Baş Ağrıları

Pozitif düşünmenin hayatımızdaki rolü, aslında baş roldür. Düşüncelerimiz hayatlarımıza yön verdikleri gibi sağlığımıza da yön veriyorlar. Vücudumuzda yaşadığımız sıkıntılar aslında düşüncelerimizin farkına varmamız için verilen sinyallerdir. “Dikkat dikkat, boğazım ağrıyor” aslında “Dikkat dikkat birşeyleri ifade etmekte zorluk yaşıyorum, bir ilgilenebilir miyiz acaba” mesajını içeriyor. Ya da başımız ağrıdığında aslında duygusal durumumuzda, korkularımızla yüzleşmekte, ya da dengede kalmakla ilgili sıkıntılarımızın olduğunu anlıyoruz. Bu sıkıntıların kökünü bulup iyileştirmezsek, ağrı kesicilerle idare edersek bu soruna anlık çözümler bulup, sinyali kısa bir süreliğine kapatmış oluruz.

Baş ağrısı bir çok insanın sık sık yaşadığı, çoğu zaman önemsemediği, ağrı şiddetlendiğinde ise ağrı kesicilerle ya da bir takım dışarıdan alınan vitamin destekleriyle giderilmeye çalışılan bir ağrıdır. Aslında baş ağrısı; üzerinde önemle durulması gereken, altında bir sürü nedenin olabileceği bir ağrıdır.

Reiki ile başımıza çalışırken çeşitli pozisyonlarda çalışabiliriz. Bu çalışmaları yaparken onaylamaların, pozitif düşüncelerin de bize eşlik etmesi büyük önem taşır.

Mucize İnanmakla BaşlarInternationale Reiki Master Mehmet Aslan

0505 646 59 75
Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 09:00 - 23:00 saatleri arasında arayabilirsiniz..

Sosyal Medya Hesaplarımız