor.Nasıl ki mutfağınıza dolap yaptıracağınız zaman marangozu, dişin ağrıdığı zaman dişçi koltuğunu ve göz probleminde göz doktorunu vb. tercih ediyorsanız Reiki gibi bir konuda da bu konun uzmanını tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.Ruhsal gelişim yolunda ilerlerken bu yollardan önceden geçmiş size doğru rehberlik yapabilecek birini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.


Bazı kişilerde Reiki enerjisinin var olup olmadığına inanmıyorlar.Reiki Dünyada ve Türkiye de milyonlarca kişinin kullandığı bir gerçektir.Bir meyve olgunlaşmadan dalından düşmez elbette.Biz bu kardeşlerimizin de ileride bir şekilde Reiki ile tanışacaklarını biliyoruz.Belki şimdi tam vakti değil onlar için o yüzden inanmamayı tercih ediyorlar.

Diğer bir konu ise uzaktan uyumlama (İNSİYE) konusu. Reiki de mesafe kavramı yoktur.Uzaktan ile yakından uyumlama arasında hiç bir fark yoktur.


Biz kimiz ?Enerjiler konusunda en yüksel deneyimi ve tecrübesi olan İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Türkiye'nin bütün illerinden ve yurt dışından binlerce kişi ile çalışmış olan, uluslararası kabul görmüş, bu işe yıllarını vermiş, İnternationela Reiki Master Mehmet ASLAN ile çalışmanın farkını yaşayınız.

Bir çok kişi Reiki Master olduğunu söyleyebilir ama unutmayın ki her Reiki Masterin enerji seviyesi aynı değildir. Facebook'ta 11 tane sayfamız var ve yurt içi ve yurt dışından bir buçuk milyon seçkin insan bizi takip ediyor. Sizi de bu seçkin insanların arasına bekliyoruz. Başka yerlerde zamanınızı boşa harcamayınız.

Bizimle çalışanların hayatlarında neler değişmiş. Yorumlar bölümünden mutlaka inceleyiniz.

Tırtılın yolun sonu dediğine Allah kelebek demiş. Her ne durumda olursanız olunuz sakın ümidinizi kaybetmeyiniz.

Karşılıklı güven bizim prensibimizdir. Bir buçuk milyon insanın bizi takip etmesi ve bu kadar kişinin önünde bu çalışmaları yapıyor olmamız en büyük güvencemizdir.

Aşağıdaki Hediye Çalışmalarımız butonuna tıklayarak hediye çalışmalarımızı incelemeyi unutmayınız.

Daha fazla bilgi için sayfanın en altında yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.Mucize İnanmakla BaşlarSosyal Medya Hesaplarımız

Internationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Telefon numaramızı Whatsapp mesajlarınız için de kullanabilirsiniz...